Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiola19890909

Laser delux sosnowiec

Polecane posty

Gość wiola19890909

Witam, zastanawiam sie nad laserowa depilacja. Z tego co przejrzałam atrakcyjna oferte ma salon depilacji laserowej delux w Sosnowcu, czy ktos z was mial stycznosc z uslugami tego salonu? Za wszelkie opinie bede wdzieczna, pozdrawiam wiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita987
podnosze temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anihehe
Ja chodzę tam na bikini całkowite. Jestem po dwóch zabiegach. Atmosfera bardzo miła, zabieg robiony jest bez pośpiechu. Po obu zabiegach widziałam już niezłe efekty. Teraz jednak miałam przerwe prawie trzy miesięczna i z przerażeniem zauwazyłam, ze włosków znowu przybyło i jest ich tyle, co przez zabiegami :// nie wiem co myslec mowiąc szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anihehe
a chodzę tam na bikini całkowite. Jestem po dwóch zabiegach. Atmosfera bardzo miła, zabieg robiony jest bez pośpiechu. Po obu zabiegach widziałam już niezłe efekty. Teraz jednak miałam przerwe prawie trzy miesięczna i z przerażeniem zauwazyłam, ze włosków znowu przybyło i jest ich tyle, co przez zabiegami :// nie wiem co myslec mowiąc szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadzix
Korzystałam z usług salonu,bikini całkowite, zabieg wykonywany bardzo dokładnie, z przerwami na odsapnięcie:) efekty są naprawdę świetne, serdecznie polecam te salony, gdyby któraś z was chciała skorzystać ze zniżki 20% za polecenie chętnie polecę :) dadzix@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sm0czyca
witam, jestem po 4 zabiegach na pachy, 3 zabiegach na bikini oraz 3 na łydki. Na razie jestem zadowolona. Do lata chcialabym zrobić serie 5 zabiegów na każdą z tych części ciała. Może cztery wystarczą, zobaczymy.. Uczciwie pisząc laser fajnie działa na ciemne włosy. Jeśli macie jasne i delikatne (jak ja na udach) nie polecam. Zrobiłam jeden zabieg na uda i efektu większego brak. Łydki, bikini oraz pachy robię zawzięcie bo efekt jest genialny. Jeśli ktoś chce więcej informacji proszę pisać na gg 1714939 lub ebendig84@gmail.com, chętnie odpowiem Również chętnie polecę na pierwszy zabieg. Wtedy ja mam zniżkę jak również osoba którą polecam. Sam salon w Sosnowcu jest bardzo przyjemny oraz przemiła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej Pani. Chodzę na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marilee8
Witam :) Polecam salon Laser Delux w Sosnowcu. Zabiegi są wykonywane bardzo dokładnie, ja mam ciemne włoski więc efekty są u mnie świetne. Panie są zawsze miłe i uśmiechnięte. Jeśli chcecie skorzystać z 20% zniżki chętnie polecę. Piszcie na: oregato@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-) Ja również polecam Laser De Lux. Jestem bardzo zadowolona, po jednym zabiegu na bikini zostało mi zaledwie z 10-20% włosków, jestem w szoku, takiego efektu sie nie spodziewałam;) Chętnie kogoś polecę w salonie w Sosnowcu, poniewaz na bank wybieram sie tam na kolejne zabiegi a wiec miałybysmy obydwie zniżke:) otrzymałabys 20% zniżki na pierwszy zabieg :-) Proszę pisać na: efcia10@vp.pl Pozdrawiam serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniapl
Po roku chodzenia na depilację IPL i marnych efektach zdecydowałam się na Light Sheer. Jestem już po dwóch zabiegach w slaonie Delux w Bielsku-Białej. Efekty są znakomite. Miałam ciemne mocne włoski i jasną skórę, więc od razu dostałam wysokie parametry naświetlania. Teraz mocno przetrzebione włoski zaczynają odrastać dopiero po miesiącu, a na łydkach praktycznie już ich nie ma. Naprawdę warto - mimo że kosztuje to trochę, to ile później zaoszczędzi się czasu na tradycyjnych codziennych depilacjach. Po prostu wkładam rano sukienkę i nie muszę patrzeć na na aktualny stan nóżek :) Chętnie kogoś polecę do salonu w Bielsku, ja mam wykonywane zabiegi na 3 partie ciała. Osoba nowo polecana dostanie 20 % zniżki na pierwszy raz. Proszę pisać na e-mail: reniapl@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna W.
