Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabinosss

Kremy, balsamy na cellulit - Nasze doświadczenia!!

Polecane posty

Gość Sabinosss

Zdaje sobie sprawę, że jest tu kilka "stron" o cellulicie staram się je wszystkie czytać,aby dowiedzieć się czegoś nowego. Ale może wymienimy się doświadczeniami?? Co pomaga a co nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola
po balsamie zielonym z AA zauwazylam efekty po miesiącu, bardzo wydajny, celullit stal sie mniej widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam polecam
eveline slim extreme, naprawde dziala teraz mam espresso slim, ale nic a nic nie dziala, szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
łola chodzi o: http://uroda.onet.pl/1243957,,,,,emulsja_na_dzien_aa_cellublock,kosmetyki.html ? A jaki miałaś stopień cellulitu?? Tzw. niewielki czy już IV faza (tzw. grudki, dziury)? Bo ja takie u siebie niestety widzę. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak wyglad jest wazny
dziewczyny blagam Was o jedno-nie wierzcie,ze zmiany w tkance podskornej zmieni jakis krem!!!! Nigdy....tylko cwiczenia, ruch i mocne masaze sa w stanie spowodowac przesuniecie i wytopinie tkanki tluszczowej!!!!!!!!!!!!!!! Kremy moga jedynie "sprawiac wrazenie",ze dzialaja, Eveline np b.chlodzi i nic poza tym.Cellullitis to grudki nie rozbije tego zadna maz nakladana na skore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robie codziennie
masaz rekawica taka ze sznurka na sucho tak dlugo az skora sie nie zarozowi a potem kremuje sie balsamem ujedrniajacym garniera. I celulit sie zmniejsza! Uzywalam juz wielu specyfikow i tak naprawde niewiele one daja! najwazniejsze to ruch, masaze i odpowiednia dieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam polecam
jednak jestem caly czas zdania, ze eveline dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattuska
Też miałam AA ten zielony cytrynowy, dobrze wygładza, natłuszcza, dużo składników aktywnych, tani Slim Extreme Eveline bardzo chłodzi nie wiem czy działa bo stosowałam dawno i krótko Slim Body Kolastyny jest niezły, też chłodzi ale ma mniej tłustą konsystencję, używam obecnie serum i krem, jestem zadowolona Miraculum Płaski Brzuch też był fajny, ładny zapach i ładnie się wchłaniał mam też serum termiczne to czerwone Eveline, grzeje mocno, ma tłustawą konsystencję, ciężko sie wsmarowywuje, mam od 10 dni więc nie wiem czy faktycznie skuteczne, ale z pewnością dobrze odżywia skórę i wygładza, natłuszcza, lepiej smarowac sie wieczorem bo rano to za tłuste pod ciuchy, podobnie ten zielony AA i Slim Extreme Eveline: tłuściochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaa
oj ludzie... nie ma balsamow cud... masujcie sie codziennie rekawica,pozniej masaz oliwa z oliwek i bedzie dobrze.. na efekty trzeba czekac dlugo ale sa... ja robie tak kilka dni i widze minimaln a poprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam polecam
ok na noc eveline bo sie zle wchlania, ale co na dzien polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattuska
To nieprawda że kremy nie działają....działają ale nie w dwa dni trzeba je używac stale i dwa razy dziennie, już sam masaż powoduje drenaż limfatyczny i skóra pozbywa się toksyn i nadmairu wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattuska
na dzień jest dobry ten Miraculum i serum Kolastyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam polecam
jakos nie lubie miraculum. a mialyscie moze cos z Nivei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaa
ja mowie z wlasnego doswiadczenia, mi zaden krem nie pomogl... dopiero zwykla oliwa :) naprawde widze delikatne zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam polecam
kolezanka smarowala sie oliwka z ziai i jej tez pomogla (tylko ta na cellulit, nie dla dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Do oliwki trzeba mieć cierpliwość. Trzeba długo masować ale i tak jest tłusto ;) Dostałam książkę "Precz z cellulitem", której autor piszę, że ani dieta odchudzająca ani ćwiczenia nie zmniejszą cellulitu!! Ale dodaje, że warto ćwiczyć i rozpisuje się co najlepiej jeść. Podany jest przepis na koktajl, pisałam tylko przez tydzień (koszt miesięczny to ok.200-300zł, m.in sok z granatu (10zł-250mln) Ja uważam, że balsamy mogą dużo dać, ale trzeba smarować systematycznie. Znajoma chwaliła krem Vichy, ale powiedziała, że cellulit powraca (z reklamie też to mówią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---Ja mam
