Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdzie j TO mogę kupić

kubeczek menstruacyjny Lunette itp czy można kupić w aptece

Polecane posty

Gość gdzie j TO mogę kupić

czy ktoś orientuje się czy w Rzeszowie w jakiejś aptece można kupić kubeczek menstruacyjny Lunette albo coś w tym stylu? Czy to tylko na allegro??? Czemu tego nie ma w aptekach jeśli to jest pro-ekologiczne i dużo zdrowsze od tamponów i podpasek?? Czy ktoś jest kto używa tego? Mnie nachodzi aby to kupić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(:(:(:(
Jak sobie wyobrażasz używanie TEGO np. w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie j TO mogę kupić
nie weim, bo nie próbowałam jeszcze ale może jakoś da radę, podpaskę też muszę zmienić i słychać okropny szelest folii i tampona również, a ich nie lubie (mimo że wygodne to czuje że mnie podrażniają). I jakoś da radę - tez trzeba umyć ręce porządnie do tego i tego (nawet jak z aplikatorem) i dodać odrobinę żelu czasem. Da się. U mnie w pracy jest umylka w łazience, a jak nie ma w kibelku to wystarczy mieć butelkę wody ze sobą i to przemyć nad kibelkiem. są też do tego specjalne chusteczki nawilżane dezynfekujące. Więc jakoś się da (chociaż też nie jestem w 100% przekonana ale chciałabym spróbować - tym bardziej że podobno dużo zdrowsze. Organizacje ekologiczne raczej byle czego by nie promowały, a jest jeszce inf na tym że nie powoduje TSS ( a to mogą spowodować nawet podpaski). Zdarza się raz na ruski rok, ale jednak się zdarza. wiec w tym wypadku myślę, że na pewno producenci nie narażali by się na coś takiego, bo wiadomo że to byłaby ogromna strata kasy dla nich gdyby ktoś ich pozwał do sądu, że jednak zachorował mimo że pisze inaczej. Spróbować nie zaszkodzi, tym bardziej jak wiadomo że podpaski i tampony super zdrowe nie są. jest w nich pełno chemii itp. I to mnie często podrażnia niestety. Może nie jesetm przekonana w 100 % i obawiam sie tego wkładania, ale chciałabym jednak spróbować, może ktoś doradzi jak to z tym jest, czy z łatwością się aplikuje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehej
CCCCCCCOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka latek
ohhhhhh ten straszny szelest podpaski i te tumany pracowników uzbrojonych w sprzet do podsluchiwania stojacych pod drzwiami do toalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka latek
Nie zapomnij tłumika do wiatrów, te to dopiero słychac ;) A te siiiiiiiiiiiiiii to jest glosniejsze od szeleszczacej folii, wiem bo jestem mistrzem podsluchiwania dzwiekow z klopie. hhahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka latek
Zamowisz w aptece o ci przywioza na drugi dzien, przedstawiciele hurtowni farmaceutycznych prawie mieszkaja w aptekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gizzzmo
kubek w cipie! :-D hehehehehehehheehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimhieronim
a jak ten kubeczek z zawartoscia sie wyleje to co? kiepska sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimhieronim
"oszczędny wobec środowiska naturalnego w przypadku prawidłowej konserwacji można go używać nawet 15 lat - że co? tym badziej kiepska;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka latek
Najlepiej jak wyleje sie na podloge z bialymi kafelkami. Piorunujace wrazenia wizualne dla przyszlych uzytkownikow WC gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimhieronim
no cóż babce przeszkadza szelest podpaski (przezcież najczescniej jest podzial damska i meska) ale to, że będzie biegać do wc z butelką wody i zamykac się z nia w klopie już nie przeszkadza:D rany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej nie rozumiem
o o chodzi? wkładasz ten lejek do pochwy szerszą częscią i co? to małe cienkie z drugiej strony to co to jest? może ktoś wyjasnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehej
:D :D :D lejek do sikania na stojąco buhahahaha nie wytrzymam hahah :D A po co na stojąco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej nie rozumiem
nie do sikania, tylko do zbierania miesiączki:O wyczytałam że po użyciu należy to coś umyć w wodzie z mydłem. Skoro zwykła podpaska/tampon cię podrażnia to po śladowych ilościach mydła możesz się zawściec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimhieronim
ta a jakis badziew do pipki niby jest zdrowszy! jestem facetem i mimo to wiem ze w wiekszosci przypadkow jak podraznia tampon to znak ze zle nasiakl :P jesli podpacha ciebie podraznia to chyba tym bardziej cos co musisz sobie wsadzic do srodka + uzycie roznych srodkow do wyczyszczenia/nawilzenia czy co tam masz do tego. zanim to zrobisz to pani w kabinie obok zdarzy chyba zmienic z 5x podpache badz tampon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimhieronim
do sikania - link nizej. Taki bajer do sikania na stojaco dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej nie rozumiem
moim zdaniem dobrze dobrana podpaska a przede wszystkim bielizna to połowa sukcesu. Jeśli nie chcesz żeby podpaska cię nie podrażniała nie noś w 'te dni' grubych jeansów nie przepuszczających powietrza. Nie wyobrażam sobie używania tego lejka tym bardziej że należę do tych kobiet które o mało nie zwracają treści żołądkowej przy zmienianiu 'wkładów'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BędęTwojąDziś
Moim zdaniem tak naprawdę mało higieniczne. Dla mnie takie rzeczy są raczej jednorazowe/powinny być jednorazowe. Zanim to ładnie doprowadzisz do ponownego użytku zejdzie chyba z 30 min. Wątpie jednak abyś miała czas na zabawę z tym gówienkiem i to na dodatek w pracy. Po drugie nie chcę sobie wyobrażać małej powodzi:) Po 3 - jak wspomniała osoba wyżej, dobrze dobrane podpaski/tampon, bielizna to polowa sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka latek
Problem polega na tym że "dobrze dobrane majtki" w 99% beda to figi, ale ona koniecznie chce nosic fikusne bokserki albo stringi i biedna nie wie co z tym zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej nie rozumiem
nie wiem jak ze stringami ale bokserki z dobrze przepuszczającego powietrze materiału są do zdobycia a w połączeniu z podpaską (tylko nie tą ceratkową) sprawiają że nic się nie odparza czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kilka latek
Ale ona lubi pogmyrać sobie w cipie w czasie pracy, i usyfić umywalkę przy okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka księzniczka Dorotka
U mnie by się nie sprawdziło. Po pierwsze szkoda czasu na takie opróżnianie tego pojemniczka i mycie/dezynfekowanie go - zwłaszcza w pracy, gdzie nie każdy może sobie pozwolić na 30 minutową przerwę. Po drugie... Nie wyobrażam sobie umieszczać w pochwie jakiegoś pojemnika... To odpychające... A po trzecie... Nie wiem jakie miesiączki mają inne kobiety, ale u mnie jest sporo skrzepów i to sporej wielkości - Więc taki pojemnik odpada totalnie, bo albo musiałabym go wymieniać co 2 godziny, albo bym zrzucała krwawe bomby sobie pod nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhtt
a ja lubie nowosci i nawet bym to sprobowala, moze kiedys sie odwaze (ale te lejki do sikania na stojaco to nie, fuj) nie mam obfitych miesiaczek, krew mnie nie obrzydza tylko kwestia wprawy by tego nie wylac na podloge, kibel albo o zgroza, na ubranie :P ile kasy by mozna zaoszczedzic na tamponach co miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie przenajświetsssii
o jakich lejkach do sikania wy tu mówicie>? :/ czy wy czytac nie umiecie czy coo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu wypisują
Jeśli wybierzesz zły rozmiar, nic straconego, wymienimy go na inny. Należy jedynie wysłac LadyCup w opakowaniu oryginalnym z powrotem na adres podany w sekcji "Napisz do nas". i co sprzedają to komu innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malajadzia
Ja używam kubeczków i naprawdę każdej polecam !!! Nie wiem czy można kupić w Rzeszowie, ale spokojnie można kupić przez internet. A co do lejków to też używam - kiedyś kupowałam jednorazowe, ale to szkoda kasy (parę siuśnięć :) haha i już nie ma), a poza tym się wyginały i przeciekały. Teraz kupiłam trwały Shewee i jestem bardzo zadowolona. Super wygodny, ma idealnie dopasowany kształt no i raz zapłaciłam i mam go na całe życie. Po wysikaniu się chowam go po prostu do woreczka, a potem jak mam okazję to przemyję. Ja się bardziej brzydzę tego co czycha na mnie w obcej toalecie niż tego, że mam przepłukać lejek po sobie. Nie wiem dlaczego piszesz, że fuj? A obsikana, obsr...na i śmierdząca ubikacja nie jest fuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedronkawyjasc
Witam, Ja kupiłam kuczeczki Lunette w Rzeszowie w aptece w centrum na zamówienie. Natomiast Lejek shewee na stronie przez internet. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×