Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liszajowniczka

LISZAJE NA TWARZY- jak skutecznie wyleczyc?

Polecane posty

Gość Liszajowniczka

Od zawsze miałąam skóre bardzo suchą i wrazliwą, jedynym kremem ktory mnie nie uczula jest nivea... mam tez problem z liszajami( bardzo suche czerwone plamki) na policzkach- smarowałam mascią -lorinden A (zmieszanyz nivea- gdyz jest za silny) i zawsze pomagało, lecz lorinden straszbnie wybiela skore( masc sterydowa) i czasami robia mi sie białe miejsca na skorze, czy ktos by mi mogł polecic inny sposob by to cholerstwo znikneło? dermatolog odpada gdy powiuedział ze poprostu taka moja uroda i musze sie z tym pogodzic... zaniedługo mam sesje zdjeciowa i chciałabym wypasc jak najlepiej wiec musze sie tego szybko pozbyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfh
nikt mi nie pomoze? ludzie nie macie podobnych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdg
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie
masc z witamina A (lub krem jak wolisz) kosztuje nieco ponad 2 zlote i jes w stanie zdzialc cuda przy przesuszonej skorze. jest bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k.m
ja dostalam liszaje na twarzy jedna krostke i poszlam do dermatologa przepisał mi masc-antybiotyk ( baneocin). zmien lekarza bo liszaje sie leczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z tym problem, z tym, że liszaje nie pojawiają się mi na buzi, a w innych miejscach. Na udach, rękach...Smaruję maścią, którą zrobiła mi moja kuzynka farmaceutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pimafucort czyli maść z antybiotykiem lub spray neomycyna tez z antybiotykiem , niestety oba na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×