Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zachwycona

laser na odchudzanie

Polecane posty

Gość zachwycona

zimny laser, ice lipo laser, słyszałyście coś o tym? wybieram się na zabieg bo słyszałam, że bardzo skuteczny a nie wiem dokładnie co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkaaaaaaaa
ja szukałam i znalazłam tylko dwa salony w Wawie gdzie można zrobić ice lipo laser. Pójdę na zabie i zobaczę, ale też słyszałam wiele dobrego. Przede wszystkim w koncu cos nowego a nie ciagle to samo i to samo, a jak piszecie, że skuteczny to jeszcze lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena38
dostałam serię w prezencie od męża, on był na jednym zabiegu i widział efekt, wie, że brzuch to mój kompleks, jak będę po to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataM
siede w pracy i jem kolejnego paczka do tego czytam o bezwysilkowym odchdzaniu. Hipokryzja :) ale skoro sa takie metody to zjem kolejnegi chyba. ile kosztuje zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga464748484
Ja tam nie wierze w takie rzeczy ale byłam ostatnio na pokazie Ice Lipo lasera i przeżyłam szok. Moja koleżanka niby szczupła a i tak z uda zeszły 3cm. Myślałam, ze to kwestia mierzenia ale jak założyła spodnie to widać było po nogawkach. Nic tak nie cieszy jak za luźny ciuch, który do tej pory luźny nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +kasia+
Ja byłam na wakacjach u kuzynki i poszłam na 4 zabiegi. Teraz w talii jestem szczuplejsza ale niestety na uda zabiegu nie miałam. Musiałam wracać do Krakowa a tu z tego co się zorientowałam nie mam gdzie wykonać tego zabiegu. Trzymam dietę i zbieram na kolejny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tematka
Fajne to wymyslili takie odchudzanie, upiekszanie i w ogoloe fiu fiu. Ciekawe czy wygram :DD:D trzymajcie kciuki dziewczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Codik
a co trzeba zrobić żeby wygrać? Wystarczy ten formularz wypełnić, czy potem jeszcze jakieś spotkania są i castingi? Czy ktoś wie? Bo chciałabym wiedzieć na co się piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojanna
Do nowicjuszka - w naszych szalonych czasach to nie ma sie czasu na takie czytanie. Ale ja w Laime juz bylam i polecam kwasy, maja z bardzo dobrej hiszpanskiej firmy. Podobno wszyscy chwala efekty tak jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mojanna
A co zauwalylas po tych kwasach? tzn co sie stalo, ze wyglada lepeij twoja buzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quapa26
a gdzie na Slima poszłyście? Ja akurat byłam w Nova Parku w Gorzowie Wlk i ciekawe czy wszędzie punkty tak samo wyglądają. Mała elegancka wysepka w centrum handlowym brzmi znajomo? :) Ciekaw jestem waszych opinii i ile potraciłyście. Ja może wielorybem nie jestem i nie 5 cm ale 2 poszły od razu ale za to jak wygląda skóra po takim zabiegu to jest bajka. Nawet jeśli mam tracić mniej ale mieć tak gładką skórę to i tak tam będę chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewka
Cześć, o jak fajnie, że nie ja sama chodzę na te lasery. Też na slimexpress chodzę i jestem pod wrażeniem. Chodziłam w warszawie do CH Skorosze, ale się stamtąd przenieśli, czekam aż się otworzą w nowym miejscu ponoć gdzieś na górze w Wola Parku. Byłam już na 2 i mam 6 cm mniej na brzuchu. Teraz jeszcze uda chcę sobie zrobić. Ktoś jeszcze chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malllllaa
Hej. Ja ostatnio byłam na zabiegu Slim Express i jakiś efekt był. No wiadomo cudów niestety nie ma chuda się od razu nie zrobiłam i kaloryfera też nie mam ale po zabiegu jak mnie Pani zmierzyła to miałam dwa centymetry mniej w brzuchu ale po kilku dniach jak się sama zmierzyłam to wyszło mi minus 4 cm. Oczywiście pilnowałam się też, nie objadałam się wieczorem a kiedy byłam mocno głodna to wciskałam w siebie wodę. Także myślę że jak ktoś chce mieć dobry start na początek odchudzania to zabiegi Slim Express, mała dietka i trochę sportu wystarczy. Myślę że niedługo pójdę na jeszcze jeden zabieg to na pewno efekt będzie lepszy i może trwalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala111
Hej. Ja też byłam na zabiegu Slimexpress. Robiłam zakupy w Centrum Handlowym zobaczyłam lokal i pomyślałam spróbuję. Zrobiłam zabieg na uda. Zaraz po zabiegu miałam o 1 cm mniej w obwodzie a skóra zrobiła się taka gładka. Wkrótce znów wybieram się na kolejny zabieg żeby utrwalić efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dadzia24
Szczerze mówiąc stosowałam już wiele diet i ćwiczeń , żeby schudnąć. Fakt schudłam -7 kg , ale po roku przytyłam 13kg;(((( Będąc w galerii też się zaśmiałam jak zobaczyłam taki pkt. gdzie niby mogę schudnąć do 5 cm w 20 min. Skusił mnie jedynie rabat który jest tam do godz 11 -20% na zabieg wiec myślę co mi szkodzi. Babeczka która tam obsługiwała była bardzo przyjemna zmierzyła mnie, poczęstowała wodą;);) Ku mojemu zdziwieniu po zabiegu patrze a tu 3 cm!!! myślę sobie wowwwwww. Do tego wykupiłam sobie tabletki które też są dostępne w pkt i w fajnej cenie. Ja kupiłam Pure Green coffebean za 29 zł i czuje się świetnie po nim;) Polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwi
