Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krostki na nogach

Polecane posty

Gość gość

Odkad pamietam na nogach mam krostki. Niektóre z nich sa w kolorze skory, a niektore takie czerwone. Po goleniu staja sie jrszcze bardziej widoczne niz zwykle. Przypominaja troche gesia skorke, ale jest to co innego. Podobne krostki mam także na przedramionach, jednak jest ich mniej niz tych na udach i w niektorych miejscach na lydce. Czy jest moze jakis sposob, aby je zamaskowac? Bardzo mi to przeszkadza i czuje sie bardzo skrepowana gdy mam odslonic nogi, np. latem. Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie powinnas wykonac testy alergiczne. Mogę polecic ci sprawdzona przychodnie do ktorej sama chodze http://alergomed.com.pl/, zrobisz tam profesjonalne testy i będziesz wiedziała co ci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu poszłabym po prostu do dermatologa. Też niedawno miałam jakieś dziwne krosty, swędzące strasznie, poszłam na wizytę do dermatologa do www.medis.pl w Katowicach. Dostałam maść i pomogła, nie ma sensu czekać aż się bardziej rozprzestrzenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×