Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala...czarna

Lampa podczerwona infrared INFRAPHIL Philips- kto ma i stosuje?

Polecane posty

Gość mala...czarna

i jakie efekty? warto? mam kupon do zrealizowania w sklepie i tam mam do wyboru taka lampe, masez do stop i maser do plecow z podczerwienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala...czarna
wrzuce jeszcze jej opis ,,Lampa HP 3621/01 InfraCare wykorzystuje lecznicze właściwości podczerwieni - łagodzi bóle mięśni, sztywność stawów, sprawdzi się również w walce katarem. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy halogenowej lampy podczerwonej ciepło wydzielane przez InfraCare dociera do głębokich partii mięśni i stawów łagodząc uczucie spiętości. Ponadto ciepło sprawia, ze rozszerzają się naczynia krwionośne, co w znacznym stopniu ułatwia przepływ tlenu i składników odżywczych, jak również przyspiesza usuwanie z organizmu szkodliwych dla zdrowia toksyn. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne, a jego korzystny wpływ na zdrowie został udowodniony klinicznie przez instytut KEMA. Lampa HP 3621/01 jest bardzo łatwa w obsłudze, a wygodny uchwyt umożliwia bezproblemowe przenoszenie.'' ciekawa jestem czy faktycznie --calkowicie bezpieczna'' jest ta lampa bo np mam zylaki i pekajace naczynka a w takich przypadkach odradza sie wszelkie goraco, saune itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizjanka
mamy w domu taka lampe. stoi kolo lozka. ja stosje na katar i pomaga albo na gardlo jak mnie doriwie sztraszny kaszel. mamuska na plecy sobie przyswieca najczesciej. na mnie dziala. ona tez sobie chwali wiec pewnie warto kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala...czarna
dzieki za opinie :) mam pytanie- a jak stosujesz na katar i gardlo- swiecisz sobie w twarz? czy nie ma przeciwskazan przy pekajacych naczynkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala...czarna
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekmarecki
są, nie można używać w stanach zapalnych żylaków i nie można świecić bezpośrednio w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×