Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agama72

lagrend hyaluron

Polecane posty

Gość agama72

witam,wpadła mi w oko kuracja przeciwzmarszczkowa pani LAGREND. same superlatywy,wiadomo...reklama dźwignia handlu. nie moge nigdzie znaleźć wiecej info na ten temat,moze któraś z Was próbowała? proszę podzielcie się opiniami; pozdrawiam gorąco :)),aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość docia1
Mam ten sam dylemat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to taki mini-kościół ale już za życia można robić cuda:) sprzedają 1-miesieczną wiarę w to że można się odmłodzić o kilka lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka50
kupiłam ok 2 tyg. temu, krem bardzo fajny, ładnie nawilża, skóra staje się delikatna i miła ale super efektów nie! Może jeszcze za wcześnie na metamorfozę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak: dałyście się zrobić w balona jesli kupilyscie ten krem. kupcie sobie poszczegolne skladniki na mazidlach czy biochemii, macie gwarancje ze nie ma wtedy konserwantow i zadnych swinstw a wydacie duzo, duzo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena promocyjna 87 zł.... to jest tego niewarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niepotrzebny wydatek kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hyaluron, czyli głównym składnikiem jest kwas hialuronowy? no to poza nawilżeniem i chwilowym wygładzeniem niema co liczyć na cuda ;) o faktycznych właściwościach tej substancji można poczytać w necie, a reklamy o nieprawdopodobnych efektach jej działania włożyć między bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ma tez olej z awokado i jakies inne rzeczy ktore mozna kupic za duzo m niejsza kase, zmieszac i voila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam ten "cudowny" krem. Po kilku dniach zadzwonił do mnie ktoś z firmy rozprowadzającej te kosmetyki z informacją, że produkt który zamówiłam jest kremem na dzień i żeby osiągnąć oczekiwany efekt powinnam zamówić krem na noc. Dowiedziałam się również, że jeżeli nie wezmę kremu na noc nie mam tzw. "satysfakcji gwarantowanej" i jeżeli krem nie zadziała nie otrzymam zwrotu pieniędzy. Tak więc firma chciała wcisnąc mi jeszcze jeden produkt za prawie 100 zł. Zrezygnowałam z tych kremów i myślę, że podjęłam słuszną decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety ja też żałośnie dałam się uwieść i też zadzwonili z propozycją dodatkowego kremu- jeszcze go nie odebrałam i chyba nie odbiorę - szkoda kasy -lepiej odrobinę dołożyć i kupić jakiś sprawdzonej firmy- za 25 ml 137 zł to przesada - a skład taki sam jak w innych kremach w drogerii tyle że za 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata o Z
hej nie kupujcie tego kremu ja kupilam i jak kilka pan dalam sie zrobic w balona szkoda kasy bo nie ma zadynych efektow krem jak krem i nic wiecej w aptekach tez jest krem z hialuronem i to duzo tanszy a skuteczniejsz ale se nabijaja kase a my wiezymy w cuda to tez sa oszusci jak zwykle te co sie reklamuja mam kolezanke kosmetyczke i wysmiala mnie ze jego kupilam za taka cene ale juz za pozno nie dajcie sie OSZUKAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobne odczucia jak dorka50. Nie wyglądam młodziej o 10 lat, ale bez przesady- nie czuje się oszukana. w dobrej drogerii tyle właśnie kosztują kremy przeciwzmarszczkowe. Ja mam Lagrend na noc. Jest wydajny, ma fajną konsystencję a skóra po nim jest gładka i naprawdę dobrze nawilżona. Podejrzewam, że sporo z tych negatywnych komentarzy pisze konkurencja. Tak to jest, coraz trudniej na forach doszukać się obiektywnych opinii o jakimś produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kremowka
moim zdaniem krem ma ciekawy skład. staram się wybierać takie właśnie produkty- bez chemii, bogate w naturalne składniki. z tego co czytam, to w większości wypowiadają się osoby, które nigdy tego kremu nie używały;) może znajdzie się ktoś kto faktycznie wypróbował lagrend???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieistniejące NIGDZIE firmy z adresami w rajach podatkowych, nabijanie postów na forach, gdzie nie jest wymagana rejestracja (ciekawe dlaczego? przecież takie cuda powinny być hitami na Wizażu chociażby... a tam ani słowa...), tworzenie fałszywych kometnarzy... I jak to wszystko się wyda czarno na białym (czyli ktoś to faktcznie kupi i się zorientuje, że został zrobiony w chvja) to wszystkie te legrandy i lipoksine znikną jak sen złoty. Takie samo skvrwysyństwo jak to: www.f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5838227 Czy to: www.f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5826215&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zdziwiony pazdziernik jestes??? poprostu samo zycie,chcieliscie demokracji to ja macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, wkvrwiony październik jestem. A z demokracją to nie ma nic wspólnego, tacy naciągacze i kanciarze są w każdym systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksywak
Witam, bardzo Wam dziękuję za te opinie, bo o mały włos dałam się nabrać. A może słyszałyście o kuracji z młodego jęczmienia i chlorelli firmy Green Ways? Podobno działa po kilku miesiącach stosowania (nawilża i uelastycznia skórę) i cena nie jest przerażająca, a efekt długotrwały. Czy któraś z Was tego próbowała? Znajoma bardzo mnie na to namawia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva81
Piję młody jęczmień i uwazam ,ze zasługuje na pochwałę.Nie wiem ,czy wpłynął na jakość skóry ale na pewno ,mi pomaga na brzuch(nadkwasotę)mniejszył też obrzęki.Lepiej po nim czuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupujcie dziewczyny, ten krem jest do d**y, po 4 dniach mam takie problemy ze swoją cerą, że wstydzę się wyjść z domu a na pomoc kosmetyczki jak mi powiedziała jest za wcześnie, wielkie naciąganie i ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDZIA40
Witam. Kupiłam krem tej firmy trzy tygodnie temu. Zapach i konsystencja i efekt jak po kremie Nivea. Porażka! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nabrałam się i kupiłam komplet na dzień i noc. Stosuje dwa tygodnie i efekty jak po zwykłym kremie. Nie radze kupować zwykłego kremu nawilżającego za takie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Edzia jeśli jak po kremie nivea to chyba całkiem nieźle. może poza tym, że trochę przepłaciłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od marketingu
@ksywak i eva świetna forma reklamy, gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinsess polo
Dobry krem przeciwzmarszczkowy powinien przede wszystkim nawilżać, bo dzięki temu spłycają się zmarszczki, a skóra wygląda młodziej. Jeśli kosmetyk dodatkowo odżywia i regeneruje (lagrend ma wyciąg z ogórecznika i awokado plus kwas hialuronowy, więc spełnia te kryteria), można powiedzieć, że jest bardzo dobrym kremem do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda cera inaczej reaguje na kosmetyk.akurat ten mi odpowiada.Procesu starzenia się nie zatrzyma,można go tylko spowolnić dbając regularnie,a nie od czasu do czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kremu nivea nikomu nie polecam-ten intensywny duszący zapach!No i cera świeci się jak po zwykłej oliwce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makaron też wychodzi tańszy, jak się go samemu robi. To kto z was go sam robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety pompka do aplikacji zepsula sie po pieciu dniach uzywania, probowalam sie skontaktowac z firma/ Niewykonalne! Sadze ze to niestety oszustwo. A teraz jestem ciekawa, czy moj komentarz nie zostenie usuniety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto napisał o robieniu czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×