Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia26

laserowe zamykanie naczynek

Polecane posty

Gość karolcia26

cześć dziewczyny.Czy któraś z was miała laserowo zamykane naczynka?Mam pęknięte naczynko na dolnej wardze i myślę,że chyba jedynie laser coś tu może pomóc.Jeśli miałyście taki zabieg,proszę napiszcie czy to boli , jak długo się to goi i czy bardzo szpeci ranka po zabiegu.Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkowaaa
ja mam rozszerzone pod oczami i na nosie,strasznie mnie to wkurza,bo ogolnie mam ladna cere,bez pryszczy i wogole a tu czerwone plamy a nieraz okropne wypieki:(:( kremy to chyba nic nie daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no odpiszcieeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam zamykane po okiem.No coz.... to bylo jakies 4 lata temu a blizne mam do dzisiaj;-/ troche wieksza niz po ospie. Ale to bylo spowodowane chyba nieprofesjonalnoscia zabiegu.Robilam to z kasy chorych w szitalu dermatologicznym gdzie sie leczylam i zrobili mi to na \"odczepnego\" moze sprobojcie w prywatnej klinice. Sam zabieg nie boli jakby was na kilka sek dotkneli goraca zapałką albo ukłuli czymś. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha oczywiscie ja nie mialam tego robionego laserowo.Ale laser chyba blizn nie zostawia z tego co wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycynuska
wydaje mi sie ze mam malutko naczynek,praktycznie nie mam popekanych tylko rozszrzone,to tylko kosztuje 100 zl??????(jesli jest malo) i Twoja ciocia zauwazyla super efekty?na jak dlugo?odp prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos jeszcze robil taki
zabieg niech pisze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naczynko_21
Witam! Mam ten sam problem - mnóstwo pajączków na nogach szczegolnie, wrazliwa skora na całym ciele :(. twarz też jest delikatna na zmiany temperatury, na zimno, na gorąco, na stres też ostatnio :(. Na nogach usuwałam naczynka metodą skleroterapii - o wiele bardziej chwalonej przez lekarzy od lasera. Efet był całkiem ładny, ale cóz, jesli jest skłonność do pękania to mogą pęc w innym miejscu - i tak tez sie u mnie stało. Za jeden zabieg (jedna ampulka preparatu, starczy na kilka wiekszych naczynek) płaciłam ok.150-200 zł. Zabiegów miałam kilka. Trochę bolesne, w momencie wklucia igły, a czasem naczynka były duże i głębokie, więc nie było zbyt przyjemnie. ;) Potem po samym zabiegu tylko slady ukłucia igłą i piękne białe ciałko ;). Z zcasem czesc naczyn zarastala, a inne trzeba bylo powtorzyc. Z tym, że skleroterapia jest raczej do stosowania na nogach, nie do twarzy :). A propos twarzy....polecam GORĄCO krem Diroseal firmy Avene - stosować regualarnie! przez co najmniej 3 m-ce. Ja stosuję 9-ty miesiąc, widze, że cera jest mniej wrazliwa, bielsza, ładniejsza. krem pogrubia skore, zapobiega pajaczkom. cena dosc wysoka (ok. 50 zł), ale starczy na co najmniej 3 m-ce :). Na dzien Antirougeus emulsion legere (chyba tak się pisze) :) - wzmacnia naczynka, zapobiega rumieniowi, natluszcza, slicznie pachnie ;). Niestety ceny dosc wysokie, ale uwazam, że lepiej wydac troche na sprawdzone kosmetyki niz uzywac tysiaca tanich kremow, ktore niewiele pomoga. wazna tez ochrona skory latem przed sloncem - koniecznie wysoki filtr, np. 60, zima kremy ochronne, unikanie alkoholu, kawy, papierosow, goracych potraw.....od kiedy sie do tegos tosuję, stan cery jest lepszy :D POZDRAWIAM, zycze pwoodzenia w kuracji. :) odnosnie jakichs pytan mozecie poszkac inf. o tych specyfikach w necie :), np na stronie www.wizaż.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide w czwartek na zamknięcie pękniętego naczynka pod okiem zabiegiem elektrokoagulacji. Zapłacę 10 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja mialam zamykane naczynka na twarzy kilka lat temu cieklym azotem - bez sladow ! prawie bezbolsenie, nie pamietam ile to kosztowalo - chyba nie bylo bardzo drogie, ale bez sladow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
dziewczyny i serio jest to skuteczne??chyba tez pojde na cos takiego:) nie macie juz tak czesto wypiekow???na jak dlugo widac efekt??czy to takiego zabiegu moge podejsc majac 15 lat???prosze doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
---->Kasiulka: a czy ten Twoj zabieg jest skuteczny i tylko 10 zl???mozesz dokladniej napisac na czym polega:) pliska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPSSSUPUPPU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
oki powodzenia!!!!czekam na odp:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
ej dziewczyny czesto napotykalam sie na wypowiedzi o dirosealu teraz nie moge nic znalezc jezeli gdzies sie z tym spotakcie to podajcie link:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naczynkoooola
