Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamblie

Lamblie !!!

Polecane posty

Gość lamblie

Witam Dowiedziałam się dziś, że mam lamblie. Czy ktoś na to chorował, jak to leczył i czy ta choroba wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhej hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maz chorował na to
paskudztwo! mial m-c biegunke. schudl z 10 kg. chodzil do lekarzy a dawali tylko leki, ktore wcale nie pomagaly. nawet nie dali skierwoania na badania. dopiero jak trafil do szpitala z potwornym bolem brzucha to zrobili badania. ale tez nie wiedzieli co mu jest. znalazlam w inter. podobne objawy jak on mial i ze to moga byc lamblie. powiedzielismy lekarzom i dopiero sie okazalo ze to to. wyleczyli go w koncu porzadnie. trwalo to w sumie ze 4 m-ce bo one uszkodzily mu bardzo watrobe. i jak juz byla uszkodzona to pil czasem alkohol i to jeszcze bardziej ja uszkodzilo... zalezy gdzie te lamblie sie usadowią to takie są objawy. moga byc w woreczku, trzustce, wątrobie... cięzko ich ponoc wykryc. ale da sie wyleczyc. a skad wziely sie one u ciebie? podobno to "choroba brudnych rak" wiele małuch dzieci ma lamblie. moj maz prawdopodobnie zarazil sie w brazylii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyleczyłam córkę
Lamblie bardzo trudno wykryć, ponieważ pokazują się w kale okresowo. Miałaś szczescie ze je odkryto, bo czasami leczą na coś , a nie na to co trzeba. Miałam problem z córką było to 16 lat temu. W tamtym okresie lambioza nie była tak znana jak dzisiaj. Ale nie martw się skoro ja wyleczyłam córkę to i Ty dasz radę. To jest przepis nieżyjącego już ks. Kukawskiego z Mińska Mazowieckiego. Propolis : Codziennie 3 razy dziennie po 20 kropli na łyżkę przygotowanej wody przed jedzeniem Podstawowe zioła to mięta i dziurawiec 1 dzień: podbiał , mieta i dziurawiec 2 dzien babka, mieta i dziurawiec 3. dzien bratki mięta i dziurawiec Kazdego dniapo łyzce każdego z ziól gotować 1 min i odstawic na 1 godzinę. Pić 3 razy dziennie po pół szklanki po jedzeniu. Kuracja trwa 2 miesiące. W weekendy co tydzień przez 3 tygodnie dieta: Rano na czczo 4 łyzki oliwy z oliwek z sokiem z 1 cytryny, a potem zjesc pół talerza ryżu na wodzie z masłem i wypić 1/2 oranżady. W tym dniu jeść duże ilosci pestek z dyni, soku z kiszonej kapusty, ogórki kiszone, czosnek, Sledzie marynowane, cebulę i chleb razowy. Nic innego ! Do picia tylko wrotycz (nie kupisz tego w aptece) bo to jest roslina trujaca. Ja dostałam ją od znajomych - mieli z niej dekorację. Wrotycz 3 razy dziennie 1 szklanka wody i 1 łyzka ziół gotować 1 min i pić po 1/4 szklanki pól godziny przed jedzeniem. Piołun to samo Lewatywa z wrotyczu na koniec dnia ( 1/4 szklanki) Gotować jak wyżej i zrobic przed spaniem. Po płukaniu wlać pół litra mleka do nocnika, usiąść i czekac aż zawartosc lewatywy spłynie. Podczas tego dnia nie wolno jeść słodyczy ani mleka!. Duzo z tym zachodu, ale warto bo moja córka od temtego momentu ma spokój z lambliami, a ma obecnie 22 lata. Nie wiem skąd wezmiesz wrotycz ? Ale to działa. Oczywiście nie odstawiaj lekarstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałem ze pomaga bursztyn i balsam kapucynski olejek oregano czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×