Hejka babeczki. Witam w gronie slimexspresserek, Potwierdzam byłam i jeszcze będę. Widać rezultaty a to jest najważniejsze. Oprócz lasera zmieniłam również myślenie, tzn, wodaaaa, mniej soli, tłuszczu,więcej ruchu. W Gorzowie Wlkp. mamy 4 punkty. Najbardziej podoba mi się w PARK 111, jest tak zacisznie, Panie miłe . Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DREW1965
Kochane w Gorzowie odchudzają . Byłam i potwierdzam, fałdki na brzuszku zniknęły .Wzięłam 4 zabiegi na brzuch. Zrobię sobie jeszcze uda. Polecam Park 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwi
Witam ponownie. Dziewczyny jestem po kolejnych dwóch zabiegach w Slim Exspresie. REWELACJA!!! Mało wyrzeczeń ( oprócz tej z wodą i solą ) Na siłownię nie mogę chodzić - problem z kręgosłupem. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slim .. slimm...slimmm slimmm expres a może by tak trochę mniej zajadać.......moja siostra je i na zabieg je i na zabieg czyli efekt jo-jo:) Co za wariatka.. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk91
cześć babeczki kobietki tylko piszą ale nie tylko wy macie problem. Jestem po 20, gruby nie jestem ale kaloryfera też nie mam. Na internecie znalazłem info o zabiegach Slim Exspresu. W mojej miejscowości na zachodzie Polski otworzyły się 4 saloniki w różnych galeriach. Kupiłem dla próby 6 zabiegów. Dzisiaj wziąłem 2 zabiegi na brzuch i uda. O dziwo z brzucha ubył 1cm a z ud po około 0,5 cm . babeczka wykonująca zabieg zrobiła mi "wykład" na temat zdrowego odżywiania, Może miała rację spróbuję zmienić nawyki, np.zmienić colę na wodę. zamiast mcdonalda jabłko lub marchewka i indyk zamiast wieprzowiny. O matko sezon grillowy - karkóweczka. No cóż jak się powiedziało A to,... Do wakacji jeszcze troszkę może zaskoczę kolesi na plaży.Już widzę te spojrzenia pań :) O efektach będę informował, wy też piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziółko23
witaj krewka. Mamy do siebie troszkę km, ale cel ten sam.. U nas mamy2 punkty Slim Expressu. Działają od lutego i muszę stwierdzić jestem w szoku. Czasu na systematyczną gimnastykę nie mam, człowiek zabiegany ale wiadomo zakupy trzeba robić. W CH 20 minut można wygospodarować a efekty podziwiać później. Mnie po 4 zabiegach ubyło 5 kg , robiłam uda a kg ubyło z całości. Do tego dieta uboższa o sól, tłuszcze i efety są super. Aha WODAAA!!!!!!! Dużo WODYYYY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinka22
Tak przy zabiegu Slim- Express dużo dużo wody!!! Ja piłam słodkie napoje i niestety nic nie szło z wagi. Zmusiłam sie po tym zabiegu do picia wody i już widzę efekty , jestem mniej wzdęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betixxx
Zgadzam się z pozytywnymi opiniami co do Slim Express. Akurat w moim przydatku zupełnym brak czasu an jakie kol wiek ćwiczenia, a oponka rośnie;/ A 20 min leżenia to jest naprawdę szybko i przyjemnie. Do tego zrobić sobie małą dietę i pic dużo dużo wody tak jak napisała to wyżej koleżanka. Myślę,że ten innowacyjny sprzęt jest poczyści dla leniuchów którym nie chce się z kanapy zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anitaaaaaaaaa
Po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii na temat lasera multidiodowego w Slim Express wybiorę się tam. A co warto spróbować;) A nóż będę mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka2999
Mogę w pełni polecić zimne lasery Slim Express. Nie inwazyjne i bardzo skuteczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka 29
fajnie ze powstaja to coraz nowsze technologie w ulatwianiu odchudzania a nie tylko tabletki po co żołądek niszczyc z tego co wyczytałam to ten slim express jest w ogole nieinwazyjny , ale niestety w moim miescie go nie ma a widze duzo ludzi sie wypowiada na temat slim express zdania sa podzielone ale chciałabym sprobować może otworza go i w moim wojewodztwie kto wie , to wtedy i ja podziele sie moimi odczuciami;) a poki co to intensywnie chodze na silownie ale ciezko jest sie zmotywowac i cwiczyc heheh ;)) a wy jak tam dziewczyny robicie coś ze swoim ciałem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaa129
bykm i polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryskaa1
ja chodizlam na te lasery i nawet do slim express niestety nie wiem czy to wina sprzetu czy tez ja mam taki tluszcz ze nic nie schodzi , ale w slim express maja za to fajne suplementy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkaa 298
Maryska moze nie pijesz wystarczajaco duzo wody ja jestem bardzo zadowolona od rauz efektu nie bylo widac wykupilam 6 zabiegow ktore juz wykorzystałam i lacznie spadlo mi 5 cm ale co najwazniejsze utrzymuje mi się to i teraz zaczełam troche cwiczyc wiec polecam Slim express

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi222
a na jakiej zasadzie dziala ten laser? bo rozne rzeczy mialam juz robione i o laserze nie sluyszalam. za to mialm robiona serie 4 zabiegow CoaxMed Krio- rewelacyjna metoda! mowia o tym ze jest to zamrazanie tluszczu i szczerze mowiac tłuszcz znika, ale efekty widac dopiero po 2-3 zabiegu i to tak po ok 2-3 tygodniach dopiero. napiszcie cos wiecej o tym laserze Lipo, ale jesli chcecie przetestowac tez cos skutecznego to polecam Estetice przy rynku w krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×