Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Pomógł? Wczoraj dermatolog mi go przepisał i chciałabym wiedzieć czy choć trochę działa. Proszę o wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
polecam ogromnie!!! zaraz bede go nakladac choc po 6 tygodniach uzywania juz nie bardzo mam gdzie i zamiast cienka warstwe na twarz nakladam miejscowo bo od dwoch tygodni to mam juz tylko 3 krostki, ktore zanikaja. biore serie zabiegow zluszczajacych zeby rozjasnic przebarwienia i nie pojawia sie "wysyp" czyli pod skora zadne swinstwa nie siedza i nie czyhaja na wyjscie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
nie oczekuj wielu recenzji bo ten lek jest od niedawna dostepny w polsce. dopiero w pazdzierniku 2005 zostal dopuszczony do uzytku. wciaz w wielu aptekach sprowadzany jest na zamowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź :) Ja dopiero zaczęłam go używać, więc chyba trochę poczekam na efekty, ale Twoja wypowiedź dała mi nadzieję, że może będzie lepiej. Pozdrawiam! I mam jeszcze jedno pytanie: czy duac radzi sobie z błyszczeniem skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
to zalezy :) stosuje sie go raz dziennie na noc. rano skora jest przesuszona jak po wszystkich rzeczach do tradziku. regularne stosowanie takich srodkow przesusza znacznie skore ktora z kolei produkuje coraz wiecej sebum (loju) i sie swieci. zatem na noc dobrze stosowac poltlusty krem, ktory zlagodzi zluszczanie skory. ja stosuje cutibaze. z drozszych mozna stosowac lichetene badz dardie. na poczatku strasznie tlusto sie czujesz ale po dwoch dniach skora staje sie sucha. w nocy tlusto a rano juz sucho. niewiarygodne ale dziala :) ale to dopiero jak tradzik odpusci troche. ja mam juz zaleczony to teraz moge natluscic skore po nadmiernym przesuszeniu ale jesli masz tradzik nasilony to nie eksperymentuj teraz. wspomagaj kuracje witamina PP to sie przestaniesz troszke swiecic. i nie kupuj witaminy w postaci kompleks (roznewitaminy z grupy B) tylko sama witamine PP (B3). pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję od 3 dni, naprawdę działa.Mam problem na brodzie, takie bolace guzy.Dzięki antybiotykowi( za 2 tyg go odstawiam wybrałam hormony) oraz Duacowi jest duzo lepiej. Przetestowałam juz differin, skinoren, matronidazol, rosac, acnemycin plus, brevoxyl.Duac jest najlepszy- przede wszystkim nie wysusza, nie robi skorupy, tak jak pozostałe preparaty.Powoduje, że pryszcze stopniowo maleją, i w końcu znikają.Warto spróbować. Moje trądzikowe koszmąry trwaja już dobre parę lat.Właśnie żaczęłam brać regulon, ma pomóc.Antybiotyk tetralysal działaja na mnie tylko jak go zażywam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
kaprysna do brze ze odstawilas antybiotyki bo gule na brodzie swiadcza o problemach hormonalnych i nie ma sensu faszerowac sie antybiotykami. ja juz mam swiety spokoj z tradzikiem. duac walczy z moimi 3 krostkami. dzis juz mozna powiedziec ze sa prawie niewidoczne :) zgadzam sie, ze duac nie robi skorupy i nie piecze na skorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, trochę nie na temat, stosowałyście może diane 35? ja kończę czwarte opakowanie i tracę nadzieję że cokolwie m pomoże, jest lepiej, ale nadal mam guzki,dołki, plamki w różnych odcieniach i inne świństwa na twarzy, samych krost prawie nie ma, ale i tak jest beznadziejnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
marianka nie jestem specjalistka ale z tego co wiem to diane powinna zadzialac do tej pory jesli twoj tradzik jest o podlozu hormonalnym. obawiam sie ze moze dermatolog wcisnal ci cos co sie najczesciej daje kobietom. moze potrzebujesz leczenia antybiotykiem a twoja gospodarka wewnetrzna (hormony) jest ok. czy robilas jakie badania? czasem te konowaly testuja na nas wszystko i zgaduja co pomoze. zasiegnij porady innego lekarza. jak nie masz rozregulowanej gospodarki wewnetrzenj to branie lekow hormonalnych jest bez sensu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja dzięki za odzew, babka przepisała mi ten lek bez żadnych badań, tak od ręki, ale wiesz, człowiek zawsze się łudzi, że jak nowy lek to będzie lepiej, chyba jednak pójdę do innego lekarza na konsulację, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, z tymi lekami to tak niestety jest: człowiek ma nadzieję, że ten nowy pomoże, ale nie zawsze tak jest. Po Waszym opiniach będę się jeszcze jakiś czas trzymała tej nadzieji :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta od winka
