Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Witam :) Ten temat jest poświęcony oczyszczaniu wątroby wg metody Huldy Clark :) Jestem po 2-gim zabiegu :) w następny weekend 3 raz. Bardzo ineteresująca i godna polecenia kuracja ! :) Więcej informacji na: http://medi-flowery.pl/index.php?id=2&kategoria=1124279034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meqa
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
Ostatni link jest prawidłowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest ok. Chyba Bozka czyści wątrobę ta metodą. Ale czy Hulda Clark to tylko czyszczenie wątroby? Muszę się temu zagadnieniu przyjrzeć. Czy nie uważasz, że Małachow stoi w opozycji do Huldy C.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jijp
a i mam nadzieje ze tu bywalcow nie zabraknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
:) Tak, to różne metody oczyszczania, jednak bardzo kusząca jest metoda H. Clark, co nie przeszkadza słuchać Małachowa na co dzień :) a Huldy od święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
heh;) Nie czuję się wypędzona:) I tak zagadnienia odżywiania, kuracji pomocniczych ciągle będą poruszane na urynoterapii. Może jednak komuś "nowemu" się przyda ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co gadajo? Specjalistko od Huldy C. Czy nie uważasz, że dobre byłoby forum o oczyszczaniu wątroby w ogóle? Żeby na jednym forum wypowiadali się zwolennicy różnych metod oczyszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
Tak:) To bardzo dobry pomysł, Ja nie jestem specjalistką, chętnie posłucham doświadczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
Sól otwiera drogi żółciowe ( może takie same działanie miałby skoncentrowany mocz? ) podobnie jak lewatywa z kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
Hmm... więc sól jest prostszym środkiem. Czy te zioła są dostepne w Polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połowę z tych ziół można dostać w Polsce: kolendra, koper, kminek, anyż, rumianek. Niedostępny jest pewien gatunek trawy i liśc eukaliptusa. Małachow zaleca aby niedostępne zioła zastąpić podwójną dawką kopru. Próbowałam tych ziół przy pierwszym czyszczeniu. Poszło znakomicie. Przy drugim nie użyłam ziół i czyszczenie bylo kiepskie. Czułam się przy tym fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość songo
Sól gorzą można zastąpić odparowanym moczem do 1/4, działa tak samo jak sól przeczyszczająco a ma przy okazji działanie lacznicze. Wszystkie metody oczyszczania wątroby mają swoją długą historię ludowa, Małachow jako pierwszy przedstawił je i opisał zasadę działania. Jest jeszcze pare sposobów oczyszczania wątroby problem w tym aby osoba oczyszczająca wątrobę wybrała dla siebie najbardziej odpowiednią i efektywną. Efekt udanej kuracji jest zawsze ten sam i to jest najwazniejsze. Dla mnie osobiście bardziej odpowiada metoda proponowana przez Małachowa oliwa z oliwek+sok z cytryny, uzupełniłem to ostatnio z dodatkiem soli gorzkiej przed i po kuracji, efekt zadawalający. Stosowałem również wcześniej przed oczyszczaniem odparowaną urynę do 1/4 w ilości 150g, efekt również bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość songo
bardzo ważna sprawa przed oczyszczaniem wątroby jest tzw. zmiękczenie organizmu, co wspomaga proces oczyszczania i ułatwia pozbycie sie różnego rodzaju świństw z wątroby. Warto zajrzeć na stronę Dextera na forum o urynoterapii są tam przedstawione zdjęcia kamieni usuniętych z wątroby po oczyszczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam te kamienie, na zdjęciu i w naturze :)). Co do soku z cytryny, to nie mogę go pić w ogóle i dlatego zastąpię go jakimś innym sokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka44