kiedys wzialam z apteki probki takiego kremu EAUTHERMALE AVENE ANTIROUGEURS A TO CHYBA NIE JEST DIROSEAL ALE TEZ NA NACZYNKA,ZAMIERZAM KUPIC SOBIE TEN DIROSEAL ZAINWESTUJE TROCHE MAM NADZIEJE ZE BEDZIE EFEKT:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowa
i jak tam kasiulka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) O widze ze ktos pamiętał :D Nie byłam niestety, bo nie mogłam. Wybieram się w ten czwartek czyli 10.11.2005r. Napisze jak juz bedzie po wszystkim :) Pozdrawiam.Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROMIEN
MAM POPEKANE NACZYNKA. ZNACIE MOZE ADRES W OLSZTYNIE GDZIE MOGE JE ZAMNKNAC LASEROWO. Z GORY DZIEKUJE ZA POMOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi
Czy po skleroterapi nie puchną nogi i jak długo sie goją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi
Naczynko_21 u kogo robiłas skleroterapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elcia35
Mam skłonności do pękających naczynek na twarzy. Niestety u mnie to rodzinne. Szczególnie widac je zimą, gdy np. wypiłam coś gorącego od razu miałam czerwony nos. Byłam już dwa razy na zamykaniu naczynek u dermaloga ( z przerwą roczną). Od razu po pierwszym zabiegu poczułam poprawę. Sam zabieg niestety jest trochę bolesny, ale warto trochę pocierpieć. Po samym zabiegu skóra była zaczerwieniona, na drugi dzień już było już normalnie. Niestety przez tydzień miałam małe strupki na twarzy. Sam zabieg wykonuje się w okresie jesienno zimowym. Nie wolno się opalać przez klika tygodni.Moja dermarolog powiedziała mi,że jeszcze za jakiś czas będę musiała zabieg powtórzyć, ale na pewno peknietych naczynek będzie mniej, gdy je wzmocnię na zewnątrz (odpowiednimi kremami) oraz na zewnątrz ( rutinoscorbin, witamina C). A jeszcze jedno -pęknięte naczynko tylko metodą laserowa lub podobną metoda można zamnkąć. Kremy naczynka mogą wzmocić, ale nigdy go nie zamkną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastin
hej dziewczyny ja mam widocznie popękane naczunka na twarzy w szczególności w okolicynosa i jego opuszków .zamukałam u kosmetyczki pod niskim naterzeniem pradu -dało to efekt na 3m a pużniej stan się pogorszył naczynek było jeszcze wiecej niż przed zamykaniem.po tym skonsultowałam się z innym dermatologiem który powiedział mi ze ten sposób zamykania naczynek jest skuteczny dla 1penkniętego naczynka dla mnie najlepsze był by laser.troche się boje ze laser nie przyniesie efektu i ze moze bendzie jeszcze gorzej.przed zabiegiem laserem trzeba wzmocnic naczynka przez serie zabiegów z wprowadzeniem wit club k w głąb skóry jesto jonoforeza napiszcie czy jesteście zadowolone z laserowego zamykania pompże mi to w podjęciu decyzji pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka25
Witam was forumowiczki, ja też niestety mam genetycznie uwarunkowane popękane naczynka na twarzy. Oczywiście stosuję kremy stosowne dla takiej skóry ale to średnio pomaga. Chociaż odpowiednia pielęgnacja takiej skóry jest bardzo ważna żeby jej dodatkowo nie podrażniać. Oprócz kremów stosuję zabiegi ipl na zamykanie naczynek. Po tych zabiegach skóra jest dużo mniej zaczerwieniona i nie mam takiego uczucia gorąca np. jak wejdę z zimna do ciepła, czasem twarz piekła mnie i czerwieniła się nawet jak wypiłam lampkę wina, to było okropne, teraz jest dużo lepiej. Niestety zabieg nie zlikwiduje problemu na zawsze bo niestety mam taką tendecję i to już pozostanie, więc co jakiś czas będę musiała te zabiegi robić. W gabinecie Esteti ca w krakowie mają fajny sprzęt więc tam korzystam z tych zabiegów. A wy jak sobie radzicie z popękanymi naczynkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie się obawiałam zabiegów zamykania naczynek!! odwlekałam to juz kilka lat!! od dłuższego czasu śledzę rożne fora. ninka25 dziekuję za poradę gdzie w krk można wykonać taki zabieg też byłam w estetice. Wykonałam 1 zabieg ale już widać efekt a o to chodzi kolejny za miesiąc jeśli się nie opalę. Szkoda że tyle zwlekałam z tymi naczynkami bo kiedyś były mniejsze, lepiej nie zwlekać bo mniejsze łatwiej usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatta 77
Jak dla mnie to tylko laser Cutera Excel V wchodzi w rachubę :) Miałam szczęście, bo trafiłam do warszawskiego BeautymeD i seria zabiegów przyniosła bardzo zadowalające efekty. Jak ktoś nie chce ryzykować to polecam to miejsce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ja usunęłam naczynka na policzkach w Klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie najnowszą metodą Radiotermolizy Termocell i tylko dwoma zabiegami. Zabieg jest super i daje efekt Zamknięcia naczynek, a nie jak niektórzy oferują zamykania naczynek. Mówili o tej metodzie w TV i jest naprawdę godna polecenia i niedroga bo nie musicie robić dużej ilości zabiegów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×