Odpowiedz na ten temat

Leczenie raka niekonwencjonalnie dieta Dr Gersona

• Wujek Wojciech 2017.03.20 [23:10]
    Żona ma zoperowanego raka złośliwego prawej piersi w stopniu 1 ym w dniu 8.02.17.
    Czeka ja radioterapia po wyleczeniu blizn.Stosuje dietę Gersona od 3.03.17.Pije wodę jonizowaną z urz. -aQuator.
    Pije soki z wyciskarki Kuniqs-podobno ślimak wolny zabezpiecza przed niszczeniem enzymów-jak w klasycznej sokowirówce.
    Wierzymy ,że stan zdrowia żony poprawi się przez powyższe.
    Nie odrzucamy jednak klasycznego leczenia w Centrum Onkologii gdzie był dokonany zabieg.operacji.
    Bardzo proszę o opinię i uwagi ww leczeniu wspomagającym - a może wystarczającym.
    Żona 2 x na tydz.ma spotkanie z psycholog w prywatnym gabinecie.Cała podbudowa P.Psycholog jest b.dobra.Żona jest optymistką-ja również.Nikt jednak nie zadecyduje za Żonę co do dalszego leczenia.Oglądamy wywiady -1-Romualda Coldwella 2-humel.pl-m.in. o kuch.mikrof.3-Kuchnie indukcyjne-negatywne opinie. Reszta póżniej bo koniec postu.
  • gość 2017.05.15 [19:46]
    Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające:
    https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;a mp ;a mp ;t=156s

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...