Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _mimiczka_

Krem pod oczy dla 21latki pliss help!!

Polecane posty

Gość _mimiczka_

Pod oczami zaczely pojawiac sie zmarszki mimiczne a skora jest bardzo sucha. Moim zbawieniem jest nivea granatowa ale tylko na noc bo strasznie tlusty. Prosze podajcie nazwe jakiegos kremu tylko dobrze nawilzajacego bo czuje napiecie pod oczami juz po ok 4 godz od uzycia kremu. Teraz uzywam takiego zelu z AA ale nie wygladza i za malo nawilza jak dla ,mnie. Aha ziaja odpada bo uczula. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kremu pod oczy to używalam owszem a mam 23 lata i strasznie puchly mi oczy niestety i zaczęlam stosować tylko żele pod oczy - do kupienia w aptekach - polecam bo świetnie nawilżają skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma dziewucha talent
sprobuj bielendy SPA zielone opakowanie kosztuje okolo 15 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mimiczka_
HMM no wlasnie w tym problem ze po uzyciu zelu wydaje mi sie ze skora nie jest nawilzona:) moze nie trafilam na odpowiedni zel poprostu a moze potrzebuje czegos natluszczajacego tez z tym ze pod makijaz to tluste nie zda egzaminu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem żele świetnie się wchlaniają w skórę bardziej niż krem , ale to zależy od typu cery - ja też mialam problem z mimicznymi zmarszczkami pod oczami , ale żele stosuje już ponad rok i jest juz lepiej :) a ten z bielendy SPA to jest krem czy żel ?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mimiczka_
gratka23* ---> w takim razie czy odkryjesz rabek tajemnicy i napiszesz jaki to zel :) ??? bo skoro dobrze sobie radzi z mimicznymi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obecnie stosuję żel z FlosLeku do kupienia w aptece cena 6-7 zl jest z wyciągiem ze świetlika i chabru , żele ziaji też są ok , ale moim zdaniem lepsze dzialanie ma Floslek - teraz chcę wypróbować żel z aloesu z katalogu oriflame :) mam nadzieje , że żele i u ciebie zadzialają :) pozdr p.s. czekam na więcej info może są osoby , którym coś innego pomoglo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mimiczka_
Dziekuje Gratka, juz od wielu osob slyszalam ze zele Flosleku sa dobre wiec moze sie skusze, na innym watku pare osob zachwalalo krem lub zel (nie jestem pewna) Iwostinu, czy ktos kto go uzywal moze pare slow o tym specyfiku napisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paraboiled
Hej u mnie sprawdzaja sie lekkie kremy z ziai bo nawilzaja, wygladzaja i sa niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zneba
ja też polecę FlosLek :) ale taki żel z mikrokapsułkami wyt. A i E, kosztuje chyba 12 zł -- świetnie nawilża -- lepiej niż jakikolwiek krem i wygładza no i jest lepszy niż same żele bez tych mikrokapsułek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam dotleniający z Sorai KREM, Rewelacja, zapobiega powstawaniu zmarszczek, swietnie sie wchlanai i cudnie pachnie.Nawilza i lekko natluszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoczka
zle ze swietlikiem jest dobry, w aptece mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe - ten krem z serii dotleniającej można stosować w każdym wieku i jakie ma dzialanie ?? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość think harder
A czy te zele z flosleku to nie dzialaja przede wszystkim na opuchlizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskaa
ja rowniez polecam zele z floleku jest ich kilka rodzi i nawizaja tez mam 21 lat i problem z sucha skora pod oczami i na powiekach i mam 2 zele z flos leku i jeden kram z oriflame ktory jest teraz w promocji i taz jest bardzo dobry !! www.floslek.com.pl ja z flosleku mam zel ze swietlikiem i aloesem i ze swietlikiem i herbata sa bardzo dobre ale tylko te w tubkach i kosztuja nieduzo ok 7 zl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tylko te w tubkach? skład jest identyczny, różnią się tylko opakowaniem, te w słoiczkach są tańsze, kosztują ok. 4,50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskaa
te w tubkach dlatego ze maja konsystencje lepsza taka typowo zelowa a te w tych slioczkach to taka galaretka z ktorej szybko robia sie potem takie jakby glutki ktore sie nie daja rozsamrowac i mi sie wydaje ze tego w tubce jest wiecej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mimiczka_
Zainteresowal mnie ten zel flosleku z mikrokapsulkami wit a+c , nie moglam go znalezc na tej stronie ale czy on nie jest przypadkiem do troche starszej skory?? Chyba kupie ten ze swietlikem, mam nadzieje ze nawilzy bo moje oczy ani zmeczone ani napuchniete nie sa. Troche sie rozpisalam ale to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iska, ja mam już chyba 5 czy 6 słoiczek tych żeli i nigdy mi nic nie zmieniło konsystencji. a w tubce musi być nieco rzadsze, bo inaczej trudno by było wycisnąć ;) a jaką pojemność mają te tubki - standardowo 15 ml? bo słoiczki 10 g. mimiczka, pewnie chodzi o ten żel: http://www.floslek.com.pl/produkty/zbzm.html jest z mikrokapsułkami, w opisie nie ma nic o wit. A i C, może jest na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _mimiczka_
No wlasnie dzis kupilam zel ze swietlikiem+rumianek ale dopiero wieczorem wyprobuje. Tubka ma pojemnosc 15ml a konsystencja jest normalna jak na zel tzn zelowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam żel z FlosLeku ze świetlikiem i chabrem oraz żel z ziaji ze swietlika,ale ten ostatni wlaśnie mi się kończy to i dobrze bo dużo lepsze są z FlosLeku :) no i zamierzam kupić z ten z aloesu z oriflame :D pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskaa
tak jak juz ktos pisal maja pjemnosc 15 ml wiesz ja troche dawno temu kupowalam te w sloiczkach i sie robily po czasie takie glutki a tez nigdy jak kupilam nie mialo to kosystecji zelu tylko cos bardzije przypominajacego galaretke nie calkiem scieta ... ale i tak uwazam ze te w tubce sa leszpe bo i bardzije higieniczne poniewaz nie wklada sie calego palca tak jak do sloiczka a przy tym bakteri ktore asie ma na tym palcu to mi akurat powiedzila kosmetyczka o wszytkich kremach ze lepiej kupowac te z dozownokami albo w tubkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owszem, to się zgadza, generalnie też wolę kosmetyki w tubkach czy z dozownikiem/pompką, ale akurat w przypadku kremów pod oczy przydają mi się później te opakowania na próbki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×