Witam :) gorąco polecam salon De Lux w Sosnowcu. Jestem po pierwszym zabiegu i od razu widać efekty. Chętnie kogoś polecę gdyż już zapisałam się na kolejny zabieg na łydki. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg :) Gorąco polecam :) Piszcie na: justyna.wiklinska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałam zabieg depilacji na pachy 3 x i jestem bardzo zadowolona, mam spokój już od ponad roku. Zalecano mi także czwarty zabieg ale nie poszłam ze względu na zawirowania w życiu osobistym. Aktualnie włoski trochę odrastają ( być może to te których laser nie dosięgnął) ale nie ma tego wiele, gole się raz na tydzień. Przed zabiegiem mogłam golić się rano a wieczorem włosy już odrastały :/ przy okazji laser usuną blizny i zaczerwienienia bo wcześniej używałam depilatora , włosy wrastały i same wiecie jak to wygląda:/ Na pewno tam wrócę, chciałabym zabieg na bikini. A dla wszystkich, którzy byli i po pierwszym-drugim zabiegu zauważyli duży odrost włosów: uspokójcie się, to normalne, potem wszystkie wypadną. Pozdrawiam i polecam salon w Sosnowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia1985
Witam :-) Ja również polecam Laser De Lux. Jestem bardzo zadowolona :-) Miałam po 2 zabiegi na uda, bikini i łydki :-) Efekty - rewelacyjne :-) Chętnie kogoś polecę w salonie w Sosnowcu i nie tylko :-) Ta osoba otrzyma 20% zniżki na pierwszy zabieg :-) Proszę pisać na: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na zabiegu depilacji laserowej w Laser Delux w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Jeśli któraś z pań chce, żeby ją polecić proszę pisać na maila: ankaipad@o2.pl. Pani, którą polecę dostanie 20% zniżki na 1-szy zabieg, a ja dostanę 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, depilowałam w salonie de lux w Bielsku Białej bikini i jestem zadowolona z efektu, w listopadzie rozpoczynam nogi, więc jeśli ktoś rozpoczyna swoją przygodę z depilacją laserową w tym salonie a chciałby uzyskać 20% rabat zachęcam, kontakt bm5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :-) polecam salon De Lux w Sosnowcu. Panie są przemiłe i podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie. Jestem po pierwszym zabiegu na trzy partie ciała. Chętnie kogoś polecę. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a ja będę mogła skorzystać z 50% rabatu na kolejny zabieg. To działa jak łańcuszek, ale warto promować takie akcje :) W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie :) Zapraszam: greeneyed7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainos
Polecam salon DeLux w Sosnowcu, naprawdę fachowa obsługa i przyjazna atmosfera :) Jeśli chcesz otrzymać rabat 20% na pierwszy zabieg, pisz: sooniaa93@interia.pl, dzięki temu ja otrzymam rabat 50% obopólne korzyści i każdy jest zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniapl
Jestem już po trzech zabiegach na leserze Light Sheer w Bielsku-Białej i widzę już światełko w tunelu :) Włosków jest coraz mniej. Na początku miałam zabieg robiony na ustawieniu 40, ale miałam wtedy bardzo jasną skórę (1,5 roku bez opalania na nogach i bikini). W tym roku po wakacjach nad morzem musiałam poczekać jakieś 3 miesiące, aby skóra zjaśniała i miałam zabieg na ustawieniu 38. Myślę że to wysokie parametry - zabiegi najprzyjemniejsze nie były, a na bikini wręcz bolesne (choć pani kosmetyczka, jak poprosiłam to chłodziła mi skórę na bikini zimnym kompresem co dawało dużą ulgę). Można też zakupić maść Emla do znieczulenia. Generalnie im włoski są ciemniejsze i mocniejsze tym bardziej boli. Każdy kolejny zabieg jest mniej bolesny, bo włoski stają się słabsze i jest ich mniej. Jednak widząc efekty uważam, że warto trochę pocierpieć. Panie kosmetyczki naprawdę bardzo starannie wykonują zabiegi i w dodatku są bardzo miłe. Chętnie kogoś polecę do salony w Bielsku-Białej. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a ja będę mogła skorzystać z 50% rabatu na kolejny zabieg. Mój e-mail: reniapl@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam usmiech.gif polecam salon De Lux w Sosnowcu. Panie są przemiłe i podchodzą do tematu bardzo profesjonalnie. Do dyspozycji laser diodowy Light Sheer, a nie jakiś IPL. Jestem po pierwszym zabiegu na cztery partie ciała. Chętnie kogoś polecę. Osoba taka dostanie 20% zniżki na pierwszy zabieg. W tej chwili ceny są naprawdę przystępne, więc lepszej okazji nie będzie usmiech.gif Jeżeli ktoś ma jakieś pytania odnośnie depilacji laserowej proszę pisać - służę pomocą. Zapraszam do kontaktu na maila: greeneyed7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja byłam, robiłam całe nogi i jestem bardzo zadowolona. Panie bardzo miłe, profesjonalnie podeszły do zabiegu. Zabieg praktycznie