Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zimbwa

Lifting bez skalpela

Polecane posty

Kochani, ostatnio wykupiłam sobie pakiet zabiegów na twarz i ciało - tzw. liftingi bez skalpela. Nie wiem, czy nie pospieszyłam się z ta decyzją, ale raz się żyje. Pod skalpel nie pójdę, a chce troszkę o siebie zadbać. Zabiegi, na które się zapisałam używają bipolarnych fal radiowych FR, światłopodczerwone infrared i podciśnienie. Wykonywał ktoś kiedyś takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy od tego czy osoba wykonująca zabieg dobrze dobierze do Ciebie parametry. Ja np.miałam robione zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym na twarz, szyję i dekolt w salonie beauty premium w poznaniu i jestem bardzo zadowolona. W przyszłym tygodniu jestem zapisana na brzuch, a przed letnimi wakacjami chcę sobie zrobić ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałam miejsce, do którego mam zaufanie :) Byłam tam już na innych zabiegach medycyny fizykalnej i nie zawiodłam się. Teraz postanowiłam wspomóc swoją skóre twarzy, ale, że z tym zabiegiem nie miałam doczynienia, to się dopytuje, co i jak. Ale Twoja wypowiedź mnie potwierdziła, że dobrze robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno będziesz bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sądzisz o zabiegu kriolipolizy? Miałaś może z tym doczynienia? Ten zabieg też wydaje się fajny na ciało i czytałam też sporo pochlebnych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie kriolipoliza jest mało przekonująca, głównie dlatego, że efekt ma być widoczny dopiero po miesiącu. Cena za zabieg dość wysoka, a dodatkowo pani w salonie powiedziała, ze po zabiegu powinnam do nich przychodzić dodatkowo na jakies masaze wyszczuplające zeby widziec efekt. Ostatecznie zdecydowałam się na liposukcję ultradźwiękową połączoną z dermomasażem. Z zabiegu na zabieg był zauważalny ubytek centymetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerzę, ja się trochę boję krio, widziałam zdjęcia jak wygląda zabieg i mnie trochę przeraziło :D co nie zmienia faktu, że do odważnych świat należy. Chociaż na dobry początek może też się zdecyduje na mniej inwazyją metdę :) Albo po prostu pójdę i zapytam, która metoda będzie dla mnie bardziej odpowiednia, dobry fizjoterapeuta powinnien doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze na kriolipolizie mają większy zarobek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam wczoraj na tym zabiegu i musze przyznać, że jestem zachwycona. co prawda nie miałam głębszych zmarszczek, ale twarz po zabiegu nabrała zupełnie innego wyrazu. Wszystko się ujędrniło, tak jakby skóra została oczyszczona. Moim problem były bruzdy wargowo-nosowe i po zabiegu nieco się zmniejszyły :) także póki co nie żałuję wydanych pieniędzy. Dodatkowo zapytałam się o kriolipolizę. W moim przypadku fizjoterapeutka powiedziała, że kriolipolizy mi nie zrobi, bo nie potrzebuję i zalecała by mi body lifting, czyli ujędrnianie :)także, nie naciągają1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bardzo lubię zabiegi z falami radiowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam już na 2 zabiegach i było super. W przyszłym miesiącu planuję zabiegi na ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o lifting skóry bez skalpela to polecam zabieg Energy Lift marki Ericson Laboratoire. Jest to linia pielęgnacyjna oddziałująca na dwa podstawowe problemy skóry: brak jędrności i zaburzenia owalu twarzy. Linia ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, "druga broda") oraz ujędrniające , w widoczny sposób modelując owal twarzy. Zabieg dostępny w wybranych salonach w Polsce. Szczegóły na stronie internetowej marki lub po salonach można znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej zabieg liftingujący na bazie kosmetyków nie da takiego napięcia i ujędrnienia skóry jak zabieg falami radiowymi. Tak więc fale radiowe są nr 1 :) Najlepiej poszukać salonu kosmetycznego, który ma dobre opinie, wtedy mamy pewnosc, ze zabieg wykonuje fachowiec. Polecam stronę www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wystarczy codzienny masaz tarz, sama go robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Celina
