Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gcjnfgnhjghkjghk

krzemionka organiczna ORSI=GRUBE ,GĘSTE WŁOSY

Polecane posty

Gość gcjnfgnhjghkjghk

WŁĄSNIE NIEDAWNMO DOWIEDZIAŁĄM SIE NO ISTNIENIU PROEPARATU KRZEMIONKA ORGANICZNA ORSISI ZAINTERAESOWĄŁM SIE NIA GDYZ CHCIAŁĄBYM ZWIEKSZYC GESTEOSC I GRUBOSC WŁOSÓW BO MOJE SA CIENKIE I WOGÓLE TAKIE MYSISOWATE BLEE.CZY KTÓRAS Z WAS STOSOWAŁĄ TEN ZEL DO WŁSOSÓW Z KERZEMIONKA PODOBNO PRZYNOSI SPEKTAKULARNE EFEKTY JEZELI CHODZI O WŁOSY TZN,. BARDZO JE ZAGESCZA I POGRUBIA WIECIE COS MOZE O TYM PRODUKCIE .JEZELI TO PROAWD ACO PISZA TO WRESZCIE BEDE MOGŁA MNIEC GESTE WŁOSY O JAKICH MARZE OD DAWNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem cie4kawa
ale to dosc drogi produkt. ciekawe czy ta krzemionka jest taka sama jaka jest w skrzypie polnym. ja zamierzam kupic skrzyp zmielic go w mlynku i codziennie jesc taki sproszkowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 796ujk8
taki zmielony nic nie pomoże bo krzemionka uwalnia się pod wpływem wrzącej wody.i to musi być wstrętne w smaku i trudne do przełknięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martysia7
Jeżeli chodzi o krzemionkę to ja polecam tą, która ma większe stężenie krzemu, czyli Power Si + firmy Naturgreen. Ma bardzo dużą przyswajalność dla organizmu, o wiele większą, niż krzem w samym skrzypie. A efekty widać dosyć szybko, oczywiście przy regularnym stosowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa/aaaaa
glinka zielona miałka.(apteka) poczytajcie o niej.mozna robic oklady,pic,myc wlosy. klopotliwe troche ale efekt sie liczy:) Super sprawa, mi kiedyś bardzo wypadały włosy, miałam tez tendencję so przetłuszczania i w sklepie zielarskim polecono mi maseczke do skóry głowy z zielonej glinki Jak to wyschnie włosy robią się niemal zieolono-białe, a jak do tego sobie nałożylam glinkę na twarz to dobrze,że nikogo nie było w domu:) Glinka kambryjska oczyszcza skórę, normalizuje pracę gruczołów łojowych, regeneruje włosy.Zawiera w swoim składzie ok 22 minerałów(m.in.krzem, fosfor,potas,selen,mangam,miedź) będąc naturalną kopaliną pochodzącą z głębokich pokładów ziemi. Naprawdę jest skutecznym naturalnym kosmetykiem, ja sprawdziłam na sobie.Nie jest może najwygodniejsza w stosowaniu,ale można się poświęcić, bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaaa1232
Niestety przyswajalność krzemu ze skrzypu jest bardzo mała i niewystarczająca. Stąd alternatywa krzemionki organicznej w płynie, która ma bardzo dużą biodostępność, jest bardzo dobrze wchłaniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×