Clarki Małachow nie są w opozycji,leczto 2 różne sposoby.Jednak wczorajsze oczyszczanie słabe,za mało wypiłam oleju.Połączenie cytryny z olejem dla mnie nie do przyjęcia,tylko grejpfrut.Wcześniej robiłam wg Tombaka,ale było gorzej w porównaniu z Małachowem. Czy ktoś robił oliwę ze starą uryną jak podaje 1 przypadek Małachow? Człowiek tarzał się z bólu po podłodze,ale skutki były swietne.Raz by można odcierpieć. Albo zrobię z ziołami wg Małachowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka44
Specjalisci napisz o przebiegu swojego oczyszczania,jakie odczucia i skutki. Songo jak ci się pije oliwę z cytryną.Cytrynę lubię,wiosną wypiłam bardzo dużo,a połączenie z oliwą nieprzystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozka44 Jesli możesz to podaj tu na tym topiku zestw ziół do czyszczenia wg Małachowa. Swoją książkę pożyczylam i chyba już do mnie nie wróci, a nie wszyscy wiedzą, że na tym drugim forum można o tym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalisci od kuracji Huldy C
:) Dziekuję, że tu jesteście 🌻 Mój pierwszy raz był cudowny :D Smakowała mi nawet sól i mieszanka soku z grejfruta i oliwy z oliwek ( ważne jak jest gatunkowo, np. Olio extra vergine di oliva - włoska - jest obrzydliwa;) Goccia d'oro - delikatna) Wyszło wtedy niedużo zielonych małych kamyczków. Po oczyszczaniu czułam się świetnie. Drugie podejście było trudniejsze. Podobno ma być "coraz łatwiej", jak to jest ? Wmusiłam w siebie sól, a oliwę z grejfrutem i sokiem z cytryn (szklanka mieszanki soków) po nocnych sensacjach jelitowych, w połowie zwróciłam :O (może za dużo soku z cytryn?)Rano z kolei ,już po ostatniej dawce soli, poczułam się słabo, szum w uszach, myślałam, że odpłynę... Jednak to o czymś świadczy ! :) Wyszło kilka dużych, pięknych "ufoludków" i mnóstwo małych, byłam zaskoczona, jak tego dużo (może to zasługa tego, że po dawce oliwy leżałam nieruchomo ponad godzinę, bo tak zasnęłam, a obudziły mnie sensacje...). Wychodziły i nie mogły wyjść, więc zadziałałam lewatywą urynową, bo to było już męczące. Było też kilkanaście żółtych, reszty nie zidentyfikowałam ;) Jak sądzicie, dużo tego jeszcze zostało ?:) Bozka, może się zdecyduję wypróbować wg Małachowa z uryną... kiedyś ;) jak poczuję się pewniej w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiadomić, że powstało również oddzielne forum dotyczące leczenia uryną trądziku. I o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość songo
Witam serdecznie, na początku sierpnia w okolicach pełni będę oczyszczał wątrobę. Przymierzałem sie do metody Clark jednak jest ona dla mnie zbyt praco i czasochłonna, planuję nadchodzące oczyszczanie przeprowadzić w następujący sposób: do południa 1 posiłek bardzo lekki, wieczorem ok.godz.18-19 wypiję 150-200g odparowanej uryny do1/4, o godz. 19.30-20 oliwa z oliwek +sok z cytryny w ilości po 250g. Rano planuję wypić 1 porcję soli gorzkiej. Co do picia soku z cytryny i oliwki to nie mam rzadnych oporów, oddzielna sprawa to to co się dzieje w brzuchu po wypiciu obu składników. Bozka, przymierzałem sie do wypicia oliwy + starej uryny, niestety zapach i smak starego moczu był dla mnie nie do przebrnięcia. Małachow pisze, że takie oczyszczanie można przeprowadzić tylko na własną odpowiedzialność z dwóch powodów; należy znać własny organizm w jakim jest stanie oraz jakiej jakosci jest stara uryna, którą chcemy wypić. Zbyt silna stara uryna może doprowadzić do poparzeń wewnatrz organizmu. Bozka można zastąpić starą urynę odparowaną, jest to sposób bardziej bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka44