Skusiłam się na zakup oferty na fairsquare na lifting laserem medycznym. Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z efektów. www.fairsquare.com/pl/fair/lifting-laserem-medycznym-980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabiegi z falami radiowymi na twarzy, szyi i dekolcie, skóra jest młodsza i bardziej napięta. Polecam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, też o tym słyszałam. Jak byłam na zamykaniu naczynek w gabinecie http://www.bellazone.pl/dane-kontaktowe.html to rozmawiałam o tego rodzaju zabiegu i nie wiem czy niebawem nie skorzytam z tej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno bardzo schudłam w dość krótkim czasie i starsznie obwisła mi twarz. Myślicie, że te zabiegi z falami radiowymi coś pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela_81
Krioterpia cryolift daje naprawdę dobre efekty, przez parę godzin po zabiegu skóra jest troszkę zmrożona i bardzo gładka, fajnie zorbić zabieg prze dużym wyjściem. Super jest też to, że zabieg robi się też na dekolt i szyję, więc można sobie pozwolić na fajny dekolt. W MTTEstetica w Krakowie mają też zabieg na sińce i opuchliznę pod oczami, też z wykorzystaniem krioterapii, idealnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja muszę w końcu iść do kosmetyczki zrobić porządek z moją twarzą bo nie wygląda za ciekawie :/Myślałam o tym by na początek robic peeling kawitacyjny - http://estiyoclinique.pl/kosmetyka-estetyczna-twarzy/peeling-kawitacyjny a potem coś przeciwzmarszczkowego. Chyba czas najwyższy zaczać o siebie dbać jak należy bo do tej pory robiłam wszystko od niechcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początek możesz iść na peeling kawitacyjny. Potem tak Ciebie wciągnie dbanie o siebie, że będziesz chciała robić wszystko. Ja tak właśnie miałam. Jestem aktualnie w trakcie serii zabiegów liftingujących z falami radiowymi. Chodzę co 2 tygodnie już widzę duża poprawę. Wreszcie czuję się młodo i atrakcyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dobry czas na peeling kawitacyjny. Przyda się dokładne oczyszczenie skóry przed wakacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goniaa34
Jeśli bez skalpela, to dobre efekty można uzyskać zabiegiem scarlet RF - połączenie lasera i fal radiowych - działa kompleksowo. Zafundowałam teraz mojej mamie - jest promocją o tysiąc złotych taniej niż normalnie w Profemedzie, więc jesli szukacie dobrej oferty, to warto do nich zajrzeć. Mama po zabiegu bardzo zadowolona i mówi, że czuje się 10 lat młodziej, ja tez widzę znaczną różnicę, zmarszczki spłycone, owal twarzy sie poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pięknie podniosłam sobie piersi kuracją 5w1 do biustu z Mama Care Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici są straszne wg mnie. Polecam peelingi liftingujące takie jak PQAGE oraz zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim Klinikę PerfectLift w Krakowie. Bardzo profesjonalna, Pan Dr potrafi dobrać odpowiedni zabieg do problemu, zna się na rzeczy. Jeśli chodzi o nici liftingujące to osobiście polecam, zabieg w porównaniu do zabiegów ze skalpelem jest o wiele mniej inwazyjny a efekty są niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam toksyne botulinową, bo fajnie odmładza twarz. Podnosi powieki i kąciki ust , które u mnie wyglądały już jakbym się ciagle smuciła. Codziennie ktoś mnie pytał czy wszystko w porządku. Wkurzyłam się i poszłam do Well Derm na ten zabieg. Jeśli masz już wykupiony pakiet to się nie wahaj. Oczywiście nie musisz być zadowolona z efektów, ale myślę, że przynajmniej na 90% będziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×