marianka widze, ze jestesmy na tym samym etapie z diane35 i mam dokladnie taka sama sytuacje jak ty - czwarte opakowanie, a nadal wyskakuja mi podskorne gulki na brodzie, no moze jest ich mniej, ale jednak pojawiaja sie, a wydaje mi sie, ze na tym etapie juz nie powinny; moja gin przepisala mi diane na szesc m-cy, ale niebawem wyjezdzam z kraju i podejrzewam, ze kuracje diana bede musiala przedluzyc o kolejne m-ce, nie chce przeciez, zeby nawrot, ktory jest czesty po odstawieniu diane, mial miejsce, gdy bede za granica :O kurcze zastanawiam sie, czy ten duac bylby dobry na moje problemy skorne..ile on kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
ile kosztuje duac? i w jakiej postaci wystepuje? zel, krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
ja mam duac w tubce 15g.taka tubka kosztuje jakies 38zl. wieksze opakowania odradzam bo po otwarciu mozna go trzymac chyba miesiac o ile dobrze pamietam. a nie otwarty trzyma sie w niskiej temp. - ja w lodowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
nazywa sie zel ale jest jak krem. i jest bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
rewelacja o jakim nasileniu miałas tradzik? i w jakiej postaci? czy podziała na ropne pryszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
duze ropne gule na czole, skroniach, kolo uszu na szyi oraz ramionach i plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
dzieki :) zupełnie jak u mnie i te wszystkie ropne poznikały? po jakim czasie? czy ten krem jest na recepte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
poznikaly :) po 6 tygodniach mam gladka cere. duac ponoc w zalozeniu mial szybko dzialac. jest na recepte ale ja domowilam w aptece i sprowadzili mi bez. niektore apteki sprowadzaja rozne leki bez recepty. trzeba pogadac z pania w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek87
Siema ja jestem po kuracji Izotekiem i właśnie byłem u dermy i tez przepisał mi duac mówi, że jest świetny bo miwłaśnie na bodzie pare krost wyskoczyło i podobno działa troche na blizny prawda?? Teraz jade na differinie 5 tydzien i właśnie nie wiem czy śmiało przeżucać sie na niego czy dalej diff ale chyba spróbuje bo jeszcze nie stosowałem tego żelu. Wogóle to on wydajny jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
dzieki rewelko musze go spróbowac....zreszta wszystko kupuje co tylko wchodzi na rynek ..............bo nigdy nie wiadomo co nam moze momóc.....w koncu czego sie nie robi zeby ludzi nie straszyc............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
duac jest bardzo wydajny i dziala szybko. rzeczywiscie troszke rozjasnia przebarwienia :) najwazniejsze, ze nie podraznia, nie piecze twarz i nie luszczy sie skora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
duac dziala glownie na inflammatory acne czyli tradzik ropny z tymi gulami i stanami zapalnymi. dziala szybko ponoc dzieki zastosowaniu ciekawej kombinacji w skladzie. tak wyczytalam na forach zagranicznych. u mnie szybko poznikaly syfki. tylko pamietajcie zeby nie wyciskac. i rzeczywiscie ciemne plamki zwlaszcza na skroniach bo tam mialam najgorsze, znacznie zbladly. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze chciałabym, żeby te 6 tygodni już minęło, bo chciałabym zobaczyć efekty. Chociaż już po 3 użyciach zauważyłam postęp. Robiły mi się na brodzie dwie gule, a teraz są znacznie mniejsze i obyło się bez wyciskania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
czyli duac działo leczniczo na istniejace zmiany a czy takze zapobiega powstawaniu nowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użyłam Duacu 3 razy i dziś rano poczułam, że skóra rzeczywiście znacznie mi się przesuszyła, a po nałożeniu kremu nawilżającego przez chwilę mnie piekła. Czy to przesuszenie długo się utrzyma? Czy przez całą kurację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
skora powinna sie przyzwyczaic za chwile. u mnie ladnie sie ewygoilo i przebarwienia znikaja. pamietajcie ze duacu cieniutka warstewke tylko na miejsca z krostami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dermatolog kazała smarować nim całą twarz, ale to pewnie ze względu na rozprzestrzenienie trądziku. Rewelacjo, a czy używałaś może maść o nazwie Tormentiol? Może on by pomógł na tą suchą skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
nie uzywalam tormentiolu. generalnie przemeczylam sie jak mi sie skora kilka dni luszczyla a potem ustalo. i tak mialam takie gule, ze uszczenie juz nie wiele moglo zaszkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×