Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość a-l-a

KRZYWE ZĘBY

Polecane posty

Gość a-l-a

hej mam pytanko czy ktoś z was ma krzywe dwa przednie zęby i wstawiał sobie sztuczne a wyrywał tamte ?? ja mam 18 lat i już nie moge zyć z tym kompleksem :( dobija mnie to :( nawet usmiechnąc sie nie moge :( bo sie wstydze, słytszałam ze mozna zrobic coś takiego jak opiłowanie zebów i nałozenie na to powłoki porcelanowej, czy to prawda ?? ile takie coś moze kosztować?? bo moje mozliwości takze są nie wielkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
błagam o pomoc bo ja już dłuzej nie moge, ja chce miec prose ząbki i ładny usmiech :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zaloz sobie aparacik ortodontyczny ? czy to nie lepsze rozwiazanie ? po co w tak mlodym wieku juz swoje zeby tracic ? ciesz sie nimi poki je masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
hehe nie stac mnie na aparat :( a poza tym nie chce mieć takich drutów na zębach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokroć lepsze własne, choć krzywe, niż proste ale sztuczne. Żebyś tylko zbyt późno tego nie zrozumiała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
No ale ja już mam dosć tego, nie moge sie usmiechnąc bo krzywe mam :( mam wrazenie ze wszyscy na nie patrzą i sie smieją, juz tak nie chce :( a czy słyszał ktos o czyms takim jak robienie porcelanowych zębów na korzeniach własnych?? jest podobno tak ze piłują i wtedy robią jakąś nadkładke z porcelany, prawda to ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trabka eustachiusza
Może zacznij grać w filmach. To duże oszcządności gdy nie trzeba płacić za charakteryzację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto mówi
Możesz zrobić sobie koronki. Ja tak zrobiłam, ale jestem 2 razy starsza od ciebie. Zastanów się dobrze zanim to zrobisz, bo naprawdę lepsze są zęby własne nawet krzywe. Ale ja cię rozumiem, bo miałam ten sam problem. Poradź się dobrego dentysty i nie żałuj pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
eh... nie wiem, na feriach sie poradze dentysty ale tu nie chodzi o to czy ja załuje kase, ja jej poprostu nie mam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jij
porcelana 350 zl za zab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
no a o tym piłowaniu i o porcelanowych nikt nie słyszał???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo mam
w moim przypadku wszystko zaczelo sie od mlecznej trojki, ktora mi nie wypadla, dowiedzialam sie o tym dopiero po fakcie jak zaczela rosnac z tylu zabka na podniebieniu! zaden z dendtystow mi nie powiedzial ze takie cos sie leczy;/ teraz musze czekac az do konca wyrosnie. niestety przez to skrzywila mi sie 2 i 1 przednia... nawet nie wyobrazasz sobie jak to koszmarnie wyglada.... o usmiechu moge zapomniec! ja po prostu marze o sztucznych zebach! pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulaa
Miałam krzywe 2 przednie zęby i również miałam straszne kompleksy. Zdecydowałam się na aparat stały który nosiłam 1,5 roku i teraz zęby mam równiutkie.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jij
jezeli spilujesz dwa zeby to juz 700 + inne "dodatki" to tak ok 900zl lepiej prostuj swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
Do tak samo mam --------> a ile Ty masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo mam
19 i zycie przez te zebiska przesrane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
no tak ale porcelanowe to mam za chwile, a z aparatem to trzeba chodzic o wiele dłuzej i kosztuje więcej :( a poza tym znajome miały i po sciągnieciu znowu sie krzywią im zabki :( czyli kasa w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jij
sorry za ta porcelane to placila 320 w grudniu a nie 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
do tak samo mam -----> ja Ci sie nie dziwie bo wiem co to znaczy :( nawet sie usmiechnąc nie moge bo sie krępuje :( mój chłopak mówi niby ze mu to nie przeszkadza ze takie mam ale co z tego jak mi przeszkadza :( a co zamierzasz z tym zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
jij ----------> a czy robiła ona całego zeba czy coś tak na korzeniach z jakimś piłowaniem,bo ostatnio o czyms takim słyszałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto Ci naopowiadał
że po zdjęciu aparatu krzywią się zęby, może ktoś zapomniał że jeszcze przez pół roku trzeba nosić aparat retencyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzaca
wiem ze takie cos na pewno istnieje, spilowanie swoich i porcelanowe nakladki ale ile to kosztuje itd. to nie mam pojecia...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jij
nie jestem dentysta, ale w twoim przypadku to trzeba chyba spilowac te jedynki i na to zalozyc te sztuczne, w przypadku gdy nie ma sie zeba to piluje zab obok i na niego nakladaja 2 sztuczne, ok uciekam pomysl lepiej o aparacie:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
no wszystko było OK nosiła taki aparat ale po 2 latach zęby sie krzywią znowu, moze przez to ze rosną jej zęby mądrosci, nie wiem> wiem tylko ze mam juz dostć moich krzywych :(:(:( bteż chce sie normalnie usmiechać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numi
Dziewczyno za młoda jesteś,zębów nie mozna wyrywać,są aparaty na zęby i to będzie dla ciebie najlepsze.Łatwo wyrwać tylko co dalej,uważasz,że sztuczne rozwiązują problem-wtedy dopiero zaczynają się kłopoty.Problemy likwiduje się mądrze a nie byle jak i szybko.Zdąrzysz się eszcze nanosić sztucznych zębów,zobaczysz wtedy co to znaczy,jakie są problemy z gryzieniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
jij-----------> dzieki za pomoc ale ja sie już dosyć nameczyłam z tymi krzywymi i dość sie nsłuchałam głupich uwag na ten temat i nie chciałabym mieć jeszcze przez 2 lata aparatu na nich bo to tez by były uwagi głupie, ja chce miec poprostu jak najszybciej proste a aparat to duzszy czas i wiekszy koszt :( a kasy brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numi
A nie przesadzasz przypadkiem...jeśli nosiłaś aparat to masz proste zęby a nawet jeśli masz krzywiznę to niewielką...Lepiej uśmiechaj się szeroko bez kompleksów. Rozwiązanie o jakim piszesz jest dla starszych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
numi----> wiem ze jestem za młoda ale mam juz dosyć, mecze sie z takimi juz przeszło 10 lat !! wygrałam raz konkurs, gosciu mi powiedział ze mam szanse na sesje zdjęciową dopoki nie zobaczył jak sie usmiechnęłam ... chce juz skonczyć z tym kompleksem !! i nie chce całkiem wyrywać zębów tylko sprobowac opiłowac i zrobić te porcelanowe nakładki, tylko ze chciałabym zasiągnąc opinie kogoś kto to ma i wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-l-a
numi ------> zle mnie zrozumiałas, to mojej zn ajomej sie tak krzywią a nie mnie, ja nigdy nie miałam aparatu, wszystko by było fajnie jak by mi pomogli rodzice jeszcze w podstawówce a teraz to ja już nie chce aparatu, nie wiem nie potrafiłabym siebie zaakceptować i nie zniosła bym tych uwag, niby zartem by mi mówili ale jeszcze te panienki z klasy które są OK a za plecami obgaduja .... nie dałabym rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×