Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kremikkk

Krem na zmarszczki, który dobry?

Polecane posty

Gość Kremikkk

moja mama ma zaniedługo urodzinki ma 50 lat i chciałabym jej kupić coś naprawdę dobrego na zmarszczki bo ma ich sporo :( macie coś sprawdzonego albo wasze mamy mamją? bo teraz na rynky jest masa tych kremów :/ może być coś z wyższej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne substancje, które mają udowodnione działanie przeciwzmarszczkowe, to retinoidy i kwasy. skuteczną formą wit. A dostępną bez recepty jest retinaldehyd. zawierają go apteczne kremy Avene - Diroseal (do cery naczynkowej), Diacneal (z kwasami AHA, do cery mieszanej i tłustej, zanieczyszczonej, z rozszerzonymi porami), Ystheal i Eluage (do cery suchej, dojrzałej). tak więc dla Twojej mamy poleciłabym te 2 ostatnie. Ystheal jest w wersji do cery mieszanej i tłustej oraz do suchej i normalnej. używa się ich na noc, zaś na dzień kremów z wysokimi filtrami - ich wybór również masz w aptece (Avene, Bioderma, Vichy, La Roche Posay, SVR, Iwostin Solecrin). kolejną częścią kuracji przeciwzmarszczkowej mogą być retinoidy na receptę - można poprosić o nią dowolnego lekarza - Atrederm, Retin A, Zorac. kosmetyki te wprowadzamy stopniowo, np. 2 razy w tygodniu, następnie można nieco częściej, zaś w przypadku jakiegokolwiek podrażnienia odstawić na parę dni i zmniejszyć częstotliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolagen to niestety jedna, wielka ściema - jedyne działanie, jakie ma, to działanie nawilżające - a przyznasz, że 200 zł za krem nawilżający to trochę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derma
A coś niedrogiego dla cery mieszanej, po trzydziestce, coś przeciwzmarszczkowego, i lekkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że dość dobre są kremy nawilżające marki Merino. W składzie jest lanolina i witaminy, oprócz tego taki krem jest "wyposażony" w filtry przeciwsłoneczne. Myślę, że coś takiego idealnie będzie przeciwdziałało powstawaniu zmarszczek - wiadomo, że jak skóra jest dobrze nawilżona, to raczej nie jest skłonna do zmarszczek. Jakby ktoś chciał, to można sobie coś takiego kupić na aanatural.pl - ceny tam, są bardzo przystępne i zdaje się, że oprócz nich, to chyba jakiś jeden sklep rozprowadza w Polsce te kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jamala - faktycznie, te kremy merino są ciekawe ;) Co prawda nie miałam jeszcze z nimi bezpośrednio styczności, ale dla mnie dodatkowym plusem jest fakt, że ich kremy są produkowane na bazie surowców z Nowej Zelandii. Czyli sama natura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYLLA
uważam, że nie można sugerować się ceną, ani kupować kremów pod wpływem świeżo obejrzanej reklamy w tv, wiele kremów na zmarszczki to wielka bujda np. http://pl.shvoong.com/lifestyle/fashion-and-beauty/2104111-nie-wierzcie-dzia%C5%82anie-krem%C3%B3w-kolagenem/ i wierzcie mi nie warto dążyć do modelu buzi z okładki bo same dobrze wiecie, że te śliczne twarzyczki na okładkach magazynów są przeretuszowane, a gwiazdy i modelki reklamujące kremy zawdzięczają swoją urodę operacjom plastycznym i drogim zabiegom, nie bądźmy naiwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaKasia
Od jakiegoś czasu stosuję kremy z morza martwego. Jak dla mnie najlepszą marką jest firma Premier Dead Sea. Stosuję tonik, maskę i krem. Efekty są rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sufrinowa
Doskonałe i tanie - gliceryna z apteki, nic lepiej nie nawilża, zmarszczki znikają i jest super. Do tego co kilka dni witaminki A. E pod oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama używa (z dużą radością z efektu przeciwzmarszczkowego) kremu na noc z linii soraya Art&Diamonds 50+. Jeśli chcesz i możesz wydać jeszcze troszkę, to w jej imieniu mogę ci polecić z tej serii jeszcze serum naprawcze, o którym możesz poczytać więcej w internecie i krem na dzień poprawiający koloryt skóry - takie połączenie podkładu i kremu przeciwzmarszczkowego. Linia kosmetyków podobno jest boska, więc polecam :) A cena nie zwala z nóg, więc można kupić cały komplecik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbadef
polecam maseczkę z kefiru z grzybka tybetańskiego - nakładam wieczorem i zmywam dopiero rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimnawoda
skad ten grzybek masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiosenkowa
Dziewczyny tu na forum polecały takie krem rewitalizujący Decubal, że taki super i w ogóle, więc skusiłam się. powiem wam ze nawet działa, buzia jest wygładzona, napięta, zmarszczki mimiczne wygładziły się troszkę. Używam od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama używa rosa mosqueta od flosleku - kremu wygładzającego zmarszczki + kremu pod oczy i bardzo sobie chwali. nie uczula, regeneruje skórę i nieco ją napina. madre widzi poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyczerwonykapturek
To i ja podpowiem na jaki krem przeciwzmarszczkowy postawić - na liftingujący krem do twarzy Deba BIO VITAL 45-55 seria z ekstraktem z granatu. Krem posiada naturalny zapach, bardzo długo nawilża, ja osobiście się nie maluje, ale myśle ze nadaje się pod makijaż. A efekty są naprawde świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miksturka
Ja stosuję witaminę C, kupiłam ją na Allegro bardzo, bardzo tanio. Mieszam ze zwykłym kremem (bo jest w proszku) i super działa :) Na sińce pod oczami też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A swistak siedzi i zawija te sreberka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krem odmładzający firmy APIS, przeznaczony dla cery dojrzałej, wykorzystywany jest w gabinetach kosmetycznych do zabiegów, ma zdecydowanie większą pojemność niż kosmetyki dostępne w sklepach, opis tutaj http://www.cosnet.pl/krem-odmladzajacy-100ml-51885.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sreberka rozwija swistak ponoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItaam , a jak plecam krem przeciwwzmarszkowy regenerujący na noc z firmy Colway . Krem z czystym kolagenem i marriksylem 6 czyli obecnie najsilniejszą substancją przeciwzmarszczkową w kremach w kosmetologi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinaz
Polecam markę OrganicSeries, mają świetny krem Forte anti-aging. Kosmetyczka poleciła mi tą markę, a ja polecam ją dalej bo jestem bardzo zadowolona. Są to produkty stuprocentowo naturalne i ekologiczne. Mama używa tego kremu anti-aging i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zmarszczki jest też dobre złoto do zabiegów kosmetycznych. Bardzo fajnie napina skórę i rozświetla ją. Ja sama stosuje od dłuższego czasu i widze fajne efekty. Złoto kupuję w http://www.edan.krakow.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, jesli pojawiają sie zmarszczki to tez uważam ze kremy nie dadza takiego efektu jak profesjonalne zabiegi. A na pewno te wykonane w profesjonalnej klinice jak Aestheticmed będą tutaj dobrym rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alicja
Bardzo dobre i wydajne są kremy z Jadem Pszczelim www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczełam teraz stosować Vichy - Liftactiv supreme . Jestem zadowolona. Fajna konsystencja, dobrze sie rozprowadza i przyjemnie pachnie. Czekam na efekty, ale to co mozna powiedziec od razu to ze wygładziła mi sie skóra twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×