bezbolesny, jedynie trochę na łydkach zabolało. Nogi nawet nie były bardzo czerwone. Generalnie bardzo fajnie :) jak ktoś jest zainteresowany zniżką 20% to chętnie polecę. W razie pytań podaje maila wielemborek.ewelina@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałam potwierdzić, że to DZIAŁA !! po 1sze panie bardzo profesjonalne, po 2gie efekt widoczny po pierwszym razie. Jestem mega zaskoczona i rozochocona,żeby zrobić sobie jeszcze kilka miejsc...Byłam w salonie w Sosnowcu 2 tyg.temu, po zabiegu włoski zaczęły wypadać i na razie ich poprostu nie ma. Na pewno jeszcze odrosną, ale efekt jest widoczny a o to przecież chodzi. Bardzo zależy mi, żeby kontynuować wizyty i dlatego z czystym sercem polecam ten salon. Jeśli ktoś ma ochotę na 20% zniżkę proszę o kontakt aca_zyga@yahoo.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już po dwóch zabiegach i naprawdę widzę efekty ! :) Włoski wypadają i jest ich co raz mniej. Polecam salon De Lux w Sosnowcu, naprawdę profesjonalna obsługa i miłą atmosfera. Jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana skorzystaniem z promocji 20% mniej na pierwszy zabieg, piszcie na mojego maila sooniaa93@interia.pl Chętnie odpowiem też na Wasze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem po laserowym usuwaniu na bikini w Sosnowcu jakby ,ktoś chciałby mieć zniżkę 20% to chętnie polecam Mój email to wiktoriatadziu@interia.eu Jestem bardzo zadowolona z pań ,które się tym zajmują pozdrowienia Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem po laserowym usuwaniu na bikini w Sosnowcu jakby ,ktoś chciałby mieć zniżkę 20% to chętnie polecam Mój email to wiktoriatadziu@interia.eu Jestem bardzo zadowolona z pań ,które się tym zajmują pozdrowienia Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia1985
Witam :-) Bardzo polecam Laser DeLux w Sosnowcu. Panie są bardzo miłe i profesjonalnie podchodzą do każdej klientki. Chodzę na zabiegi w Sosnowcu i jestem bardzo zadowolona. Poprawił mi się również stan skóry (zniknęły krostki, zaczerwienienia) ;-) Jeśli ktoś chciałby skorzystać z 20% zniżki na pierwszy zabieg, to z chęcią polecę tą osobę. Proszę pisać na adres: justysia1985a@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela87
Witam, chętnie polecę kogoś w salonie Laser Delux w Sosnowcu. Osoba, którą polecę dostanie 20% zniżki na zabieg. Chętnych proszę o kontakt: ewelina_0@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewkka84
Chętnie polecę osobę do salonu Laser Delux ( na depilacje laserową, karboksyterapię, mikrodermabrazję z których korzystalam) w Bielsku, Gdańsku, Kaliszu, Kielcach, Łódzi, Poznaniu, Sosnowcu, Warszawie lub Wroclawiu. Osoba ta polecając mnie dostanie rabat 20% na swój pierwszy zabieg. Sama korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. W moim przypadku była to najlepsza inwestycja w siebie samą. Miła i profesjonalna obsługa pracująca na porzadnym przebadanym sprzęcie. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami proszę o kontakt. Wspólnie otrzymamy rabat, a te kilka zł. zawsze można przeznaczyć na kolejny zabieg. Szczegółowych informacji o tym jak u mnie wyglądała depilacja, zabiegi karboksyterapii oraz mikrodermabrazji i jak uzyskać rabat udzielę pod adresem ebendig84@gmail.pl lub gg 1714939 Szczerze polecam i czekam na osoby do polecenia ; ) ebendig84@gmail.pl lub gg 1714939

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie. Chętnie polecę kogoś do salonu Laser De Lux. Taka osoba otrzyma 20% zniżki, później może mieć rabat w wysokości 50% na zabieg. Profesjonalny salon, obsługa i najważniejsze- sprzęt (laser Light Sheer) Jestem baaardzo zadowolona z efektów depilacji. Osoby zainteresowane zniżką, bądź mające pytania- proszę o kontakt: kamilaallegroo@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta depilacja
Witam!!! :) Chętnie polecę kogoś do salonu Laser De Lux. Taka osoba otrzyma 20% zniżki, później może mieć rabat w wysokości 50% na zabieg. Profesjonalny salon, obsługa i najważniejsze- sprzęt (laser Light Sheer) Osobicie nie spodziewałam sie takich efektów. Juz po 1 zabiegu nie mialam ok 50% włosów!! wczesniej korzystałam z innego typu lasera i po 12 zabiegach włosów NIC nie ubylo. Wiec bylam wrogo nastawiona do tej depilacji. zmienialm zdanie!!!! Naprawde warto!!!!!! Zapraszam! kontakt: polece.depilacje@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×