Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktoś miał dekoloryzowane wlosy z czerni na brąz ?

Polecane posty

Gość gość

Jednorazowo zafarbowałam wyjątkowo ciemniejszą farba ... wyszły czarne włosy Czy to prawda ze fryzjer musi nałożyć 3 tony jaśniejszą farbę bo dekoloryzator ciemnieje po czasie ? Albo ze farba się szybko wypłukuje ? . Czy polecacie dekoloryzowanie u fryzjera? Jedna dziewczyna zajmuje się tym u siebie w domu, jest to dużo taniej. Myślicie ,że powinnam spróbować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko trochę rozjaśniłam włosy, nie szalałam z dekoloryzacjami, bo tez i nie miała nigdy takiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prawda że po dekoloryzatorze włosy ciemnieją i wymagane jest nakładanie jaśniejszych farb ale podobno można zrobić tak, by nie było efektu ściemnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvjvjvjvk
Ja z bardzo ciemnego brazu zeszlam do sredniego blondu. Rozjasniaczem 12% mialam robione 3x. Nie polecam. Mam miotle nie wlosy. Dekoloryzatorem moja kolezanka miala robione a na drugi dzien po umyciu wlosow wyszedl Jej poprzedni kolor... 200zl psu w d#p#!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:41 ja do jakiejś dziewczyny za 100 zł ide robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idę dekoloryzowac bo tylko raz wyszedł czarny ! Wcxesniej miałam jasne Myślicie,ze jak tylko raz zafarbowałam na czerń to powinno łatwiej zejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jednym farbowaniu czernią na jasnych włosach zdecydowanie łatwiej zejdzie. Autorko, kiedy się wybierasz na dekoloryzację? Będzie Ci od razu kładła nowy kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronikaHg
miałam czerń przez 4 lata i schodziłam na jasny brąz, co prawda robiła mi to znajoma fryzjerka ale rozkładane miałam to na dwie wizyty. wiem, że dodawała do rozjaśniacza mleczko hmilk i powiedziała, żebym sobie kupiła takie do domu i używała jako odżywki to wzmocnią mi się włosy. efekt mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniFryz
taka dekoloryzacja jest bardzo ciężka, szczególnie, jeżeli chcesz jasny brąz. polecam zaopatrzyć się w dobry rozjaśniacz i coś ochronnego do włosów, chociażby mleczko hmilk no stress dostępne na organicznewlosy.pl i dopiero brać się za dekoloryzację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×