Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Natalkaaxx33

Laserowa korekcja wzroku Femtolasik

Polecane posty

Gość Natalkaaxx33

Cześć!! Mam pytanie czy ktos z was poddał sie kiedyś takiemu zabiegowi? obecjnie mam wade -6.5 i -6 i mam 19 lat chcialabym wlasnie usunąć ta wade zanim jednak udam sie na taka kwalifikacje do zabiegu chcialam sie poradzic was czy ktos kiedys to robil i czy rzezczywiscie jest takie ograniczenie wiekowe ze dopiero mozna to zrobic od 21 roku zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Mam 25 lat, w styczniu miałem zabieg, już wszystko jest okey i widzę bez soczewek nareszcie! ;) Polecam. Mialem wadę - 3.75 i - 3. Tak, można przejsc zabieg dopiero od wieku 21 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AintMe
Bardzo dobrym zabiegiem jest lentivu, szybki okres rekonwalescencji . Ja wróciłam własciwie do normalnego zycia już na nastepny dzień ;) pare dni póxniej mogłam juz normalnie uczęszczać na aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AintMe
Bardzo dobrym zabiegiem jest lentivu, szybki okres rekonwalescencji . Ja wróciłam własciwie do normalnego zycia już na nastepny dzień ;) pare dni póxniej mogłam juz normalnie uczęszczać na aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeanOn
Trzeba mieć skończone 21 lat . Ja tez się wybieram na laserową korekcję wzroku , tymbardziej ,ze jest teraz letnia promocja na laserową korekcję wzroku , gdzie metoda lasek na jedno oko mogę się zoperowac za 999 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinebutter
ja wybieram się nazabieg Lentivu w klinice Optegra w Rzeszowie ;) A wlaściwie mam takowy zamiar . Musze jeszcze przejść wizytę kwalifikacyjna . Mam nadzieję ,zę się zakwalifikuje , bo bardzo chcialabym pozbyć się okularow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga Kołak
jestem juz właśnie po zabiegu Lentivu w Optegrze w Rzeszowie i to co moge powiedzieć to , to że lekarze sa bardzo profesjonalni. 3 dni po zabiegu mogłam już lecieć samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia Kard
A ja się wybieram na badania kwalifikacyjne zabiegu lentivu. też do Optegry ale w Lublinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linda556

Nie wiem jaka dokładnie metoda miałam robiona laserową korekcje wzroku. Wiem, ze na pewno zabieg został przeprowadzony dobrze, nie nosze okularów w końcu, a zabieg miałam wykonywany w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie 😉 pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Zresztą jest tutaj też świetny okulista dziecięcy pani dr Monika Dzięgielewska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forka

Jak szukacie dobrego okulisty w Krakowie, to ja polecam bardzo bardzo doktora Hanarza z Oko Akcent. Świetny specjalista z super podejściem do pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaftowaP

Super okuliści są w Optegrze, gdzie miałam przeprowadzana laserową korekcje wzroku lentivu. Bardzo jestem zadowolona z efektów. Mogę się cieszyć wzrokiem bez okularów. Sam zabieg bezinwazyjny i szybko do siebie doszłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei moge polecić zabieg Clearvu, który również przeprowadzany jest w Optegrze. Miała go moja siostra, która skończyła 40 lat 😉 Dzięki temu skorygowała wadę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo bo to jest dobry sposób na korekcję wzroku dla osób po 40! moją mamę wysłałam do Optegry na to w Rzeszowie i szczerze mówiac to był idealny pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×