Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kttttooo zna...

kto zna kolagen naturlany? podobno dobry na rozstepy???piszcie!!

Polecane posty

Gość kttttooo zna...

kto zna jakis kolagen naturalny na rozstepy? gdzie to mozna kupic, za ile? a moze cos innego znacie? jestem szczupla a teraz patrze ze na kolanach mam wilkie rozstepy :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfesgdrtg
podtrzymuje pytanie. Mam ten sam problem. Z tym ze rozstepy o wiele wieksze juz od okolo 4 lat! Pytalam sie w aptece o kolagen naturalny i baby zrobily oczy, ze nie wiedza o czym ja mowie, ze pierwszy raz slysza. Wiecie moze gdzie mozna takie cos kupic i jaki jest najlepszy - w tabletkach czy plynie, do smarowania czy polykania? I czy mozna go uzywac dlugo.Z gory dzieki za info na chocby jedno z tych pytan. (P.S.Przeszukalam to forum i nie znalazlam na to sensownych odpowiedzi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfds
na allegro wpisz kolagen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu_83
Ja też interesuje się kolagenem na zmarszczki mimiczne.W internecie wyczytałam że mamy kolagen zwierzęcy i rybi.Kolagen dzieli się na platynowy jest to kolagen do cery jeżeli ktoś ma właśnie zmarszczki albo jakieś problemy z cerą. Drugi typ kolagenu to srebrny stosuje się go właśnie na ciało na wszelkiego rodzaju rozstępy cellulit. Oraz kolagen grafitowy na paznokcie i włosy. generalnie kolagen naturalny jest dosyć drogi widziałam ceny i 600 zł za ileś tam w gruncie rzeczy niewiele kolagenu.Widziałąm też niewielkie opakowanie za 140 zł.Taniej można kupić na allegro.Acha i najwazniejsze kolagen mozna kupić raczej droga internetową raczej na pewno nie ma go w sklepach ani w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy wy dacie sobie spokój
pytanie do handlar z allegro które chyba zawiązały jakąś spółdzielnię promocji tego badziewia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu_83
o co Ci chodzi?Ja nie jestem żadną handlarą,ale interesuje mnie kolagen,nie kupiłam go tylko o nim czytałam i chyba naturalnym jest że jeżeli ktoś ma jakieś problemy i czytał czy słyszał coś tak jak ja to chce coś się o tym dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolagen nic nie pomorze.... jest przereklamowany i nie daje efektow a duzo kosztuje... odradzam.... moja kolezanka zajmowala się sprzedażą kolagenu i 95 % jej klientek nie zauważylo rożnicy podczas stosowania tego śmiesznego specyfiku... (pomimo, że podobno kolagen jest dobry na wszystkie przypadlości) lepiej w aptece coś dobrego kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu_83
ja kupiłam vichy myokine i też nie jestm zadowolona aż tak chociaż może jakiś efekt jest.Fakt faktem rewelacji się nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfesgdrtg
Dzieki za odpowiedzi. Czyli bede zamawiac przez internet ze specjalnych stron, ale na pewno nie przez allegro bo sie juz przejechalam jak zamowilam jedwab do wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emu_83
A czy jest ktoś kto stosował kolagen i faktycznie widać efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfesgdrtg
najlepszy jest do polykania czy smarowania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka_W_Ciazy
segalaa, no ja wlasnie kupilam cos dobrego w aptece, wlasnie Kolagen Naturalny COLWAY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaratp
wystarczy że wpiszesz w google barbaratp gwarantuję oryginalny , świeży produkt bezpośrednio od firmy Colway który jest jedynym i wyłącznym Dystrybutorem i Dysponentem Brandu Handlowego: Kolagen Naturalny Q 5-26 oraz produktów powstałych na jego bazie: serii kosmetycznej COLWAY i pierwszego na świecie nutrikosmetyku i suplementu diety zawierającego liofilizowany, trzeciorzędowy kolagen rybi - COLVITA. Kapsułki COLVITA są produktem unikalnym na skalę światową i nowością rynkową pozdr serdecznie i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joldka
