Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

podnosimy

który klej do protez zębowych jest najlepszy?

Polecane posty

Gość gość
corega, protefix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z doświadczenia polecę produkty z serii Protefix m.in. krem mocujący. Poza tym miałam trochę problemów ze stanem zapalnym i obrzękami dziąseł i jamy ustnej i również pomógł mi preparat z tej serii - Protefix PROTECT ŻEL, pomaga na wszelkie stany zapalne. To kojąco-regenerujący żel do dziąseł, który idealnie sprawdza się jako doraźna pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to w kazdej aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, to chyba wypróbuję ten kin oro. Do tej pory używałam protefix i takie sobie rezultaty. Może ten będzie faktycznie lepszy. W dodatku skoro będzie taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corega xxl uwaga

COREGA XXL  używałem i dostałem zapalenia żołądka i przez to częste przyklejanie 2 lub 3 razy dziennie zachorowałem duża ilość cynku które doprowadzają do chorób nie używać tego kleju lepiej protefix lub może inne sprawdzone kleje ponieważ coraga xxl może na parę godzin 3 lub 4 godziny trzyma a póżniej klej się rozpusza i trafia do krwi obiegu co powoduje zatory tętnic oraz dużo mają w sobie cynku co też powoduje afty oraz bóle brzucha i powikłania są po używaniu tego kleju corega xxl odradzam stosowania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×