Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Waga 92 kg

Kriolipoliza

Polecane posty

Gość Waga 92 kg

Czy ktoś słyszał lub miał taki zabieg jak kriolipoliza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CryoRoyal
Mamy zaszczyt przedstawić Państwu Światową Nowość w dziedzinie odchudzania CRYO ROYAL z kriolipolizą. Doskonałe efekty pogłębione dodatkowymi atutami maszyny ( fala akustyczna, vacum, fala radiowa ). WWW.SIYA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krqiopijca
ja tam jestem na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no OK ale ja te spradzalam ta lipocryo nie tylko u nich na stronie, ale i na anglojezycznych i zgadzam sie, ze pierwotnie myslano, ze tylko schodzac ponizej zera da sie osiagnac ten efekt, ale lipocryo unowoczesniono skracajac czas i co najwazniejsze dwaj doktorzy ze stanow zrbili badania i zobaczyli, ze te same osiagi sa przy plus 3 stopnaich celcjusza a co najwazniejsze w tej temperaturze nie uszkadza sie innych tkanek, co ma niestety miejsce przy minusowych temperaturach zobacz http://www.przelomwodchudzaniu.pl/1,co-to-jest.html a ile kosztowal Cie zabieg, tzw jedno przylozenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przelomwodchudzaniu do 3stopni obniżają temperaturę głowic. Czy to jest skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o-boże!! ktoś Ci zafundował odmrożenie??? a gdzie jest to całe criowave??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też robiłam cooltechiem dziś pierwszy dzień po, czuję jak skóra jest taka drętwa i nabita, boli jak zakwasy robiłam uda nad kolanami bo mam takie wały tłuszczu, na to miejsce nigdy dieta ani ćwiczenia nie działały, mogłam ważyć 53 kilo przy 170 wzrostu a nad kolanami miałam buły, normalnie masakra, uda do góry 50 cm a nad kolanem prawie 40 jeśli to nie pomoże to zostaje mi jedynie lipoliza iniekcyjna napiszę za miesiąc czy jest jakiś efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam umówiony termin na ten zabieg za 3 dni, jednak mam niewielki stan zapalny narządów kobiecych. Czy jest to przeciwskazanie do zabiegu. Już 2 razy przekładałam zabieg, nie chciałabym ponownie. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiłam w Amaryllisie, jestem zadowolona, uważam że warto spróbować bo to naprawde działa, straciłam 3 cm w talli, można wybrać się do każdej kliniki gdzie wykonuja takie zabiegi, napewno pomoze w usunieciu niechcianego tłuszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia11
Ja zdecydowałam się na kriolipolizę w gabinecie w Warszawie, zauważyłam, że pracują na sprzęcie firmy IfaPro, tutaj tez tak jest napisane coolshaping.pl - jestem spokojna, bo podobno to jedna z najlepszych firm ze sprzętem kosmetycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ się tu reklam namnożyło. zabawne. A prawda jest taka, że tylko ZELTIQ, jak kogoś stać. A jak nie to COOLTECH. nic poza tym nie działa tak dobrze! zeltiq to nr 1!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kriolipoliza to jedna wielka ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc od Zeltiq i Cooltech Ty tez robisz kolejna reklame - prawda jest taka, ze klient i tak sam sie pozna - wiec przestancie siereklamowac bo to forum to juz od dawna jedna wielka sciema i nieuczciwe tepenie konkurencji - do roboty nieroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama czy nie reklama. Zeltiq jest najlepszy i jest to niezaprzeczalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam zabieg równo rok temu i mimo że utyłam, w miejscu zabiegu tkanka tłuszczowa nie odnowiła się możecie wierzyć lub nie ale ja widzę jak wyglądają moje uda poprzedniczka ma rację kriolipoliza jest skuteczna pod warunkiem że jest przeprowadzana na oryginalnych maszynach a nie podróbach zabieg musi trwać około godziny i skóra musi być schładzana do -8 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarikaC
Lenka, będziesz zadowolona. Spokojnie idź. Tak jak mówisz, nie kosztuje to majątku, a efekty są rewelacyjne. I wystarczy 1 zabieg. Tylko powiem Ci, trochę boli w trakcie pierwszych 15 minut... Ale da się wytrzymać. Czego się nie robi, żeby być piękną, nie? A odnośnie liposukcji, którą robiłaś - jesteś zadowolona? I faktycznie ten brzuch jest po tym nierówny? Zadziwiające! Po co w takim razie robić sobie taką krzywdę, zwłaszcza, że mówisz, że tak jest u większości kobiet? Brrr ja bym się chyba nie zdecydowała na tak inwazyjny zabieg. Na szczęście nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, od dłuższego czasu czytam to forum i jestem załamana. To wszystko reklama, reklama, reklama. Ja nie czytałam forum, zanim poszłam na pierwszą kriolipolizę. Spisałam sobie po prostu nazwy dobrych maszyn i poddzwoniłam po salonach. Bardzo szybko można się zorientować, kto do tematu podchodzi profesjonalnie, kto ma certyfikaty, które maszyny dopuszczone są przez unię, które maszyny to urządzenia medyczne, a nie kosmetyczne. Nie ma jednej temperatury, która jest skuteczna, nie ma też jednego czasu. Każde urządzenie działa na innych parametrach. Warto też pójść na konsultacje, porozmawiać, podpytać, poprosić o efekty innych klientów. I tyle - niech Wam rozum i intuicja podpowie, a nie reklamowe wpisy tutaj :) Ja korzystam z kriolipolizy od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolona :) Miłego dnia :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za róznica czy maszyna ma ceryfikat tzw.medyczny czy go nie ma i wtedy jest nazywana kosmetyczna. Jak nie bedziesz trzymac diety po tym zabiegu to zadnego efektu po miesiącu nie zauważysz, a tyle trzeba czekać zeby cokolwiek zobaczyc. Z drugiej strony jak trzymasz dietę to nie wiesz czy schudłas od diety czy od kriolipolizy. Ja jestem straszak, boje się odmrożeń i siniakow po kriolipolizie, zresztą interesowało mnie wyszczuplenie całego brzucha, a nie tylko dwa miejsca ( podczas zabiegu masz 1 lub 2 przyłozenia) dlatego zdecydowałam się na liposukcję ultradzwiękową. Przez 40 minut mam masowany cały brzuch 2 roznymi głowicami. Jstem bardzi zadowolona, bo widzę ze po kazdym zabiegu jest 1-2 cm mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam zabieg rok temu w Poznaniu na wildzie nie było żadnych efektów. Miałam 4 przyłożenia 2 na brzuch i po jednym na boczki i nic strata pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 1983
A ja mam pytanie.Byłam na kriolipolizie ale szczerze przyznam nie mam pojecia jaki sprzet byl. Godzina czasu zassalo mi tluszcz i chlodzilo.Jestem dwa dni po zabiegu wiec o efektach nie moge mowic ale czy mieliscie tez siniaki obrzeki i ból?? ja chodzic nie moge wewnetrzna strona ud masakrycznie obolala kiedy to przejdzie zaczynam sie bac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicjo nie bój się, to normalne. Siniaki i obrzęki mogą się pojawić... I ból również (niestety). Ale na pewno będą fajne efekty. Zabieg trwał godzinę, a więc bardzo dobrze. Idealnie jest 60-70 minut i -8 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli siniak utrzymuje się tak długo to znaczy, ze było coś źle ustawione. Możliwe, że masz nawet odmrożoną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja 1983
Nie wiem jaka była dokładnie temp ale ponoć ponizej 10 stopni. Watpie zeby była na minusie, wiec raczej nie odmrozilam sobie skory.Moze mam wyjatkowo wrazliwe miejsce. Ale ledwo chodze.Mam nadzieje ze warto się przemęczyc dla efektow.Dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alicjo im wiekszy bol tym wiekszy wewnetrzny stan zapalny. Im wiekszy stan zapalny tym wiekszy efekt, uwierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć wszystkim :) Mam pytanko, czy ktoś robił cooltecha na łydkach? Właśnie się zastanawiam czy ich nie zaatakować od tej strony skoro żadne ćwiczenia nie pomagają :( Tylko czy będzie jakikolwiek efekt? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego co Ty masz na tych łydkach... Cooltech jest super na luźny tłuszczyk. Jest idealny na kobiece brzuszki, boczki, czasami na uda. Na łydkach raczej nie ma się takiego tłuszczyku, który nadawałby się do kriolipolizy. Osobiście mam w swoim gabinecie cooltech i raczej odradziłabym klientce łydki. Można za to spróbować z VelaShape, która też jest świetna. Mam u siebie wersję nr II, ale przymierzam się do zakupu najnowszej wersji Vela Shape III. A wracając do meritum, odradzam Ci raczej robienie łydek. Zapytaj co Ci mogą zaproponować w zamian. Może być tak, że nie mają nic innego i wciskają wszystkim cooltech. To jest świetna maszyna, ale bez przesady, nie na wszystko. Brzuchy, boczki, uda - owszem. Ale łydki -na 90% nie. Chyba, że masz tam dużo luźnego tłuszczu (musiałabym to zobaczyć, żeby ocenić). Są gabinety, które pewnie zrobiłyby krio na tłuszcz na nosie, żeby tylko zarobić. Bo np. jest to ich jedyny sprzęt... Porażka. A później takie biedne klientki mówią, że nie działa... Radzę wszystkim robić takie zabiegi z głową, żeby później nie musieć narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka 22223333
Do M C Ja z liposukcji byłam bardzo zadowolona tylko ze trzeba pozniej bardzo sie pilnować zeby nie utyć niestety ja przytyłam co śmieszne tylko 4kg i poszło tam gdzie było odesłane i w boki gratis:)))jestem po cool tech i jak dla mnie rewelacja stopniowo widać efekt i przynajmniej nie jak po liposukcji nie mogłam sie ruszać ,tylko jedno mnie dziwi,ze ktos tam napisał ze do -5 stopi miał ja chyba miałam do -8 albo -7 zamrażane i jeszcze ktos tu napisał ze miał serie zabiegów tylko jakim cudem skoro jeden obszar mozna max 3razy zamrozić ale to naprawde trzeba miec oponę .pozdrawiam i zdecydowanie polecam osoba które tak jak ja maja problem z miejscowym gromadzeniem sie sadelka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w Krakowie na łydkach kriolipolizę. U pani doktor, a nie u kosmetyczki. Efekt mam super. Kriolipoliza działa też na łydkach. Ktoś tu napisał, żeby na łydki nie robić. Być może ja byłam dobrym pacjentem na ten obszar. A może ten zabieg po prostu działa wszędzie gdzie jest tłuszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak słyszałam o kriolipolizie i dużo artykułów przeczytałam bo do końca w to nie wierzyłam, ale jak znalazłam na gruponie oferte kliniki Amaryllis postanowiłam wykupić bo sie na prawdę opłacało. Jestem po 2 zabiegu i z ręką na sercu mogę powiedzieć ze to działa, zgubiłam już 4 cm w talii, jestem bardzo zadowolona z efektów, polecam kriolipolize i ta klinikę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonawłaścicielka
a ja tak czytam i się zastanawiam co to za kriolipoliza, gdzie trzeba kilka zabiegow? Chyba, ze na różne obszary? Mam w swoim gabinecie bardzo dobre krio i jeden zabieg na jeden obszar działa cuda. No chyba, że przychodzi pacjentka z bardzo dużym tłuszczem, wtedy można to powtórzyć. Prawdziwe krio powoduje obumarcie części komórek tłuszczowych. Polecane jest ludziom z MIEJSCOWĄ OTYŁOŚCIĄ! Jak ktoś jest cały otyły to niech idzie na dietę, a nie na kriolipolizę. Na miejscową otyłość (ogólnie szczupła kobieta, ale duży brzuch, albo duże uda, albo boczki itp.) działa jeden porządnie wykonany zabieg kriolipolizy. Jednorazowo powoduje on obumarcie części komórek tłuszczowych, które do 2 miesięcy (czasem krócej, czasem dłużej) są wydalane z organizmu w procesie metabolicznym. Przecież nie można usunąć wszystkich komórek tłuszczowych z organizmu! Jak ktoś jest bardzo otyły i pójdzie na 5 zabiegów (niby)kriolipolizy to co, usunie wszystkie?! To co niektóre osoby tu piszą o kilku zabiegach na jeden obszar - bardzo mnie przeraża. Jako osoba, która robi te zabiegi od 2 lat w swoim gabinecie (bardzo dobrym, renomowanym sprzętem) wiem, że wystarczy jeden zabieg i efekt jest zadowalający. Ale wiem też kogo kwalifikować do zabiegu. I wkurza mnie jak przychodzą do mnie kobiety, które naczytają się w internecie bzdur i podchodzą niepewnie do tego co oferuję, bo gdzieś tam zobaczyły, że jeden zabieg im nie pomoże i będą musiały powtarzać, a co za tym idzie, wydawać kolejne pieniądze. A kriolipolizę jak już wspomniałam wykonuję profesjonalnym sprzętem, który nie był najtańszy, więc i zabieg kosztuje sporo. I nie wyobrażam sobie go sprzedawać na gruponie. Zresztą nie muszę, bo te najbardziej na początku przerażone pacjentki przychodzą po zabiegu bardzo zadowolone i przysyłają kolejne koleżanki :) I tak się kręci :) Pozdrawiam wszystkie Panie świadomie korzystające z kriolipolizy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×