Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koralowskap

Lifting czy się da bez skalpela

Polecane posty

chciałabym sobie zrobić lifting ciała, bo moja skóra jest bardzo wiotka i teraz w lato nie wygląda to estetycznie. Wstydzę się nosić szorty i krótkie spódnice. boje się jednak operacji i bólu. da się zrobić lifting bez skalpela? pomóżcie proszę! jeśli tak, to gdzie i na czym to polega? dodam, że jestem z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi z falami radiowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fale radiowe dobry sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia233
Wszystko się da, lifting bez skalpela też :) U mnie wiotka skóra to pozostałość po odchudzaniu, zrzuciłam 20 kg. Waga o której marzyłam jest, ale niestety zostały mi nieciekawe fałdy skóry, szczególnie na brzuchu. Byłam na konsultacji w jednej z klinik, lekarz kazał na operację, a ja tak jak ty chciałam uniknąć skalpela. koleżanka zachwalała zabiegi liftingujące na twarz w la perli w Warszawie, z tym że ona na twarz robiła, że bezbolesne, bez cięcia i krwi. Zachęcona jej opiniami poszłam na konsultacje i się potoczyło... :) Teraz jestem po dwóch zabiegach na brzuch i na uda i koniec ze wstydem i obrzydzeniem w stosunku do własnego ciała. W tym roku byłam też na urlopie nad wodą i nie wstydziłam się pokazać na plaży w kostiumie. A jeszcze rok temu było to dla mnie nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś tam się da
Jeśli chodzi o lifting ciała to coś tam się da zrobic za pomoca medycyny estetycznej. Piersi mozna podnieść i zrewitalizowc, twarz poprawic np Sculptrą, pośladki i uda podobnie jak piersi. Brzuch lipoliza+ rewitalizacja mezoterapią.... Najwazniejsze bys trafiła na odpowiedniego lekarza. Ja polecam w Krakowie dr J.Sułowicz- jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia233
Aaaa tak, sorry rozpisałam się o efektach, a nie napisałam o najważniejszym :) Już mówię, lifting nazywa się Ulthera i polega na użyciu ultradźwięków, po zabiegu normalnie można wrócić do codziennych zajęć. Na skórę lekarz nałożył mi specjalną siatkę po której prowadzi głowicę. Tkanka tłuszczowa jest nagrzewana, więc czujesz ciepło, ale wszystko jest robione indywidualnie, więc nie poparzą Cię :) Na koniec wysmarowali mnie żelem chłodzącym. A cena to ok 720 zł. Jeśli chcesz, to na twarz z tego co wiem jest też zabieg thermage (Gwyneth Patrow go robi!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da się ja własnie dostałam od męża w prezencie taki zabieg u http://www.dermalergtrop.com/ i nie mogę się doczekać. Od kilku lat zbierałam się na to i chodzilam za nim, az w końcu na naszą rocznice sprawił mi taką niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego chcesz rezygnować ze skalpela? Przecież daje to najlepsze efekty. Widocznie musisz się rozejrzeć za lepszą kliniką, gdzie doświadczenie jest większe. Ja ze swojej strony mogę polecić klinikę Bonadea. Tam wykonywałam zabieg i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nici nie działają, to tylko efekt na chwilę po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam ultraformer, to jest takie urządzenie które wytwarza ultradźwięki, dzięki temu nasz kolagen budza się do działanai i MŁODNIEJEMY :D :D nie no, nie od razu, trzeba poczekać ze 3 miesiące i stopniowo pojawiają się efekty. Ja robiłam zabieg na twarz ale pasuje też na inne części, które wymagają ujędrnienia. Jeżeli ktoś jest z okolic trójmiasta to polecam klinikę Cosmetologica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolata

Da się 😉 polecam zabieg VIVACE w Instytucie Piękna Bielenda w Krakowie. Skóra jest pięknie ujędrniona i odmłodzona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość focusiktalusik

Tylko fala radiowa  NR 1 - Focus Talus

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×