Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osobi165

Leczenie kanałowe pod narkozą.

Polecane posty

Gość Osobi165

Witam, w planach mam zrobienie 2 zębów leczeniem kanałowym pod znieczuleniem ogólnym ;) Strasznie boję sie dentysty, i proszę oszczędzić sobie pisania "weź znieczulenie, nie będziesz nic czuć", ponieważ ja mdleje juz w poczekalni ;) typowa dentofobia. Nawet moja dentystka nie widzi juz dla mnie innej możliwości :) Czy ktoś z was miał może robioną kanałówke pod narkoza? Może mi ktoś opisać jak wyglądało to wszystko? ;) od wejścia do gabinetu do wyjścia? ;) Z góry bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod narkoza leczy sie tylko ,niedorozwinietych,niepelnosprawnych,i idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam leczenie kanałowe na żywca, bo nie mogę przyjmować znieczulenia ze względu na stan zdrowia. Był to pierwszy raz kiedy płakałam u dentysty, ale nie miałam wyjścia i musiałam wyleczyć tego zęba. Kosztowało mnie to wiele nerwów, ale się udało. A pod narkozą nie będziesz nic czuć więc raczej nie masz czym się przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za narkoze zaplacisz jakie 2,5 do 3 tysiecy też kiedyś miałam takie glupie pomysły i sie orientowałam na szczęście trafiłam na sensownego dentyste i wszystko odbylo sie nawet bez znieczulenia, bolało troche, ale wytrzymałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi, napradę, jeśli trafisz na dobrego stomatologa, który ma doświadczenie i dobre podejście, to zobaczysz,że nie jest tak źle. Ja miałam kanałowe, panikowałam strasznie, dlatego wybrałam gabinet stomatologiczny sprawdzony wcześniej przez moją przyjaciółkę - http://www.gabinety-wawelska.pl/stomatologia - wszystko mi wyjaśniła pani stomtolog na spokojnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry stomatolog poradzi sobie ze wszystkim. Wejdź na stronę Stenka Clinic. To bardzo dobra klinika, można tez robić zęby znieczuleniu, mają też sprzęt do sedacji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robiłaś w Stenka Clinic zęby w znieczuleniu gazem? Jak się czułaś? wszystko było ok? Bo ja nie mogę przyjmować znieczulenia, więc może gaz byłby rozwiązaniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko mogę używać gazu do znieczulenia, miałam kiedyś reakcję alergiczną na znieczulenie, więc już się boje ryzykować. A w Stence maja aparat do sedacji, nie wszędzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aparat do sedacji jest też w gabinecie Uśmiech Zdrowia na Mokotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko tez zabiegi tylko w sedacji. dzięki za namiar na Stenka Clinic, bo niedawno się przeprowadziliśmy do Wawy i szukam nowego sprawdzonego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to znieczulenie gazem to nie ma skutków ubocznych? Bo w sumie ja bym wolała, żeby mnie tak znieczulać. Ciekawe jakie to uczucie. Czyli polecacie klinikę Stenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×