Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Likwidacja zmarszczek.

Polecane posty

Gość gość

Macie jakieś sprawdzone metody likwidacji zmarszczek? Gdzie w Warszawie warto przeprowadzać takie zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam laser frakcyjny. Super zabieg. Efekty zabiegu pojawiają się w ciągu kolejnych tygodni i miesięcy, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Głębsze bruzdy znikają po 1-6 miesiącach, podczas procesu wytwarzania nowego kolagenu. Robiłam sobie zabieg w Klinice BBC na Ursynowie. Naprawdę warto zainwestować, bo efekty są spektakularne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie polecam zabiegi w Mezoskin, a jeżeli będziecie w Poznaniu to polecam gabinet Beauty Premium. Miałam tam robioną mezoterapię frakcyjną i fale radiowe. Od razu po zabiegu moja twarz wyglądała kilka lat młodziej, nawet koleżanki w pracy coś zauważyły i nie mogły uwierzyć, że nic z sobą nie zrobiłam. Taka moja mała tajemnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita_A
Ja miałam zabieg laserem frakcyjnym, efekty super! Moja twarz stała się gładsza i bardziej promienna. Co prawda nie wiem, gdzie można taki zabieg wykonać w Warszawie, bo ja robiłam w Krakowie, ale polecam przeczytanie kilku informacji na ten temat: https://portal.abczdrowie.pl/laser-frakcyjny I naprawdę polecam taki zabieg, bo efekt zachwyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najskuteczniejszy jest botox. Po pierwszym zabiegu zobaczysz znaczna różnice. Trzeba tez pamiętać ze podczas ukłucia bedzie nie przyjemne uczucie ktore mozna zmniejszyć przez krem znieczulajacy z lidokaina. Ja swoj krem znalazłam na www.naporost.pl polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś terapii osoczem bogatopłytkowym? To świetna metoda dla miłośników naturalnych metod regeneracji. Świetnie sprawdza się gdy mamy zmarszczki, fałdy, bruzdy, kurze łapki, zapadniętą skórę, zmniejszoną gęstość skóry itp. Warto wybrać terapię osoczem GPS III. Jest doskonałe do rewitalizacji skóry (w szczególności trudnych okolic oczu , szyi dekoltu i dłoni). GPS można zrobić w Wilanowie, w Centrum Medycznym SKJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak polecam botox. Najpierw bedzie dziwne uczucie podczas kłucia a potem bedzie juz tylko super efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast osocza botoxu itp skusić się na laser frakcyjny (http://www.beauty.com.pl/pl/strona-glowna) wiem, że jest to metoda u jednych od razu przynosząca rezultaty u innych dopiero po kilku zabiegach aczkolwiek działa ujędrniająco i na skórę twarzy oraz szyi także efekt ma większy zasięg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałaś o infuzji tlenowej? Super sprawa! W klinice na Bolkowskiej 2A można zrobic sobie zabieg Hyaluron Duo – intensywnie wypełniający i głęboko nawilżający. Albo faktycznie botoks!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Centrum SKJ w Wilanowie na botoksie i jestem zadowolona z efektów. Twarz wygląda ładnie i naturalnie. Ale następnym razem chyba zdecyduje sie na ten zabieg z osoczem bogatopłytkowym GPS III. Podobno czyni cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam sobie osocze bogatopłytkowe GPS II i potwierdzam, zabieg jest wart swojej ceny. Naprawdę moja twarz teraz wygląda zupełnie inaczej. Polecam, zabieg jest skuteczny. A w CM SKJ mają dobre terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta infuzja tlenowa na Bolkowskiej faktycznie taka dobra? Bo szukam jakiegoś zabiegu nawilżającego, nie mam jeszcze aż tak dużo zmarszczek, ale ten zabieg akurat brzmi bardzo interesująco. Bo na botox to chyba u mnie jeszcze za wcześnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba nie zdecydowałabym się na botox. Jak patrze na te wszystkie nieruchome twarze w telewizji.. Ale to osocze bogatopłytkowe chociaż wygląda trochę strasznie, to jednak jest bardziej naturalne. Nie znam CM SKJ, mówicie że tam jest ok? A jak cenowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robiłam Botox w klinice BBC na Kabatach i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny, nie słuchajcie, dobrze zrobiony botox wygląda w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie najlepsze miejce to MezoSkin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zabiegi mniej inwazyjne niż fraxel. Dla mnie super jest Intraceuticals. Super dotlenia skórę, odmładza - daje właściwe napięcie skórze oraz zmniejsza zmarszczki. Dobre ceny są w Klinice Urody i pięknej sylwetki na Bemowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi zabiegami, ale wazna jest codzienna pielegnacja :) ja wprowadzilam do niej krem z bielendy z serii biotechnologia cieklokrystaliczna i skora wyglada o niebo lepiej :) jedrna, ggladka, nawilzona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwka0
u mnie regularność w stosowaniu kosmetyków przyniosła najlepsze efekty :) już 2 rok używam krem z retinolem z Sesdermy i widze efekty. inwestycja jaką poczyniłam zwraca się w super stanie mojej cery także warto dziewczyny inwestować w siebie :) samopoczucie bezcenne!! kremy najczęściej zamawiam na stronie www.topdrogeria.pl bo tam jednak mają najlepszą ofertę jeśli chodzi o cenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy zabieg likwidujący zmarszczki to PQ-age!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kremy Bielendy, bo sa super! Na infuzje tlenowa wybieram sie we wrzesniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam, że zabieg Pqage jest najlepszy. Nawet widziałam efekty na zdjęciach, bo mi moja kosmetolog pokazywała zdjęcia innych klientek. Chyba się skuszę mimo że cena zabiegu wcale nie jest niska. W Poznaniu ten zabieg jest w salonie Beauty Premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie pomagają żadne kremy to ja tez postawiłabym albo na kwas hialuronowy albo na botox wszystko zależy od tego gdzie masz te zmarszczki. Jeżeli na czole to wtedy powinnaś zrobić sobie botox i po sprawie a jeżeli to np. bruzdy nosowo wargowe to ja zgłosiłam się do http://cziu.pl/ na wypełnianie ich kwasem hialuronowym i byłam mega zadowolona :) Z laserem chyba jeszcze bym poczekała bo kwas hialuronowy i botox powinny załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nw1L2AvHVHZVKpZmGny3c18Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Likwidacja zmarszczek to temat dosyć ciężki, a przynajmniej jeszcze ostatnio tak uważałam - sprawdźcie sekrety piękna, oferują naprawdę profesjonalne zabiegi i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Ja polecam zabieg zaffiro, idealnie zagęszcza skórę, usuwa zmarszczki, głownie na szyję i dekolt stosuję. Rewelacja :) Ja jestem KRK i tutaj chodzę na zabieg do Sekretów Piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Robiłam zabieg osoczem bogatopłytkowym na poprawe jędrności skóry na wtarzy, zabieg super, skóra bardzo napięta i ujedrniona,a przy tym delikatna w dotyku. Poleca klinikę J&J Art Derma Clinic Rzeszów Bo bardzo dobrze wykonują zabiegi a mam sprawdzone na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×