Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ela12345

laserowe usuwanie przebarwień

Polecane posty

Gość ela12345

Właśnie wróciłam z pierwszego zabiegu. Zdecydowałam się bo juz nie mogłam na siebie patrzeć... Duże przebarwienia na policzkach (od 5 lat) i nowe na czole, które powstały po ciąży. Na razie wyglądam okropnie ale tak właśnie ma być. Efekt będzie widoczny po 14 dniach. Zabieg na pewno trzeba będzie powtórzyć, myślę że 4 razy. Czy któraś z Was ma to już za sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ja ja juz jestem po 3 cim zabiegu a ile placilas? ja 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BeautyMed oferuje laserowe usuwanie przebrawień bez bólu i żadnych śladów. sama dzięki nim pozbyłam się okropnych brązowych plam z twarzy które pojawiły się po zbyt mocnym opalaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dowborka
ja tam robiłam w Klinice Miracki akurat i bardzo ładnie to wyszło. myślałam ze będę musiała zabieg powtórzyć ale jednak nie było w ogole takiej potrzeby. Dobre miejsce z profesjonalną obsługą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berka

laserowe fotoodmładzanie laderem Dye VL, Platforma Alma Harmony XL w Estetyka Day Spa w Piasecznie jest bardzo skuteczne i daje super efekty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam laser, efekty widoczne były już po pierwszym razie, moja przyjaciółka zakończyła już serię zabiegów w Klinice Krajewski i pozbyła się wszyściutkich czerwonych plam - dosłownie 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×