Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antresssss

krosty,pryszcze,trądzik nie mam juz siły

Polecane posty

Gość Antresssss

Jak w temacie.Krostki raczej pojedyncze na twarzy głównie na brodzie i żuchwie,oraz na dekoldzie.Dodatkowo w zimie po raz pierwszy pojawiły się na plecach.Nic na dłuższa metę nie pomaga.Ani leki,ani kosmetyki,ani słońce,anichowanie się przed słońcem.Kolezanka dodatkowo dołuje mnie zwykle tekstem: o widze ze znowu masz problemy ze skora? Najzabawniejsze ze ostatnio krost było jakby mniej,a ona znowu z takim tekstem wypalila,.Ręce mi opadają. Picie drożdży Przerabialam,uzywam malo przypraw,picie bratka pomaga na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej słodyczy, zdrowie odzywianie i nawilzanie skóry a nie wysuszanie wyprysków mi to pomogło aczkolwiek jestem po porodzie i hormony szaleja wiec mam wysyp a z hormonami sie nie wygra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antresssss
Kiedyś odstawilam całkiem słodycze.Zero efektów,czy je jem,czy zupełnie nie,nie ma różnicy :/ Nawilzam skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antresssss
Do twarzy przetestowałam różne kremy.Tedrozsze niekoniecznie były lepsze.Obecnie zwykla Ziaja winogronowy,a do ciała Ziajakozie mleczko.Miałam juz Iwostin,Dermike.Dziwne,jak zaczynam jakiej kosmetyk,to albo od razu jest beznadziejny,albo na poczatku jest poprawa,a potem jakby się skora porzyzwyczajala i znowu wysyp. Dobrze robiła mi mikrodermabrazja diamentowa,ale to kosztuje fortunę,bo trzeba ciągle powtarzać. Acha,żel dfo twarzy obecnie Pharmaceris żel fizjologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antresssss
Acha,ostatnio leki były kolo 2012 roku.Może 2011.Potem było lepiej,a potem okresowo wracało. Szybko zatykaja mi się pory.Kosmetyczną zawsze się dziwila,ze po oczyszczeniu tak szybko znowu się zapychaly.Taka uroda czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób mikrodermabrazji rób peeling kawitacyjny ja robie tak co 3 miechy, a jesli chodzi o nawilzanie polecam drozsze kosmetyki ale warto wiem ze są drogie ale cera tradziowa wymaga inwestycj niestety polecam krem żel do twarzy z cliniqa jest bardzo lekki i delikatny nic ci po nim gorzej nie narobi sie tak samo z podkładem kup drozszy beztłuszczowy ja przerobiłam wszystkie i ten okazał sie najlepszy, myc buzie bez wody tylko płynem micelarnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antresssss
Clinique,a to nie dla nastolatek takie bardziej? Peeleing kawitacvyjny mówisz Hmm. Przypominało mi się,miałam kiedyś próbkę kremu do twarzy z winogronem firma caudalie .Niezły był,ale pytalam w aptekach nie mieli.może przez internet poszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PakiecikZstu
A myjesz sie czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dla nastolatek clinique mi pomógł bynajmniej tak z zewnątrz ogarnał ni i peeling kawitacyjny a na noc polecam krem nawilzający z tej firma i tez z bandi kosmetyki kremy z kwasami na noc rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antresssss
Krem z kwasami?Jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antresssss
Ok,dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki Ci nic nie pomogą. Tracisz tylko czas. Idź do dermatologa po Epiduo albo Retin-A . Rezygnacja z cukru, niezdrowego jedzenia o wysokim indeksie glikemicznym to bardzo dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno diete musiałabys zmienić, jedzenie tlustych potraw podowuje wlasnie pojawienie się krost, co do zaczerwienienia to najlepiej jest użyc kosmetykow nie podrazniajacych, takich, ktore zostaly przetestowane specjalnie w celu wyprodukowania kosmetyków nie uczulających, zapytaj w aptece o takowe, sama moge ci polecic kremy aa, jesli nie masz zmarszczek to wystarczy, że uzyjesz kremu na dzien ujedrniajaco nawilzajacego z serii aa, gwarantuje, że z dieta i z takim kremem bedziesz miala widoczne pozytywne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiX0
Epiduo to dobra opcja gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziugas22
Też popieram, świetny lek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociadzilli
Skuteczny jak nic innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinczas33
Dla wszystkich mających problem z trądzikiem proponuję zainteresować się Epiduo bardzo dobry lek, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, zamiast byc tu na forum przed komputerem, przejdź się do jakegoś dobrego salonu kosmetycznego i pokaz się fachowcom... ja mialam podobne problemy, poszlam do salonu i mi od razu powiedziały te panie co mi potrzeba. teraz, po 3 mc jakby inna twarz. ani sladu po bliznach czy trądziku. nie wiem skąd jestes ale jak z Warszawy to zaglądnij tu http://yennefer-studio.pl/ . powodzenia dziewczyno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogodance
Mi też pomógł kiedyś Epiduo, może tobie też pomorze, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!! Przestań spamować tym epigoownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×