Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paula 93

Kremy do twarzy :)

Polecane posty

Witam, założyłam przed chwilą konto tu taj więc potrzebuje od was porady bo napewno macie większe doświadczenie ode mnie. Mam 20 lat i chciałabym abyście mi poleciły jakieś dobre kremy do twarzy i także krem pod oczy cena może być wyższa aby były naturalne i dobre. Napewno taki wątek był już poruszany ale chciałabym się dowiedzieć osobiście abyście coś mi poradziły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biochemia Urody z antyoksydantami na dzień, na noc jakiś z kwasami (Bandi, Neostrata, Bingo). Poczytaj też forum Laboratorium Urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dobrym kremie do twarzy powinny się znaleźć przeciwutleniacze oraz składniki nawilżające: kwas hialuronowy, mocznik, gliceryna, oleje roślinne, kwasy tłuszczowe, silikony czy algi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chcesz miec krem dobrany idealnie do swojej cery wybierz się na badanie komputerowe analizerem Nati. Dowiesz się jakie kosmetyki są dla ciebie najlepsze, jak pielęgnować cerę i z jakich zabiegów kosmetycznych mozesz korzystac. Tu znajdziesz listę salonów, które mają analizer Nati: www.www.beautyofscience.pl/partnerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo odpowiadają kremy z Biodermy. Myślę, że dla Ciebie w tym wieku najlepszy będzie krem nawilżający. Spróbuj ten: h ttp://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/318/bioderma-hydrabio-legere-nawilzajacy-krem-do-skory-odwodnionej-i-wrazliwej-40-ml.html. Jest bardzo delikatny. Łagodnie nawilża, przywraca gładkość. Idealny pod podkład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz mam krem Młodzieńczy Blask z bielendy, taki matujący i jestem z niego bardzo zadowolona. Ładnie nawilża a do tego idealnie nadaje sie pod podkład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i się k*******a zaczął spam.... wyppppppppppppppierdalać kuuuuuuurvy reklamowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak bo mozna tylko pisac, ze ziaja jest dobra i wtedy to juz nie jest reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec polecam:)) z firmy Anne-Marie Natur Perfect,Borlind (Beaty-Pearls Serum , jak rowniez kremy firmy Clarins-Paris:))z najwyzszej polki:))lecz naprawde warto byc piekna:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.11 , kliknij sobie w link tego tam wyżej "sratka_wydmowego" i będziesz wiedzieć, dlaczego to spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinkamalinka
Bardzo fajne kosmetyki znajdziesz na www.hurtowniakosmetyczna24.pl. Ogromny wybór, niezłe ceny, szybka dostawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówa
Szeroką ofertę kremów do twarzy oraz kosmetyków do ciała znajdziesz na www.hurtowniakosmetyczna24.pl :) Korzystne ceny i szybka dostawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś kremów BB? Mi bardzo pasuje ten z Eveline BB 6w1, można go dobrać do koloru skóry (ja akurat mam ten do jasnej). Ma lekką konsystencję, zastępuje mi fliud bo lekko barwi skórę, ładnie wygładza i tuszuje cienie pod oczami. Dla mnie takie połączenie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bb to prawdziwe, azjatyckie (Missha, SKin79, Lioelle...), te europejskie podróbki z kremami BB nie mają nic wspólnego poza nazwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znaczy w sumie, że prawdziwe? nie znam azjatyckich - coś więcej możesz napisać? do tej pory używałam tylko tego z Eveline (i jest Ok) i tego z Garniera, ale był droższy i konsystencja mi nie leżała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio skusiłam się na krem z aminokwasami AMINOCARE. Redukuje przebarwienia, poprawia jędrność skóry i intensywnie nawilża. Często miewam uczulenia ale ten krem jest ok :) Może nie należy do tanich ale daje na prawdę dobre efekty. Niestety na razie tylko udało mi się zakupić przez internet na qubikamed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki kupowane w sieciówkach rzadko kiedy tworzone są z naturalnych składników, a to właśnie skład a nie nazwa czy marka decydują o jakości produktu. ja kupiłam swego czasu super serum pod oczy http://www.taovital.pl/serum-na-cienie-pod-oczami-z-haoloxylem-x2810mlx29-114-p.asp eliminujące efekt podkrążonych i zmęczonych oczu. akurat ta przypadłość nie jest kwestią wieku, tylko budowy, im cieńsza skóra tym więcej krwi się pod nią zbiera i tym bardziej widoczne stają się szare cienie. także warto się o to troszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bb z Eveline jest ok...tez mialam i radzil sobie w lato. Zamiast fluidu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.13 , poczytaj choćby tu: www.azjatyckicukier.blogspot.fr/2012/03/o-mojej-antypatii-do-kremu-bee-bee.html www.blog.grzelak-makeup.com/2013/09/azjatyckie-kremy-bb/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl również są dobre kremy, a do tego dość tanie ;) mam kilka kosmetyków stamtąd i nie mogę narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o mega dziękuję za azjatycki cukier i art na temat kremów, teraz kumam o co chodzi z tymi bb. Jak skończę Eveline, to zaopatrzę się w inny dla porównania. Pewnie cena będzie się niestety różnić -to główny minus :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eveline jest ok chociaz wolałabym żeby mnie było stac na dermike :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie Ziaja to numer jeden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Gościu /z dziś / czy możesz zatem cos mi napisać o kremie pod oczy - kupiłam dziś liftingujący a także balsam do ciała brązujący /multi modeling/ Czy będę zadowolona? :) A po za tym to muszę się wyżalić bo kupiłam też drogi krem z retinolem i metalowa tubka ma wgniecenia, jakby ktoś z niej wyciskał krem. :( :( :(Czy ktoś się spotkał z czymś takim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki "drogi krem"? jak redermic, to on raczej tak ma, ta tubka po prostu taka jest, że wystarczy złapać i zostaje ślad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie Redermic R! Ale na ogół opakowanie fabrycznie zamknięte jest trudno wgnieść. Czy może metalowe tubki mają inne właściwości? Trochę się pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×