Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlondHairBlueEyes

Ludzie jaki prezentucjecie typ urody?

Polecane posty

Gość BlondHairBlueEyes

Słowiański typ urody charakteryzuje: cera jasna,kremowa, włosy - blond o złotawym odcieniu, oczy - piwne, niebieskie, czasem zielone. Ten typ urody najbardziej powszechny jest w krajach Europy środkowo-wschodniej oraz krajach byłego ZSRR. Południowy typ urody charakteryzuje: cera oliwkowa lub bardzo ciemna skóra,włosy ciemnobrązowe lub czarne, oczy brązowe,piwne,zielone (kraje południowej Europy,kraje Bliskiego Wschodu,północna Afryka) Celtycki typ urody charakteryzuje cera - jasna z ceglastymi piegami i złotawa, włosy - rude, rudy blond, kasztanowe, zaliczamy tutaj także szatynki farbowane na ostry rudy, kasztanowy i rudy blond, oczy - wszystkie kolory ale najczęściej spotykane to niebieskie i szare (Szkocja,Irlandia,Walia,UK) Nordycki typ urody charakteryzuje: cera bardzo jasna, włosy - jasny, platynowy i szaro-beżowy blond, oczy szare i niebieskie. (Niemcy,Skandynawia) Azjatycki typ urody charakteryzuje: cera - oliwkowa lub śniada, włosy - bardzo ciemne lub czarne, oczy - brązowe, zielone (nie muszą być skośne, chodzi o koloryt urody kojarzony z tymi regionami świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czystych typow.ja bym sie nie kwalifikowala do zadnego, pasuje slowianski ale mam naturalne brazowe wlosy, wiec slowianski+poludniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najeżdżali nas Szwedzi,Niemcy,Tatarzy,Rosjanie,Ukraincy,Żydzi,Mongołowie... I każdy zostawił tu swoją spermę dlatego Polacy wyglądają jak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Lato" w podtypie "soft summer", nie wpisuję się w żaden z tych, które podałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja włosy ciemny blond (ale nie mysi, taki ładniejszy ciemny blond), oczy szare, cera jasna, łatwo sie rumienię i opalam na czerwono, chyba typ slowianski. Mój facet z kolei wlosy ciemny blond ciemniejszy od moich, ale kolor oczu sliczny taki jasno niebieski, latwo sie opala od razu na brązowo, chyba tez typ slowianski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajni są tacy niebieskoocy blondyni i blondynki.Wyglądają anielsko. Nordycki typ urody to moja siostra bo ona ma takie ostre rysy twarzy i włosy niemal białe a kolor oczu jasnoniebieskie.Z opalaniem u niej to tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie prezentuje zadnego z wymienonych typow :-p Mam jasna cere, czarne wlosy i niebieskie oczy. Chyba,ze na sile slowianski+ azjatycki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie wiem, ktorym typem jestem. mam brazowe oczy, cera srednio jasna, wlosy- palony blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Południowa. Nie mam śniadej cery, ale przy blondynach z różową skórą moja jest bardziej pomarańczowa jednak. Bardzo ciemne brązowe oczy, ciemnobrązowe włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj szczegóły dotyczące typów urody: https://portal.abczdrowie.pl/typy-urody Ja jestem zimą, ale o południowym odcieniu. Czyli czarne włosy, ciemne oczy i ich oprawa oraz oliwkowa cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak zza winkla
Waszym zdaniem polsko-buraczana ale na szczęście niektórym pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem typową słowianką, mam włosy w kolorze ciepłego blondu (taki złoty kolor), cera jasna, oczy zielone. Jak jestem zagranicą to każdy mnie pyta czy jestem Rosjanka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×