Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość max max

kto kupowal na allegro max factora???

Polecane posty

Gość max max

kto kupowal na allegro max factora???od waldelka?????? dobry sprzedawca????nie zostane oszukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue_connect
wiesz cokoś nie ma zaufania do allegro...wiele moich znajomych się już przejechało na takch zakupach. Nie powiem niektórzy sa zadowoleni korzystając z tych aukcji. Ja tam wole zajrzeć na www.ceneo.pl/Kosmetyki ,porównac cene danego kosmetyku w róznych sklepach i wtedy zamówic w sklepie internetowym na najbardziej korzystnych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa91
juz trzy razy kupilam tam podkłady MF LP wlasnie u tego sprzedawcy nie masz sie czego obawiac, sa ogyginalne i oplaca sie bo sa duzo tansze niz w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max max
a kupowlas przez allegro czy poza?????? ja nie jetem zalogowana i nie chce zeby mnie ktos oszukal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa91
kupowalam przez allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizi999
czy te kosmetyki byly dobre , opakowane nie zniszczone??? i jak dlugo trwala przesylka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresa91
kosmetyki calkiem nowiutkie w folii takie jak ze sklepu przesylka max 3 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max max
dzieki za odpowiedz bo czytalam opinie i rozne sa !!!! a kupuje pierwszy raz stad moje pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
jak sa różne opinie to odpuśc, i dolicz jeszcze koszt wysłaia przesyłki i koszt przelewu, tj,9zł, juz różnica sie zmiejsza, i przy małych kwotach czasami nie warto w to wchodzić. Np, teraz Revlon miał promocje Colorstaya, sprzedawał podkład po 54zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajaja
dzieki za odpoweiedz wlasnie chcialam kupic revlona wiec moze jescze znajde tego po promocji fajnie by bylo bo na allegro wraz z przsylka kosztuje 60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz kupilam tusz na allegro i wiecej tego nie zrobie. kupilam tusz xxl z maybeline i byl do niczego. suchy i nie dalo sie go dobrze rozprowadzic. nastepnie kupilam ze sklepu i byl calkiem inny. o niebo lepszy. nie mam zaufanie do kosmetykow z internetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×