Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jakaś takaś.......

KUPUJECIE PERFUMY PRZEZ INTERNET? Gdzie można kupic coś bez obawy???????????????

Polecane posty

Gość jakaś takaś.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nikt nie odpowie
?????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nikt nie odpowie
bo znalazłam taka strone www.sorea.pl i chciałam sobie coś zamówić, ale nie wiem, czy warto, bo nigdy nic przez net nie kupowałam. poza tym ceny są dośc niskie, niższe niż np. w Sephorze. Skąd moge wiedzieć, czy tam sprzedają oryginały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvx
ja mAM DO SPRZEDANIA PERFUMY RÓŻNE OD DOLCE PO ESCADE Verona86@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja chce oryginalne perfumy
z pewnego źródła. Bo jak nie, to mogę kupic w normalnym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vogue
nie ma sensu szukać taniej, bo wtedy to już nie będą orginały, znam tych, co sprzedają taniej, kupuję drogo, w sklepie, żeby mieć pewność, wszyscy oszukują, jeśli obniżają ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie tego się obawiam...
Ale skoro np. w Sephorze 100ml perfum kosztuje 360zł a w internecie 295, to zaczęłam się zastanawiać skąd takie różnice... No ale nie mam zamiaru ryzykować. Myślałam, że w internecie też można kupić coś co jest oryginalne. Na Allegro nigdy bym nie kupiła, no ale w sumie w takiej perfumerii tez nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam kilka razy LaCoste na e-zapachy.pl i wszystko bylo w porządku, więc mogę polecic. Zwłaszcza,ze maja na nią promocję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka1609
cześć!!:)) mam do sprzedania perfumy z douglasa,jeszcze z cenami na opakowaniu-znaczy niektore jeszcze mają.mogę mieć wszystkie perfumy za 110-150złotych niektóre jeszcze w foli,fabrycznie zapakowane np.takie jak : angel hypnose moschito dolce gabbana jennifer lopez i inne. mam ponad 200zapachów perfum,w razie czego mogę mieć te które Wam będą sie podobać i męskie i damskie.pozdrawiam i zapraszam piszcie na numer 500817117 lub na maila : czarna1609@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Z tego co wiem wystawiaja czasem perfumy, ktorych nie maja na magazynie i jest spory pozlizg. Raczej nie sprzedaja podrob, sprawdz cene tych perfum na ceneo(porownywarka cen), moze znajdziesz taniej. Czasem bardziej oplaca sie cacko sprowadzic nawet z zagranicy np. strawberrynet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka23444
ja perfumy kupuję na allegro.pl trzeba szukać bo zawsze mają o wiele taniej niż w sklepach mimo że trzeba dodac kilka złotych przesyłki to POLECAM!!!! a są one oryginalne w 100%%%%%%%% :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuję w
Tagomago- mają dobre ceny, kupowałam perfumy, pudry, maseczki do twarzy np. Clarins, kosmetyki kolorowe Guerlain i Chanel. Polecam Ci tą perfumerię. Zdarza się,że ty coś zamówisz a oni tego nie mają lub akurat czekają na dostawę. Zawsze jednak informują o tym. Kosmetyki które zamawiałam znam i używam od lat stąd pewność,że to mają oryginały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBECZEK90
POLECAM PERFUMY FIRMY FM GROUP. MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY(DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ) I SĄ NIEDROGIE. JESTEM DYSTRYBUTORKĄ PERFUM TEJ MARKI I MOGĘ CI ZAŁATWIĆ SUPER PERFUMY.JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ANA PISZ.WYŚLĘ CI LISTĘ ODPOWIEDNIKÓW ZNANYCH MAREK,DZIĘKI CZEMU NIE BĘDZIESZ MIAŁ/ŁA PROBLEMU Z WYBOREM ODPOWIEDNICH DLA CIEBIE PERFUM. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ MAILOWO: gabi175@o2.pl NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ WYBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_33