Oczywiscie, ze jest dobry i pomaga, ale trzeba czasu. Po jednym słoiczku nic nie zauważysz. Trzeba stosować ze 3-4 miesiące, skóra się regeneruje. Poza tym - u kazdego inaczej. Dalej - kwestia odżywiania.., palenia.., powinnyscie zrobić peeling, wtedy lepiej wchłania sie platyna i krem. Dalej - trzeba umiejętnie wklepywać kolagen, zreszta jak kazdy krem, Doradźcie sie kosmetyczki. Kolagen to nie czary mary, to KOLAGEN. Bialko ktore rozklada sie na aminokwasy i penetruje skorę, powoduje, ze zaczyna sie nasz wlasny kolagen lepiej wydzielać. Ale jesli jecie np dużo słodyczy..? Kolagen tego nie lubi, skleja sie. Czytalam sporo o kolagenie i stosuje go. Wydaje mi sie, ze lepiej wygladam. Zmarszczki? Oczywiscie że nie znikna, a znacie taki krem, po którym znikaja? Bo ja nie. Stan skóry sie poprawia. Ale skoro więcej kolagenu sie w organizmie produkuje, to i proces starzenia sie opóźnia. Tyle, ze nie po kremach tylko po zelach kolagenowych. One maja aktywny kolagen. Bo kremy maja jakieś tam tylko preparaty aktywizujace. A w zelach jest aktywne białko kolagenowe. Pijcie soki warzywne, owocowe - naturalne, smarujcie sie kolagenem, spijcie tyle ile trzeba i zobaczycie, ze starzenie Was tak szybko nie dopadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkalllaaa
na rozstępy to LIOTON 1000 wiem, ze to brzmi smiesznie, ale jednak, pomaga :D zreszta poszperajcie w necie ja mieszkam w Czechach i tu mamy LIOTON 10 000 i działa jeszcze szybciej w ogole fajnie i ładnie nogi po nim wygladaja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodycollagen
Joldka dobrze piszesz. Samo smarowanie nic nie da, trzeba po pierwsze dużo czasu, a po drugie prowadzić w miarę zdrowy tryb życia. Dużo owoców i nie palić. Bo co z tego, że będziemy się nawet kąpać w kolagenie, skoro nie będziemy mieć wit. C, która warunkuje syntezę kolagenu? Nic wtedy nie pomoże. Niemniej polecam, sam udzielam wskazówek, bo trzeba stosować się do instrukcji stosowania. Efektu murowany. Zapraszam www.bodycollagen.com. Udzielam rabatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saea
Serdecznie polecam kolagen naturalny jest bardzo dobry ja mam sprawdzony działa na skórę i paznokcie. Jest dobry ponieważ jest to czysty kolagen bez dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że Collagen Noble Health do jeden z lepszych na które trafiłam. To co najbardziej mi odpowiada to to że juz po 2 tygodniach stosowania widziałam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz jestem po 3mc kuracjo Collagenem Noble Health i powiem Wam ze naprawde poprawiła sie moja skóra, bardzo dobrze ujędrniła i widocznei nawilżyła. A teraz nawet reklamuja go na TVN w DDTVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem , na początku istnienia firmy był dobrej jakości, teraz to już nie jest to .Kupiłam dwa opakowania tego najlepszego i po zorientowaniu się co do jakości ,reklamowałam , Dystrybutor zwrócił mi pieniądze za nienaruszone opakowanie, za to rozpoczete już nie a to dużo pieniędzy, które zostały wyrzucone.Dociekałam jakości w firmie ale kompletny brak odpowiedzi, domagałam się więc odpowiedzi u dystrybutora i, nie ustępowalam, po jakims czasie otrzymałam odpowiedz ,że "producent zmienił skład proporcji preparatu" i to wszystko, bez podania szczegółów.Jak do tego doszłam ? to proste, smarowanie nie dało efektów, ale zaczęłam go pić rozpuszczając go w wodzie, efekty były. Nowy był nierozpuszczalny w wodzie .Wystarczyło. czy nie należało tego umieścić na etykiecie, w końcu to ważna informacja dla klienta.Uważam że nie jest to uczciwe działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o zablokowanie Eryka1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak są czerwone lub fioletowe to możemy je jeszcze zlikwidować, białe to już po wszystkim, ne wolno czekać, aż się same zmienią, dobre rezultaty przynosi kolagen Colway, którego używają setki kobiet, każdego dnia by pozbyć si ę rozstępów: http://kolagen66400.pl/pl/c/Kolagen-Naturalny-Silver/19 Przy okazji można ujędrnić skórę brzucha, piersi lub na udach. Działa tak, że wzmacnia włókna kolagenowe w skórze, które są podporą i "rusztowaniem" skóry, mocne włókna to napięta skóra i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy kolagen, który daje się żołnierzom po urazach to ta skórka w jajku, co jest pomiędzy skorupką a żółtkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia 573
Moje drogie, Mam do oddania kupon rabatowy na 30% zniżkę na produkty z kolagenu w sklepie internetowym. Ja niedawno kupiłam kilka produktów i nie zdążę go wykorzystać. Zainteresowaną osobę proszę o kontakt na kinia573@o2.pl pozdrawiam Kinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×