Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Leczenie kanałowe Szczecin

Polecane posty

Gość gość

Siema, szukam dobrego specjalisty który wyleczy mi dwa zęby. W okolicach Szczecina najlepiej. Polecacie kogoś konkretnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym specjalistą jest dr Marek Froelich ze Szczecina. Ma on swoją klinikę dentystyczną http://www.froe.pl . Leczyłam ostatnio kanałowo dwa zęby, wszystko było super. Prawie 0 bólu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również odwiedzam klinikę dentystyczną froe dr Marka. Od roku mój syn nosi aparat założony u dr. Piotra Skomro z froe. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za opinie, dzięki wam odkryłam klinikę stomatologiczną froe. Wczoraj dopadł mnie straszny ból zęba i nie wiedziałam gdzie się udac żeby zostac przyjętą od razu, więcej skorzystałam z waszej rady i odwiedziłam klinikę froe. Zostałam przyjęta "z marszu". Dzisiaj już wszystko jest ok. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same pozytywne opinie na temat kliniki stomatologicznej froe. Sam od miesiąca odwlekam wizytę u dentysty gdyż panicznie się ich boje. Może czas się przełamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codzienne dbanie o zęby i profilaktyka pomaga w utrzymaniu ich zdrowia jednak nie zawsze da się uniknąć choroby zęba i co za tym idzie leczenia kanałowego. Mieszkam w Szczecinie i odwiedzam tylko dwie kliniki stomatologiczne, froe wspomniane przez was wyżej oraz klinikę na podzamczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę ci polecić gabinet http://stomatolog-ostroda-ilawa.pl , gdzie sama leczyłam sobie 6stki kanałowo. Miałam kilka niedrożnych kanałów i strasznie mnie ten ząb bolał, a tam zajęli się mną profesjonalnie i pozbyłam się w koncu tego straszliwego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, również szukam dobrego dentysty w Szczecinie. Mieszkam tutaj dopiero od miesiąca i nie mam niestety rozeznania. Zaczyna mnie pobolewac moja 7mka i chyba przyszedł czas aby wybrac sie do lekarza. Przejde sie do wspomnianej kliniki stomatologicznej froe, jednak wolałabym miec jakies inne opcje do wyboru. Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę właśnie do kliniki Froe i chyba nie musisz mieć więcej opcji, bo oni znają się na rzeczy. Ja z mężem chodzimy do Pani Magdy, moja córka do Pani Oli i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, odswiezam temat. Rowniez poszukuje dobrego specjalisty w Szczecinie, zamierzam zrobic "remont generalny" moich zebow i nie wiem do jakiego dentysty sie wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na froe.pl , jeśli się zdecydujesz to zapewne nie będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela89
Jeśli chodzi o gabinet dentystyczny to w takim mieście jak Szczecin jest ich dużo, ale nie wszystkie są warte polecenia. Ja na leczenie zębów chodzę do http://medentes.pl/ i absolutnie nie mogę narzekać. Kanałowe pod znieczuleniem- 0 bólu. Poleciłabym każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam 3 zęby do leczenia kanałowego. W gabinecie www.bochinska.pl zostałam obsłużona z wielką delikatnością i bezboleśnie. Stomatolog podczas zabiegów używał specjalnego, precyzyjnego mikroskopu. Kanały zębowe zostały idealnie oczyszczone. Już dawno zapomniałam, co to znaczy ból zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×