Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joanna1992

Łojotokowe zapelnie skóry

Polecane posty

Witam osoby z tym samym lub podobnym problemem. Znacie może jakieś dobre naturalne szampony których można używać przy łojotokowym zapaleniu skóry? I w ogolę jak przechodziłyście bądź przechodzicie tą chorobę jakie leki itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj terapii miodem, mojemu facetowi pomogła. Pierwszy raz przeczytałam o tym chyba u alinyrose, potem jeszcze sporo informacji nt. bakteriobójczych właściwości miodu. Trzeba przez miesiąc co drugi dzień smarować problematyczne miejsca roztworem miodu i wody. Początkowo stan skóry może ulec pogorszeniu, u niego tak było ale warto się przemęczyć bo teraz od 2 lat nie ma już większych problemów. Jeśli nie jesteś uczulona na miód to polecam. Tu masz link, robił maseczki tak jak podano na tej stronie http://pokonalem-lzs.pl/metoda-dr-al-waili-ns-wyleczysz-lupiez-i-lojotokowe-zapalenie-skory-miodem/relacja-przebiegu-terapii-lzs/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azarra
I koniecznie wybierz się też do dermatologa, który coś poradzi na ten temat. Na pewno nie warto sugerować się reklamami w TV i kupowaniem drogich kosmetyków, bo one najczęściej nie pomagają. Ja mam swojego dermatologa w centrum medycznym marki i właśnie ostrzegał mnie przed zgubnym wydawaniem pieniędzy na coś, co nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz blog Łojotokowa Głowa? Jak nie to koniecznie poczytaj, dziewczyna przestestowała chyba wszystko. A z tego bloga trafisz na inne podobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza przepisał mi sterydy do wcierania i antybiotyki. Dzisiaj ostatni raz wcieram szampon i muszę kupić jakiś szampon którego będę mogła teraz używać bo wiadomo że normalnego drogeryjnego szamponu przez dłuższy czas nie użyje ( o ile w ogole będzie można) szukałam trochę i znalazłam szampon seboradin, opinie są podzielone ale więcej jest tych dobrych zresztą na każdego może działać inaczej. Jak narazie wypróbuje ten szampon. Za tydzień mam wizytę kontrolną u dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej będzie postawić chyba na coś jak najbardziej naturalnego, żeby nie obciążać włosów, na bazie pokrzywy, można też dodać do tego płukanki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seboradin wcale nie jest naturalny - ba, koło naturalnego nawet nie stał (składu nie czytałaś?). Naturalne szampony to Fitomed, Sylveco, Bjobj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×