Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

La Creazione Lubin

Polecane posty

Gość gość

Ktoś zna ten salon fryzjerski? Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię :) Kameralny salon fryzjerski, ale bardzo wysoka jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja np. w Lubinie chodzę tylko do La Creazione i znam osoby, które dojeżdżają z innych miast by skorzystać z usług tego salonu fryzjerskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mają jakichś mega wygórowanych cen i ta atmosfera <3 + za dobrą organizację pracy zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam farbowanie włosów :) z tego ostatniego koloru jestem naprawdę zadowolona potrafią tu fachowo doradzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem zadowolona w La Creazione zawsze dobrze doradzą, pomogą i przede wszystkim konkretnie obsłużą z salonu wychodzę zawsze zadowolona i spełniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie dokładnie znajduje się ten salon fryzjerski? chodzi mi o dokładny adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. Kisielewskiego 30 :) pozdrawiam p.s super salon, wiedzą jak dobrać fryzurę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam salon nie od dziś i wiem dokładnie, że potrafią zaskoczyć nawet tego bardzo wymagajacego klienta pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile się płaci za modelowanie i strzyżenie włosków (chodzi mi o podcięcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisz sie to się dowiesz :) zależy ile chcesz podciąć tych włosków salon raczej nie jest drogi, więc myślę, że nie zaoferują ci dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
la creazione, to salon który warto odwiedzić chociażby raz na jakiś czas tu odbywa się fryzjerstwo artystyczne, a nie zwykłe rzemiosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon fajny, była parę razy ostatnio na zwykłym modelowaniu i podcięciu włosków podoba mi się ta atmosfera i dość indywidualne podejście do klienta będę wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja jestem zadowolona,bo naprawdę dotrzymują terminów, każda klientka wchodzi punktualnie, a nie ma tak że ktoś jest spoźniony, albo że się wyrobili ponadto dobra kawa, zawsze czysto, elegancko polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje włosy uratowane i to dzięki la creazione!!! fryzjerka z innego salonu ufarbowała włosy nierownomiernie, nie chwycily w calości, byłam zła i chciałam jak najprędzej pozbyć się tragicznego koloru na włosach jak dobrze , że przyjaciółka poleciła mi właśnie wasz salon, pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochane, ja jestem mile zaskoczona tym salonem, tak kierowałam się tymi opiniami, tymi waszymi rozmowami i zdecydowałam się pójść na podcięcie końcówek któraś z fryzjerek zachęciła mnie do obcięcia aż 5 cm i zgodziłam się, później byłam w szoku, bo włoski zaczęły się świetnie układać dostałam też fachowe rady jak o nie dbać w domu, by wyglądały zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam ;) ja jestem po pierwszej wizycie w sumie nigdy tu nie byłam , ale słyszałam co nieco, chciałam się jednak przekonać na własnych włosach no i przekonałam się propozycja krótkich włosów trochę mnie wystraszyła, ale po zrobionej fryzurze mogę powiedzieć, że to byla doskonała decyzja nigdy nie miałam takich krótkich włosów, ale czuje się w nich świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Iza jest bardzo kreatywna ,uzdolniona,dusza artysty ,nic więc dziwnego, że do włosów podchodzi się tu jak do dzieła:) Wystrój wnętrz, dekoracje ręcznie robione oraz wyroby w gliny stale mnie zaskakuje i zachwyca nigdy nie muszę oczekiwać na usługę w kolejce gdyż termin jest uprzednio rezerwowany a w salonie poświęcają czas wyłącznie jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×