Pisałam juz tutaj na forum, że ja kupuje na sefona.pl W porówananiu do innych opisywanych tutaj perfumerii maja nizsze ceny a produkty maja na pewno oryginalne. Kupowałam u nich 3 razy i sie jeszcze nie zawiodłam, dlatego polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozerka
A ja i owszem kupuję w perfumerii www.realta.pl Fantastyczne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fm Group
Zapraszam do współpracy z FM GROUP. Praca polega na sprzedaży produktów firmy Fm Group głównie perfum, na których zarabiamy od 10-25 zł na sztuce Dlaczego warto do nas dołączyć? - oferujemy perfumy (160zapachów) wysokiej jakości po niskich cenach, - kupujesz produkty po cenie dystrybutora, - zarabiasz 43% na marży, co daje spory zysk na produkcie od 10 do 25zl na 1 sztuce -możesz budować swoją grupę dystrybutorów i dostawać dodatkowe wynagrodzenie -po kilku miesiącach możesz zarabiać 3000 i więcej - jesteś sam sobie szefem, - pracujesz ile chcesz, - korzystasz z programów motywacyjnych (dodatkowe korzyści materialne) -poznajesz ciekawych ludzi Jeśli jesteś zainteresowany pisz, chętnie odpowiem na wszystkie pytania i doradzę. Jeśli się zdecydujesz, chętnie pomogę budować Ci Twój biznes! NIe zostaniesz sam, jestem po to by Ci pomagać! Miejsce zamieszkania , wiek oraz doświadczenie nie maja znaczenia. Oferta skierowana do wszystkich. Spróbuj! I Ty możesz przekonać się, że warto! Nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać.Codziennie prezentacje przez internet które pomogą ci wybrać i zapoznać się z biznesem. Wejdź na http://www.fm4you.pl/737783/ i obejrzyj prezentację również na tej stronie http://www.prezentacjafm.pl/737783/ Kontakt: Iwona. E-mail : zarabiajfmgroup@wp.pl GG: 35320004. Pytaj o wszystko pomogę ci. Napewno nie zostaniesz sam.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ullka
Ja nie kupuję perfum ze stron internetowych, może mam pecha, ale dwukrotnie przysłali mi nie to, na czym mi zależało i musiałam czekać dodtakowych pare dni. Ale kupuję spokojnie kremy i inne kosmetyki jak na przykład krem Siquens do cery przesuszonej, mascary Rimmela, balsamy do ciała - mozna znaleźc fajne promocje, a nie zawsze mam czas pójść do apteki po krem czy do drogerii do tusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonalistka Komspetków
Zarejestruj si.ę na tej stronie http://www.fm4you.pl/737783/ i kupuj po cenach dystrybutorskich czyli ok.11zł taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azsd
my już kilka razy na www.sklep.pollenaewa.com.pl, niezłe ceny mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oniemialam...
kupuje perfumy fm w jednym sklpeie netowym..maja najnizsze ceny..szybko wysylaja towar i do tego probki gratis..polecam ten sklep http://www.sklep-fm.pl/ po 1 zakupie daja rabaty od 5 do 10 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgikvu hlbkvuy opi h ;p[
a czy jest mozliwosc zamowic przez internet perfumy z turcji..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj kupuje przewaznie kosmetyki, maja dobre ceny i kosmetyki juz wycofane ze sprzedazy z poprzednich kolekcji (np. Max Factor Facefinity) i takie inne. www.buymebeauty.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje przez neta prawie wszystko od Allegro po Świstaka oraz kosmetyki czy perfumy z innych firm warto zapoznać się z filmem na http://zakupy-przez-internet.pl.tl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tych ignorantów. Na stronie wizażu jest na forum dział PERFUMY i w nim wiarygodne perfumerie nie sprzedające podróbek i wiarygodni sprzedawcy z Allegro. Ceny niższe od Sephorowych nawet o 50%. Ostatnio był link do Jimmy Choo 100 ml za 100 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×