Oczyszczanie wątroby z zastosowaniem ziół z Mojej drogi do zdrowia-Małachowa. Przygotować w równych częściach tj po 1 łyżeczce nasiona kopru,fenkułu,kolendry,kminku,anyżu.Jeśli nie macie fenkułu weźcie 2 dawki kopru,nasiona zemleć na mąkę w młynku do kawy,wsypać do słoika. 5 łyżeczek liści senny zemleć i przesypać do innego słoika. 8 łyżeczek rzewienia zemłeć,przesypać do kolejnego słoika.Zawartość 3 słoików zmieszać ,znowu zemleć,dać do słoika i zakręcić. O godz 21 bierzemy 1 łyżeczkę proszku,rozpuszczamy w 50 mg zwykłej wody i og razu pijemy.Popijamy50 mg wody. 2 dzień.Zaleca się pościć,ale niekoniecznie.Rano po wypróżnieniu lewatywa z ciepłej wody 1-1,5 litra.Następnie wypijamy po 1 łyżeczce ziól w 50 mg wody o godzinie 8.00, 10.30, 13.00, 15.30. O godz 17 pijemy inny zestaw ziól,który przygotowujemy rano: 1 łyżeczka kory kruszyny,1 łyżeczka liści eukaliptusa,1 łyżka kwiatu rumianku,1łyżka nieśmiertelnika.Tę mieszankę przygotowujemy o 8 rano,zalewamy400 mg wrzątku,owijamy grubym ręcznikiem i odstawiamy do naciągnięcia do godz 17.Przecedzamy i pijemy. Ogodz 18 wypić 120-150 mg ciepłej oliwy z oliwek i popić sokiem z cytryny lub grejpfruta,ile kto chce.Położyć się na prawymboku,przyłożyć ciepły termofor.O 23 można powtórzyć picie oliwy. 3 dzien rano po opróżnieniu lewatywa 2-3.Można powtórzyć 1-3 razy po łyżeczce sproszkowanych ziół,które wam pozostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka44
Songo dziękuję za odpowiedź. Twój sposób brzmi nieźle,tylko sól gorzka wypiłabym 2-4 godz przed oliwą. Sól może działać już po 3 godzinach.Lepiej żeby przeczyszczało po wypiciu oleju a nie przed,ma oczyścić jelito z zawartosci po wyrzuceniu z wątroby żużli. Najlepszy czas na oczyszczanie 2 i 4 faza księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozka44
No moi drodzy spociłam się przy liczeniu kwadr i faz,próbując to ugryżć. 2 faza przypada na 02.08-09.08.2006. 4 faza 16.08.-23.08.2006.wtedy najlepszy termin na oczyszczanie wątroby,najlepsze skutki.W 1 i 3 fazie może nie wyjść.Małachow-Samoleczenie i uzdrawianie. Przypada nów,1 kwadra,pełnia,3 kwadra[wg innych ostatnia],nów. Od nowiu do 1 kwadry-1 faza,od 1 kwadry do pełni-2 faza,od pełni do 3 kwadry-3 faza,od 3 kwadry do nowiu -4 faza.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość songo
Bozka, pełnia przypada 8 sierpnia, wg. Twoich obliczeń moje oczyszczanie może przypaść na 4 sierpnia jest to piątek, sobota wolna na przemęczenie się po kuracji, niedziela na dojście do siebie a poniedziałek niczym skowronek do pracy lżejszy o ileś tam kamieni na wątrobie. Bozka, proponujesz wypić sół gorzką przed oczyszczaniem 2-3 godz. z tym ze chcę sól zastąpić uryną odparowaną a sól wypić rano na przeczyszczenie, myślę ze idę we właściwym kierunku, z tym że urynę wypiję 2-3 godz, przed oczyszczaniem. Mam jeszcze czas na przygotowanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozka44, dzięki serdeczne za przepis. Napracowałaś się okrutnie. Mea culpa. Niech stracę - czyszczę wątrobę razem z Songo, ale zamiast cytryny, jakieś inny soczek. Grejfruty są strasznie suche. To chyba nie jest sezon na te owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym wszystkim, którzy utyskiwali na to iż niejako wymusiłam powstanie tego forum - pomyślcie, jak łatwo teraz dotrzeć do tych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozka, jeszcze jedno. Czy ja, jeśli mam zawsze płynny stolec, też muszę brać sól gorzką na przeczyszczenie? Przecież mi rozwali jelito na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość songo
Amber, rozumiem, że oczyszczamy razem wątrobę 4 sierpnia różnymi sposobami, mam jednak nadzie że efekt będzie taki sam tzn. pozytywny, kamienie polecą jak w kamieniołomie. Może dołączą się inne osoby i zrobimy jedno duże internetowe oczyszczanie wątroby różnymi sposobami. Pozdrowienia i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×