Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona13

krzywy nos

Polecane posty

Gość ona13

mam krzywy nos i źle się z tym czuję. czy ktoś ma podobny problem? może nie jestem brzydka ale z profilu to wyglądam jak czarownica. Mój nos jest garbaty i w dodatku trochę przekrzywiony na jedną stronę. Przez co przynajmniej jeden profil mam lepszy ale ten drugi jest koszmarny;( Na operacje mnie nie stać a nawet gdyby to i tak bym się nie zdecydowała bo się boję;( czasem zapominam o moim problemie ale są takie dni że uważam się za koszmar;( jak mam sobie z tym radzić? pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jejku jejku
też tak mam polubić go nie polubisz, po prostu z czasem się przyzwyczaisz. Ludzie tak naprawdę nie zwracają na to uwagi, tylko nam się wydaje że wszyscy patrzą i oceniają. Proponuję odwrócić uwagę od nosa - sama chodzę z rozpuszczonymi włosami, fale na całej długości. - dla nas nie są korzystne krótkie fryzurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde to nikt poza
nami nie zwraca na cos takiego uwagi;) (sama jestem wlascicielka sporego nosa osadzonego w drobnej twarzy) tez kiedys mialam straszne kompleksy, ale niedwano doszlam do wniosku ze duzo bardziej podobaja mi sie twarze, ktore maja w sobie cos charakterystycznego, niekoniecznie ladnego na pierwszy rzut oka-duze nosy do takich elementow twarzy naleza takie twarze sa latwiej zapamietywane i bardziej interesujace niz idealne, ktore wygladaja jak zrobione wg jednego schematu tak wiec polub i tyle;) oczywiscie w tym wieku (rozumiem, ze masz 13lat) bedzie to ciezkie, ale za pare, moze parenascie lat zrozumiesz co mialam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 18 lat ale teraz nie zwracam już na niego uwagi(przynajmniej dzisiaj);) dzięki za każdą odpowiedż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dl
dlaczego nikt nie wypowiada się na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifdsuahk
no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki nos
tez garbaty i do tego z krzywa przegroda i czuje sie jak ty;(wstydze sie nawet przechodzic przez pasy na ulicy bo wydaje mi sie w samochodach smieja sie ze mnie,chyba mam juz obsesje;(Strasznie mi to komplikuje zycie,bo nie potrafie z kims rozmawiac bo wydaje mi sie ze patrzy na moj noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mamy tak samo:( ale dzis np zapomniałąm o moim nosie. To zależy od dnia i mojego chumoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki nos
ja tez czasami zapominam ale zadko,zawsze jak gdzies wchodze to caly czas o nim mysle i nie potrafie byc na luzie.Przy znajomych jestem normalna,jestem dusza towarzystwa a np na imprezie koniec,wstydze sie nawet wyjsc na parkiet a jak juz mnie zaciagna to czuje sie jakby mnie ktos szpilkami naklowal.Czuje ze to niszczy moje zycie.Gdy bylam w podstawowce nie zwracalam na to uwagi bylam cool ale z chwila szkoly sredniej moje zycie leglo w gruzach.Smiali sie ze mnie,slyszalam za soba ej patrz na jej nochal,na przystanku autobusowym raz w zime stalam w kapturze i bylo pelno ludzi a jacys debile podeszli i mnie zaczepilali,a potem jeden stanal z boku i mowi do nic patrz na jej smieszny nos i smiali siee ze mnie a ludzie patrzyli ,a ja ze lzami w oczach.Przez to wpadlam w depresje,zaczelam uciekac ze szkoly,przestalam sie uczyc,nie mialam znajomych bo sie izolowalam od wszystkich.Mysle nad operacja i bylam nawet u chirurga.Od razu jak weszlam wiedzial z czym przychodze.Powiedzial ze mam bardzo ladna twarz ale moj nos wszystko szpeci.Pokazal mi na kompie ja moglabym wygladac po operacji i jak siebie zobaczylam to o malo sie nie rozplakalam z radosci ze ja tak moge wygladac,normalnie jak nie ja.I chcialabym ale z drugiej strony sie boje,wogole operacji i tego ze sie nie przyzwyczaje do nowej ja,czytalam o takich przypadkach i tak jestem w tym blednym kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile musiałaś zapłacić za tą wizytę? Ja nie pójde na operacje bo po pierwsze się boję a po drugie nie mam kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest ktoś jeszcze kto ma taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodolxxxxxxxxxxxx
Ja mam tak samo a jedyny mój problem to że nie mam kasy na operację :( Jest mi z tym ciężko, ludzie się ze mnie śmieją i tez słyszałam nie raz na ulicy docinki typu ''jaki ona ma nos''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyr
Ja też mam krzywy nos...i nie cierpię gdy ktoś mi mówi o nim, kiedyś się śmiali z niego, ale teraz już nie zwracam na to uwagi i zresztą inni też..gdybym miała kasę zrobiła bym operację plastyczną. Ale zaś sobie myślę, że bym dziwnie z prostym nosem wyglądała. Więc ja go zostawiam i niech się śmieją mam to głęboko w poważaniu bynajmniej nie jesteśmy jak inni którzy mają proste nosy :) Jesteśmy jedyne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że macie takie podejście do sprawy. Nie ma co na siłę się operować. Z drugiej strony - nie mam nic przeciwko jeżeli chce się poprawić to i owo. Najważniejsze to podjąć świadomą decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frywolny Albin-nos
moja żona ma krzywy nos - właśnie siedzi koło mnie i nażeka jaki to on krzywy i brzydki. Postanowiłem w przypływie emocji napisać całemu światu (a w zasadzie wszystkim którzy będą na tym forum szukali opinii na temat swoich wad) co o tym myślę. Nos podobnie jak wszystkie inne części ciała typu usta, oczy, uszy, włosy, ręce czy też wargi sromowe, tudzież prawe jądro są zróżnicowane. Ja swoją żonę poznałem z tym jej krzywym noskiem i taką ją pokochałem. Dlaczego? Bo jest piękną kobietą - ot co. Ten nosek jest jest charakterystycznym punktem i jakoś nie wyobrażam sobie żeby Ona bez tego wyglądała tak samo (przypomnijcie sobie np. tą aktorkę co grała główną rolę w Dirty Dancing - też miała krzywy nosek. Zrobiła sobie operację i nigdzie już nie zagrała bo zrobiła się zbyt pospolita. Oczywiście zaraz podniosą się głosy, że ooo taaak ta jego żona to pewnie fajna laska i to jej wcale nie oszpeca, ale wiecie co? te wasze nosy oszpecają najbardziej wasze umysły i wyobraźnię - gwarantuję wam, że 98% ludzi patrząc na was ma to gdzieś - podobnie jak ja mam ;) 2 % to zakompleksieni albo narcystyczni idioci, którzy żerują na waszym poczuciu doła. Wypowiadam się w swoim imieniu i mówię wam - wszystkim którzy macie problem z tą czy inną częścią ciała - ZAAKCEPTUJCIE SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚCIE I PRZESTAŃCIE SIĘ ZADRĘCZAĆ PIERDOŁAMI. ;) wiecie co jest najbardziej sexi? bycie pewnym siebie (oczywiście bez przesady) i umiejętność zaakceptowania swoich wad - a co za tym idzie zaakceptowanie siebie. Mówię to ja - szczęśliwy i spełniony normalny mąż. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś :)
mam identyczny problem . i przyznaje ze długo sie nad tym zastanawiam a sama mysl o nim była powodem do płaczu . dlatego zdecydowałam sie na operacje plastyczna . skupiłam sie tylko na nosie dzieki czemu zaakceptowałam reszte ciała . gdy zoperuje nos bede naprawde szczesliwa . mnie rowniez nie stac bo to drogi zabieg . dlatego oszczedzam a za dwa i poł roku czeka mnie operacja nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoonimkaa
To nie jest fajne ;< Mam ten problem od podstawówki. Wiele osób mówi,że to ja sobie kompleksy robie , taa tylko że te osoby nie mają tego problemu i tak naprawde mają to gdzieś. A chyba nikt nie lubi być wyśmiewany , obgadywany i wgl .. Sama się źle z nim czuje i nie potrafie go zaakceptować . Mam już go od co najmniej 5 lat. Wstydze się gdziekolwiek pokazać, a gdy z kimś rozmawiam mam wrażenie że się na niego patrzą , zresztą jak jestem w jakimś miejscu gdzie jest więcej osób wszyscy się patrzą a ja się czuje okropnie. Za pewne ktoś zaraz napisze że wyolbrzymiał ..chciałabym taką osobe zobaczyć np. w mojej sytuacji.. a zwłaszcza gdy teraz w szkołach młodzież jest wyczulona a wygląd i się wyśmiewają...;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowy00000000000
mam tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety operacja do tanich nie należy, ale można znaleźć sposób na gotówkę gdy się trochę poszuka. Mi się udało w openie kredyt dostać na operację. Boję się ale makijaże nic nie pomagają. Chcę się wreszcie normalnie poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cggggggg
Tez mam ten problem....czasem jak się umaluje i mam super humor to nie myślę tak o tym nosie cholernym, albo jak się jakiś komplement trafi. Jednak częściej to myślę o nim jak o najgorszym utrapieniu. Wylalam juz hektolitry łez przez niego. Nie pomagają tez gwiazdy showbiznesu, które miały krzywe nosy i juz sobie porobiły operacje...np. Kamilla Baar. Nie stac mnie kompletnie na operacje, chyba ze w przyszłości...jednak na pewno nie będę miała kasy na operacje u najlepszego specjalisty, a u byle patalacha bym się bala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cggggggg
Jest ktoś z krzywym nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taki jak klamka od zachrystii,nie był on od urodzenia ale po niefortunnym upadku na schodach.Kiedy rosłam to rósł mi z wiekiem tez garb na nosie.Bozzzze co ja przeszłam,to nawet nie chce wspominac,płacze,noce nie przespane.Wyszłam za mąz i tak mi to nie dawało spokoju.Kompleks i juz czułam ze wpadnę w depresję.Teraz jest juz ok 50-tki,w wieku 30 lat w Warszawie z miejscowym znieczuleniem zrobiłam zabieg.Pamietam do dziś jak mi młotkiem tłukła ten nos,łamała kośc ale i tak gdybym musiała na zywca robic drugi raz to bym zrobiła.Dostałam wtedy drugie życie, Dziewczyny ja Was rozumiem co czujecie,jak macie możliwośc to zróbcie dla własnego spokoju z noskami porzadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelson
Ja zrobiłam, po prawie 25letniej męczarni. Prawda jest taka że mimo rodziców budujących pewność siebie i tak można mieć mega kompleksy bo rówieśnicy są bezlitośni.... :/ Robiłam w CM MML w Warszawie, i gdybym wiedziała, że tak dobrze pójdzie, to już dawno zrobiłabym ten zabieg i nie męczyła się kolejnych kilka lat :/ polecam te klinikę, są też na fb jako centrum medyczne mml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nochacz
Ludzie jak pójdziecie na wizytę do chirurga to jest jasna że was skieruje na operację bo chce zarobić!!!! Nawet jak byście tam poszli z prostymi nosami to zaraz by napewno coś znalazł, to wam gwarantuje. Zaakceptujcie sie. Krzywe nosy są sexy i generalnie laski z takimi nosami są sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga, czy mozna wiedzieć jaki zabieg robiłaś, ile kosztował i jakie rezultaty były? i u kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy według was Karolina ze Stylizacjetv ma duży nos ? I wygląda to u niej źle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja rozważam zabieg korekcji nosa, od lat już się z tym noszę, ale jakoś brakowało mi odwagi albo pieniędzy na zabieg. Wkrótce wychodzę za mąż i chciałam sobie zrobić taki prezent z tej okazji. Czy ktoś z Was wykonywał taki zabieg w Warszawie? Koleżanka z pracy poleciła mi Klinikę Sfera - http://www.klinikasfera.pl/korekcja-nosa, jej syn miał tam robiony taki zabieg. Ktoś może słyszał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×