Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lifting twarzy

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie, znacie w Warszawie jakiś dobry salon medycyny estetycznej. Zastanawiam się nad liftingiem twarzy i nie wiem ani gdzie ani co konkretnie zrobić. Jakieś sugestie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Kobusa z Polanicy robiłam w styczniu i jestem zadwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lifting bedzie Cei bolał przed i po zabiegu. Kolezanka polecila mi krem znieczulajacy ze strony naporost.pl Działa na wszystkie dolegliwosci zwiazane z bólem na skórze we wrazliwych miejscach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam terapię dwutlenkiem węgla (karboksyterapia). To bardzo mało inwazyjna metoda, dobrze sprawdza się jesli chcesz odmłodzić skórę, usunąć zmarszczki oraz przywrócić skórze jędrność i elastyczność. Można też zminimalizować worki i cienie pod oczami. Robiłam te zabiegi w Klinice BBC na Ursynowie, zależało mi przede wszystkim na tym, żeby zabieg był skuteczny, ale nie bardzo inwazyjny. Zaleca się 5-6 zabiegów w ciągu 1 miesiąca, ale efekt jest naprawdę widoczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy wyborze specjalisty i gabinetu dokonującego liftingu warto zorientować się na rynku. Dużo informacji zaczerpniesz z rankingu, gdzie możesz przeczytać opinie i oceny: https://ranking.abczdrowie.pl/c/183,lifting-twarzy,1492,warszawa Ja polecam dra Tomasza Dębskiego, ale wyboru już musisz dokonać sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam zabiegi w Wilanowie, w SKJ Clinic. Mozna tam zrobić botoks, ale też terapię osoczem bogatopłytkowym (wampirzy lifting). Sprawdzone i bezpieczne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że to już moment na lifting? Są różne wypełniacze, którymi można odsunąć "konieczność" liftingu w czasie. Ja np. 1,5 roku temu byłam na zabiegu z Radiesse - taki troche wypełniacz, ale inny niż kwas hialuronowy. Po wprowadzeniu do skóry robi coś ze skóra tak, że po trzech miesiącach od zabiegu ta się unosi, wygląda gładziej i młodo. Sęk w tym, że nie może być zbyt obwisła, także dobry zabieg dla pań raczej po 40-tce :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawą do wszelkich zabiegów jest konsultacja. Nie podała Pani wieku oraz czy były już wykonywane jakiekolwiek zabiegi - interesuje Panią tradycyjny operacyjny lifting czy raczej metody mniej inwazyjne z zakresu medycyny estetycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie bardzo chwalę laser frakcyjny. Robiłam zabieg na Bemowie, w Klinice Urody i Pięknej Sylwetki. Wspiera wytwarzanie kolagenu, twarz naprawdę wygląda o 10 lat młodziej. Moim zdaniem warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast liftingu spróbuj kremu Luminesce firmy Jeunesse www.mkap.jeunesseglobal.com/pl-PL wygładza nawet głębokie zmarszczki i bruzdy na twarzy. Daje długotrwałe rezultaty, działa jak botox bez iniekcji. Spróbuj najpierw różnych produktów anti-aging a potem rozważaj lifting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam lifting twarzy na Podkarpaciu w Renew Studio. Jestem bardzo zadowolona z efektów . Moja skóra teraz jest jędrna. Czuje się o wiele lepiej po tym zabiegu. Tutaj podsyłam linka, znajduje się tam dużo informacji dotyczących tego zabiegu i nie tylko :) :http://renewstudio.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaa345
Warto zacząć od botoksu. Jeśli on nie pomaga i jego efekty nie spełniają naszych oczekiwań, to dopiero wtedy zdecydować się na bardziej drastyczne metody. Polecam jednak w pierwszej kolejności tę lekturę http://drwojcik.pl/oferta/medycyna-estetyczna/botoks . Myślę, że może okazać się bardzo pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat taki zabieg nie jest zbyt inwazyjny, u mnie w klinice Łątkowskiego w Polanicy Zdrój tylko naciągnęliśmy skórę przez co moje kości stały się bardziej wydatne i atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam poprawić wygląd mojej twarzy, ale bałam się bólu i powikłań. Oddałam się w ręce dr Ewy Rybickiej, która wybrała dla mnie laser Icoone- bez igieł i skalpela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się tak zastanawiam czy przy atopowej skórze też można zrobić jakiś lifting twarzy bo jak dotąd to staram się dbac używam dobrych kosmetyków tych z atopis.pl i fajnie się sparwdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lifting mozna zrobic tez falami radiowymi albo mezoterapia i kwasami. Korzystam z wszystkich tych zabiegow i mmimo, ze jestem po 40-tce kazdy mysli, ze mam max 30 lat. polecam zabiegi w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu www.beautypremium.pl bedziecie mlodsze o kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze działa wampirzy lifting. Na początku po obejrzeniu zdjęć z przeprowadzania trochę się bałam, ale niepotrzebnie. Zabieg nie był nieprzyjemny a efekt jest naprawdę dobry. Twarz jest odmłodzona, cera napięta i odżywiona. Ja byłam na tym zabiegu w Arte Clinic i mogę polecić to miejsce ze względu na profesjonalny personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o lifting twarzy, to dla mnie istnieje tylko jeden zabieg - III Ultraformer HIFU :) Ultraformer jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym, przeznaczonym dla kobiet 40+. Całe życie się bałam zabiegów kosmetycznych, mówiłam: "Zabieg to nie dla mnie, w życiu nie dam się ciąć". I okazało się, że nie muszę! Dobrze, że żyję w świecie, w którym jest tak dobry sprzęt. Jeśli jesteście z Trójmiasta, to polecam Clinica Cosmetologica - sama tam byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rionat za Twoją opinię :) Muszę się poważnie nad tym zabiegiem zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o radiofrekwencji mikroiglowej jako liftingu twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalojzy
Jestescie juz starymi babami, skora wam wiotczeje, to nie ma dla was ratunku. Wasxa skora robi sie jak naciagnieta folia. Juz nic nie przywrpci wam napiecia. A wasza skora na wargach sromowych tez jest luzna jak mokry papier a fuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolanna22
No niestety w pewnym wieku to nic prócz zabiegów medycznych nie uratuje. Mnie pomógł tylko lifting twarzy, tzw. sonoqueen. Efekt naprawdę widać, skóra o wiele lat młodziej wygląda, nie jest ziemista i co ważne nie opada jak wcześniej :) Wygląda to naturalnie. Ja robiłam w klinice krajewski, swoją drogą bardzo polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam zabiegi w Kaczyńscy Clinic przy Modlińskiej. Można tam zrobić karboksyterapię, ale i wampirzy lifting (osocze bogatopłytkowe). Sprawdzone i bezpieczne miejsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, ja też byłam u dr Kaczyńskiego! Na wampirzym liftingu. Miałam super wrażenia o lekarzu i o zabiegu, więc na pewno kiedyś jeszcze powtórze :) Polecam wszystkim znajomym! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Gdańsku, w klinice Clinica Cosmetologica, na zabiegu HIFU. Sam zabieg może nie należał do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie, trochę mnie piekło, ale efekty super, już po paru dniach widziałam w lustrze sporą poprawę. Więc myślę, że jak chcecie poprawić sobie wygląd, to HIFU jest jak najbardziej właściwym zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!! wyyperidalać yeebane spamerskie kuvrvvy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×