Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem nic

krioterapia i niedoczynność tarczycy, pomocy!

Polecane posty

Gość nie wiem nic

stwierdzono u mnie niedoczynność tarczycy (tsh 10), równolegle leczę stawy (lekarz nie wie, co mi jest, testuje na mnie kolejne zabiegi fizykoterapeutyczne). Dzisiaj fizykoterapeuta zalecił 10 zabiegów krioterapii. Doczytałam się jednak, że przeciwwskazaniem do niej jest właśnie niedoczynność tarczycy. Nie chcę zrezygnować z tych zabiegów, gdyż są dla mnie szansą na zmniejszenie bólu. Pytanie zatem brzmi: jakie będą skutki krioterapii dla mojego organizmu, w przypadku, gdy cierpię na niedoczynność tarczycy? Dodam, że fizykoterapeuta wie o mojej tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nic
upupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nic
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj nie dowiesz się
a nie możesz zapytać swojego endokrynologa czy możesz te zabiegi brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nic
u endo będę dopiero 20 lipca (nfz). A póki co zależy mi na zmniejszeniu bólu, więc jeśli nie będzie jakichś strasznych skutków, to jestem za kontynuowaniem zabiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem nic
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaaczej
Jeśli ekg masz w porządku to spokojnie niedoczynnosć nie ma przeciwskazań.Przed każdym wejsciem do komory badają cisnienie i na podstawie tego decydują czy wchodzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Radzę skonsultować sprawę ze znawcą tematu, gdyż znajoma miała poważne skutki uboczne krioterapii w kontekście niedoczynności tarczycy. Nikt jej nie uprzedził o takim przeciwwskazaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×