Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dieselka

Krokosz - naturalny, skuteczny ? depilator

Polecane posty

Gość dieselka

Temat byl co prawda juz poruszany, ale w jakims mega-topicu. Dlatego zakladam osobny. Polecam lekture: http://www.ch.szin.pl/krokosz.doc http://www.mag.media.pl/CZASOPIS/2005/200506/krokosz.htm "Zewnętrznie stosowany olej krokoszowy trwale usuwa owłosienie! (...) Osiągnięte wyniki pozwalają jednoznacznie stwierdzić, że spośród znanych na Zachodzie środków do usuwania owłosienia olej krokoszowy jest najlepszym. Przemawiają za tym takie zalety jak: duża skuteczność, łatwość stosowania, brak działań niepożądanych, a co najważniejsze: na raz potraktowanym miejscu włosy nie odrastają!" Buteleczka oleju kosztuje 130 - 150 zl (dzwonilam w miejsca z podanych artykulow). Moze ktos wie, czy mozna gdzies to kupic taniej? Nie chce mi sie wierzyc, ze usuwa trwale. Ale bylabym szczesliwa nawet, gdyby usuwal chociaz na pare m-cy... Czy ktoras z Was moze juz to wypraktykowala na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brondynka
Czytałam, że jest bardzo skuteczny, ale nie wiem gdzie go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieselka
Hej! Kupisz to w Centrum SPA w Szczecinie i u tego pana "hokus-pokus" (namiary na stronach, ktore podalam). Ale gdzies mi mignelo tutaj, ze ktos widzial ten olej po ok. 50 zl za butelke. A to 3 razy taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały głuptas byłam
jejciu to stosuj i opowiadaj ;)))) ale by było superowo jeśli rzeczywiście by się sprawdziło ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flora: napisz wiecej szczegolow - stosowalas juz raz, tak? Dowiedzialam sie od tego goscia, ktory sprzedaje ten olej (strasznie drogo, 150 zl za butelke 0,5 l), ze olej trzeba wcierac wg metody brawierskiej (czy jakos tak...). I ze miejsce, ktore chcemy potraktowac tym specyfikiem, musi byc wydepilowanie, ale nie koniecznie woskiem. Czy w oleju z tego zrodla, gdzie Ty kupilas, tez byly podobne zalecenia? Olej stosowalas raz? Jak dawno temu? I jakie efekty? Podziel sie swoja opinia, bo umieramy z ciekawosci! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz w zyciu slysze o czyms takim i powiem szczerze ze jestem baaardzo zainteresowana, czekam na dalsze info:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantagiroooo
Boshh, co za bzdury. Smarowanie olejem niszczy cebulki wlosowe...Śmiać się czy płakać? Ciekawe, dlaczego nie olejem rzepakowym, sojowym albo silnikowym. Co za różnica? Co jest w oleju krokoszowym, czego nie ma w rzepakowym? Ktoś niezłe kokosy zbija na sprzedaży tego rzekomego cuda. Chyba ja też zacznę. Będę sprzedawała specjalną śmietanę na porost biustu. Nakładać metodą brawierską. Wklepywać. Wmasowywać. Płacić kasę. Ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DobrySyn
O oleju krokoszowm i jego depilujących właśwościach, dowiedziałem się z pism kulturystycznch!!Od raazu dałem artkuł żonie i mamie, te po przeczytaiu zdecydowały się spróbować. Ostatnio zakupił 0.5l za 27zl i zaczają ekperyment... U lekarza sportowego dowiedziałem się, iż olej naprawdę pomaga pozbyć się włosów. W internecie jest rówież mnóstwo zeskanowanych reportaży(po angielsku) na ten temat. a pewno ma ten olej właściwości depilujące, zalecany jest przez specjalistów, tak więc warto spróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **************************
Flora_____ napisz cos wiecej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaaahaaahaa
A świstak siedzi i zawija je w te sreberka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatanka345
Tylko dlaczego nie słyszeli o tym kosmetolodzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do synka
Dobry synek, skoro czytałes strony anglojęzyczne o tym oleju, to napisz, jak jest olej krokoszowy po angielsku? Bo ja nigdzie nie znalazłam, ale skoro ty to taki poliglota, to pewnie wiesz. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysco
lepiej nich poda te strony angielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liczebniczka
to jest cos tam flower....zapomnialam... bodajze safflower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahaaaaa
Poczytałam i nie znalazłam nic o depilujących wlaściwościach tego oleju. Owszem, do spozycia jak najbardziej. I jeszcze jedno. Wyczytałam,że firma Klorane ma szampony z olejem krokoszowym. Gdyby dzialal depilująco, to pieknie muszą wlosy wyglądac po takim szamponiku :P Fryzurka na Kojaka murowana. Ściema i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna.pl