Ziaje zel + oliwka..smaruje 2 tygodnie ..juz powoli widze efekty + skora w dotyku nieziemska!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podddbijany
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Mój cellulit chyba naprawdę się zmiejsza. CZyżby dzięki balsamom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukuj
jestesvcie zalosne, ruszcie tluste tylki, vbiegajcie, rolki, basen, spacer, skakanka i nie zryjcie tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukuj
buhaah, dieta nie pomaga ani ruch ? bzdura. pewne grudki tluszczowe sa naturalne tak jak wlosy na rekach, spojrzcie na pupy maluchow, maja "doleczki" i faldki. mialam kiedyas duzo wiekszy cellulit, jezdzilam na glupch rolkach po 3 mc - wierz lub nie ZERO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Od tygodnia jeżdze na rowerze, może on "zawinił". Ale nie tylko grube osoby mają cellulit!!! Chyba zacznę jeżdzić na rolkach tylko nie mam gdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbajocialo.pl
Aby balsam spełniał nasze oczekiwania należy pamiętać o masażu,pilingu. Polecam również przyrząd DERMA ROLLER. Derma Roller to taki wałeczek z mikroigiełkami. Poprzez masowanie i jednoczesne nakłuwanie skóry dermaroller pobudza wytwarzanie kolagenu i elastyny, co odmładza skórę, poprawia nawilżenie i stymuluje naturalne procesy leczenia skóry. Mikrouszkodzenia w skórze dodatkowo pozwolą na lepszą penetracje preparatów odżywczych do skóry właściwej. Igiełki tworzą w warstwie skóry mikro-kanaliki, dzięki którym również kremy i inne kosmetyki łatwiej się wchłaniają i ich działanie jest o wiele bardziej efektywne.;))))) Obecnie w sklepie trwa promocja do -50% www.zadbajocialo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania069
Ja stosowałam Dermology Cellulite Solution, i musze przyznać ze efekty były zaskakujące bo juz po paru dniach widziałam efekty, na temat innych sie nie wypowiem bo nie wiem. Jak cos to http://pozbyciesiecellulitu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ! Mam do odsprzedania balsam na cellulit Eisenber Cryoform. Nowy, jeszcze nie otwierany. Jak ktoś chętny pisać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremowe serum bielendy z zielona oliwka ktos ma ? widziałam ze jest na promocji i zastanawiam sie nad zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vialise używałam i jest super.Ogólnie spośród innych kosmetyków to tylko to dało mi efekt. Obecnie przerwałam z uwagi na cenę ( co jak co ale do najtańszych ono nie należy) jednak w grudniu zrobię sobie pewne prezent i ponowie sobie zamowię . Co do bielendy to niestety ale firma ma tendencję do pakowania do swoich kosmetyków oleju mineralnego i silikonow tak wiec działanie jest mniejsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit pomagają najlepiej ćwiczenia na rowerku treningowym. Szczególnie mogę polecić rowerek z hop-sport.pl Można tam trafić na fajną okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokłądnie to serum. Ogólnie sama sporo o nim również wczeniej słysząłam i dopiero od miesiąca stosuje Postanowiłam zobaczyć czy to wszystko co o nim piszą dziewczyny to prawda :) I powiem Ci kochana,ze tak. Naprawdę warto jest zainwestować bo chociaż nie tanie to spelnia swoje działąnie i to co dziewczyny piszą o vialise na forach i blogach to prawda. Sama na początku nie wierzyłam,ze krem na cellulit moze imeć takie działanie ale naprawdę jest. SKóra jest bardziej napięta. Po miesiącu cellulit jet mniejszy. Wczoraj przyglądałam się w lustrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo serum, balsam czy krem na cellulit nie pomoże. Trzeba zacząć się ruszać, zmodyfikować dietę, jeść regularnie 5 małych posiłków dziennie. Ja staram się też masować uda i brzuch, mam do tego kosmetyk (Bielenda serum antycellulitowe do masażu), który zawiera kofeinę, wyciąg z ananasa oraz witaminę C. Masaż robię sobie codziennie po wieczornej kąpieli. Cellulit mam nadal, bo tego dziadostwa nigdy nie da się pozbyć, ale znacznie się zmniejszył odkąd zaczęłam dbać o siebie i z nim walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×