Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiająca się mocno

Kremy przeciwzmarszczkowe dla 29 latki?

Polecane posty

Gość zastanawiająca się mocno

Witajcie zastanawiam się czy to już odpowiedni wiek do zaczęcia używania kremu przeciwzmarszczkowego na noc? Mam cere mieszana i poki co nie mam zmarszczek, moze skora wokół oczu jest bardziej krucha...na codzien używam kremu nawilzającego nivea visage, na noc od czasu do czasu odzywczego z tej samej serii, no nie wiem a wy jak uwazacie zaczac juz dbac o to zeby sie te zmarszczki nie pojawiły? jakis kremik z Q10 na noc? co o tym sądzicie? a może jakaś kosmetyczka się wypowie? proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się mocno
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jest tak, że cera sama " wie" czego potrzebuje i to pobiera z kremów. Jeśli używa sie odpowiednich do wieku to ok. Jak są za mocne to składniki i tak się nie wchłoną więc szkoda kasy. Jesli czujesz że już potrzebujesz to kup jakiś dobry krem, lepiej jeden porządny, np. Vichy niz kilka średnich. Może w aptece doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiająca się mocno
własnie nie czuje ze potzrebuje, tylko tyle sie czyta o zmarszczkach i wszedzie juz od 25 r.ż. trąbią że czas najwyższy... nie wiem co zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej oradz się dermatologa;) Poza tym najwazniejsza jest profilaktyka;) Jak ci juz wyskoczą zmarszczki to po ptakach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
Podobno jest tak, że cera sama " wie" czego potrzebuje i to pobiera z kremów Podobno, to w Polsce mozna spotkac niedzwiedzia na ulicy:D Nie ma czegos takiego, ze skora pobiera z kremu to co potrzebuje. Naczytalas sie za duzo artykulow sponsorowanych. Jezeli np. zaczniesz uzywac kremow z retinolem, to skora sie 'uzalezni' i jak odstawisz krem, to nie bedzie sama w stanie wytwarzac odpowiedniej ilosci kolagenu, take radze uwazac z kremami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey hi hello
to nieprawda z tym retinolem! po odstawieniu skóra się pogarsza nie dlatego, że \"się przyzwyczaiła\", tylko dlatego, ze generalnie skórze brakuje tego składnika! to tak jak z praniem bluzki - jeśli pierzemy ją co trzy dni, jest ciągle czysta, ale jeśli przestaniemy ją prać, po miesiącu - dwóch będzie wyglądać zupełnie jak szmatka. Jesli dostarczamy skórze składników odżywczych - jest ładna, a kiedy przestajemy to robić - wiotczeje i niszczy się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
Nieprawda jest to, co ty piszesz. Mloda skora ma zdolnosc wytwarzania kolagenu i nie potrzebuje wspomagaczy. Gdyby tak nie bylo to od urodzenia czlowiek by sie marszczyl. Kiedy zaczniemy skore wyreczac w tworzeniu nowych wlokien kolagenowych w zbyt wczesnym wieku, to stopniowo bedzie ona zatracala ta zdolnosc i jak odstawimy krem nie bedzie sobie tak dobrze radzila jak przed jego uzyciem. Dlatego wlasnie kremy z retinolem przeznaczone sa dla skory DOJRZALEJ, a nie dla 30latek. 30latki powinny stosowac kremy co najwyzej z antyoksydantami, jak wit. C czy E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphirre-absolutnie nieprawda. Tak sie sklada, ze mam w rodzinie jednego z najlepszych w polsce dermatologow estetycznych, znam tez wielu innych lekarzy dermatologow i wszyscy trabia o robieniu sobie zabiegow i uzywaniu kremow profilaktycznie czyli jak najwczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
No widzisz, ja z kolei znam pania doktor biochemii, ktora opiniuje w Polsce kosmetyki(czyli zanim krem trafi na rynek, to ona musi to zatwierdzic) i ona wlasnie to mi powiedziala, ja tylko ujelam to prostszymi slowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka z tej strony
wiec jaka esencje mam wyssac z waszych wypowiedzi drogie panie? jakies stanowisko posrednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona lastka
to poleccie jakis krem dla cery mieszanej koniecznie na noc z antyoksydantami dla 29-latki prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vichyyyy
Vichy myokine na noc- ok 30roku życia się stosuje. Drogi-ok 90zł, ale dobry. Ewentualnie po 25roku życia dermedic profilage- tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zachwycona lastka - ja polecam krem Lirene Foalcyna, on jest od 30 lat ale ja mam 25 i uzywam i jestem bardzo zadowolona. Cere tez mam mieszana, a ten krem nie zostawia tlustego filmu, ladnie sie wchlania i napina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, mogę dobre słowo o kremach Christian Laurent napisać. Moja mama ma ich przeciwzmarszczkową formułę plus 55 chyba i naprawdę skóra jak na jej wiek wygląda świeżo, gładko, i nawet na długo jej opakowanie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla skóry bardzo dobra jest sauna. Wygładza ją ujedrnia.Nawet piersi są jedrniejsze i celulit znika gdy się systematycznie chodzi do sauny.Najwieksze efekty daje gdy jestesmy w niej nago i po seansie schłodzony ciało w zimnym basenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najlepiej działają zabiegi, ostatnio próbowałam wampirzego liftingu, to jest zabieg z osoczem bogatopłytkowym, który zdecydowanie mogę polecić :) Można sobie więcej poczytać np. tu http://www.klinikasfera.pl/osocze-bogatoplytkowe - świetna sprawa, super regeneruje skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań spamować!!! To jest Eveline pod inną nazwą a nie jakiś laurent - ten sam szajs tylko w droższych opakowaniach. Trzeba być głupim, żeby się na to nabrać, a jeszcze głupszym żeby to tak żałośnie i kłamliwie reklamować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nawilzajace, reszta to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×