Ale się uśmiałam. :-) Śmietana na powiększenie też mi się podopba razem z tą metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karla2309
Chyba musimy poprostu skończyć ten durny temat,jakiś naturoterapeta wymyślił i chce naciągać ludzi na kasę,a niektóre kobietki, które mają z tym problem napewno dadzą się namówić i tak Pan naturot.sobie zarobi na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryry
może to być prawda,ponieważ może zawierać enzym np.eflornithine hydrochloride,który jest inhibitorem innego,który z kolei wpływa na mieszki włosowe produkujące korzeń włosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahaahaaah
Ale w takim razie dlaczego jest używany w szamponach? Jak coś, co depiluje lub tylko blokuje odrastanie włosów może byc składnikiem szamponu?????? Zaraz znajde linka firmy Klorane, to wkleję. Nie mozna jednocześnie mieć cukierka i jeść cukierka. Jedno i drugie się wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryry
z krokosza robi się wyciąg i do poszczególnych kosmetyków dodaje się inny ekstrakt,do szamponu można nie dodać porostu tego enzymu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haahahaaaaa
Dobrze, a zatem podejmuję wyzwanie. Wiem, gdzie w moim miescie mozna kupić olej krokoszowy. Jest za 24 zł. Jutro rano go kupię, odżałuje kasę. Od jutra też zaczne go stosować. Najpierw wydepiluje nogi depilatorem,żeby usunąć wlosy razem z cebulkami ( tak , jak każe pan "wiadomo kto"). Będę smarowala nogi, ba, nawet intensywnie wcierała, 2 razy dziennie, a nawet 3. Na szczęście nie pracuję, więc problem tłustych nóg nie jest przeszkoda. Polatam po mieszkaniu z gołymi nogami,żeby olej się na maxa wchłonął. Obiecuję szczerą, obiektywna relację, sama zreszta jestem ciekawa wyników. Ponieważ mam otwarty umysł,jeśli ten olej zadziała, napiszę o tym uczciwie. Co dzień, lub dwa będę zdawać relacje. To chyba uczciwe i sensowne, a przede wszystkim merytoryczne zakńczenie tego sporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryry
Tylko musisz poczytać przez jaki okres można go stosować,chyba nie dłużej jak rok,bo ze wszystkim można przedobrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahaahaaah
Aha, w linku przez ciebie podanym nie ma nic o krokoszu, za to o planetach i owszem - sporo. Możesz dac konkretny link? Aha, niestety ten olej, co myślałam,że jest krokoszowy okazał się byc jednak czyms innym. Dostałam jednak resztkę oleju po znajomości od mojej przemiłej pani ze sklepu eko, pani ta też w przyszłym tygodniu sprowadzi mi całą butlę. Juz jestem po depilacji i pierwszym smarowaniu. Zrobiłam tak : lewa noge posmarowałam olejem, prawej nie. Zobaczę, jaka będzie różnica w odrastaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaahaahaaah: jeśli mnie identyfikujesz z tym facetem z artykułów, to się mylisz. O krokoszu informację wygrzebał mój chłopak, w jakiejś gazecie, mam to zeskanowane. A forum nazywa się \"dyskusyjne\" i z tego co zauważyłam ludzie tu poruszają o wiele głupsze tematy ;) Zaintrygowało mnie to i byłam ciekawa opinii innych. Jestem też strasznym sceptykiem, zresztą jak na razie nie skusiłam się na zakup. A świstak to raczej balejaż robi ;) Może Flora, która podała link i pisala w marcu, że kupila wypowie się, jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahaahaaah
Z nikim cię nie identyfikuję i niczego takiego nie napisałam. Nie wkładaj w moje usta słów niewypowiedzianych. Zdumiewa mnie tylko to,że tak gwałtownie zareagowalaś, jakby ktoś cię o coś oskarżał. Jeśli już, to ironicznie wypowiadano się o panu naturoterapeucie, nie o tobie. A to,że na forum można się wypowiadać działa w obie strony. Również oponenci maja prawo do wyrażenia własnej opinii - nie tylko założyciele topików. A że śmiech buchnął to trudno się dziwić. Zamierzasz polemizować ze mną, czy raczej poczekać na to, co będę miała do powiedzenia powiedzmy po miesiącu stosowania tego cuda? Mozna utopić ten topik we wzajemnych pretensjach, proszę bardzo... tylko po co? Chodzi o to, kto, co i kiedy powiedział czy o to, czy krokosz działa? Jestem już po wieczornym smarowaniu. Dobranoc. Odezwę się za 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaahaahaaah
Jak to przeczytałam, to pomyślałam,że może za ostro napisałam. Nie chcę cię dieselka urazić, czytałam twoje inne wpisy i ogólnie mam o tobie dobra opinię. Sorry,jesli trochę się unioslam, ale wkurzona jestem dziś od rana, a ten olej tłuści wszystko. Musze siadać na ceracie rozłożonej na krześle. Brrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×