Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

andzia2525

KREM Z WYSOKIM FILTREM 50 DO CERY NACZYNKOWEJ,KTO STOSUJE?

Polecane posty

Byłam u dermatologa, przepisał kuracje : borasol 2x dziennie płyn micelarny krem z wysokim filtrem i tu pojawia sie problem! Nie mogę go dostac, a najlepiej by było z apteki. Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam,ze nie wiele osób ma ten problem, jednak mam nadzieje,że ktoś się zgłosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara puma
Ja mam cerę naczynkowa i stosuje już trzecią tubkę kremu iwostin Solecrin do skóry naczynkowej SPF 30. Ten krem jest super - owszem jest biały, gęsty i tresciwy, trzeba dac mu 10 min na wchłonięcie (a potem troszkę matuję buzię pudrem), ale działa super! Nie mam już żadnych problemów z naczynkowa skórą, a wcześniej czesto zdarzało mi się mieć takie gorące policzki, rumienie :( Oprócz tego ze ma wysoki i fotostabilny filtr ma ten aktywna formę rutyny (która jak pewnie wiesz jest dobra dla naczynek). Dostaniesz go w aptece, ale nie zawsze jest - ja jak nie ma prosze zeby zamówili i za kilka dni jest w aptece. Cena nie pamiętam dokładnie ale ok 35-40zł. Myślę ze ten filtr 30 starczy i nie szukaj na siłę 50. Twarz w ogóle mi się nie opala i nie reaguje na mocne słóńce - za to ręce i dekold gdzie nie mam tego kremu odczuwają promienie UV. Tak więc mój Iwostinek dobrze chroni twarz :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaq uzywam wysokich filtrow (z powodu kwasow) zapoznaj sie ze skladami swoich kosmetykow bo niektore zawieraja skladniki, kotre destabilizuja filtry i zamiast ochorny 50 mozesz miec np tylko 15 szukaj info ma wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady! a słyszalyście o firmie Bioderma? Zamówiłam w aptece ale cos jest problem z dostawą , no czekam jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) może ktoś jeszcze zna tą firmę ? nawet krem z mniejszym filtrem np. 30 mnie zadowoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biodermy nie uzywalam, ale mam avene, bo na niego dotychczas mozna bylo uzywac wszelka kolorowke z braku kasy kupilam ost 50tke soraya ale szlag mnie trafia jak mam sie na niego malowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Ja używam Dermedic 50+ lub Iwostin 50+.Musisz popatrzeć w aptekach na pewno gdzieś znajdziesz.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kilcia: Z tego co wiem Iwostin nie produkuje kremów do cery naczynkowej z filtrem tylko do innego rodzaju cery. Ja sprawdziłam apteki i nigdzie nie mają , zamówili bioderme i czekam. A Dermedic sprawdze. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Nigdzie nie znajdziesz blokeru z wysokim filtrem na naczynka. Ja sama mam taki rodzaj cery i wiem jak ciężko dobrać odpowiedni krem. Dermedic czy iwostin przeznaczone są do cery wrażliwej i alergicznej. Jeżeli chcesz blokerów czy kremów nawet z filtrem 30SPF to i tak musisz wybierać te do skóry alergicznej delikatnej i wrażliwej.Nie ma kremu na naczynka z tak wysokimi filtrami.Trzeba osobno nakładać krem na naczynka i potem krem z filtrem.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda! są kremy na naczynka z wysokim filtrem, tylko do kupienia w aptekach internetowych lub na zamówienie...albo prowadzą wybrane apteki są drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre apteki prowadzą zagraniczne kosmetyki do c. naczynkowej z filtrem są podobne do fluidu i mają wysokie filtry pytajcie, bo tych firm jest wiele...nie jestem akurat zainteresowana nimi, ale pani mi oferowała ceny ponad 50 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilcia
Aha, a ja myślałam tylko o typowych aptekach.U mnie takich nie ma.I tak jestem zadowolona,że mam chociaż wybór w blokerach bo moja skóra jest bardzo wybredna i większości kremów nie toleruje np,żadnych natłuszczających.Jedyne co aby natłuścić skórę zdało egzamin to parafina ciekła.Wszystkie inne bardzo podrażniały skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-nowak
Do ciała używam Emulsji aloesowej SPF50 HB kosmetik, a do twarzy Kremu aloesowego na każdą pogodę z SPF30. Oba preparaty są z serii Out&About. Ja zamawiam je przez internet. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie sa kremy do cery naczynkowej z filtrem polecam firmę clarene dostępne z filtrem 25 lub 50 to są juz blokery uważam że świetnie działają prócz ochrony słonecznej bardzo redukują zaczerwienienia dostępne tylko na allegro .bo to linia do salonów kosmetycznych pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moncia8888
k-nowak, zamówiłam sobie tą Emulsję aloesową SPF50 HB kosmetik i ten Kremik aloesowy na każdą pogodę z SPF30. Jestem bardzo zadowolona z obu kosmetyków. Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje clarena krem do cery naczynkowiej i filtr 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×