Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Łupież na głowie !!!

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam 18 lat. Od dziecka od 10 roku życia mam problemy z łupieżem i swędzeniem głowy. Kiedyś tak się drapałem że razem z łupieżem wyrywałem sobie włosy. Stosowałem już masę różnych szamponów takich jak : nizroal , zoxin-derm , selsun blue , head&shoulders i wszystkie one przynosiły tylko ulgę na chwilę a potem wszystko znowu wracało. Byłem nawet kiedyś u dermatologa , który przepisał mi jakiś szampon lecz i tak nic on nie pomógł. Niedawno przeczytałem w internecie że różne choroby skóry takie jak np. ŁZS , Łupież i wiele innych mogą doprowadzić do wypadania włosów. Bardzo się tego boję ponieważ , chcę sobie zapuścić długie włosy. Co mam zrobić aby raz na zawsze pokonać ten problem ?? Może ktoś z was miał z podobnym problemem do czynienia i z nim wygrał ??? Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro szampony nie działają to spróbuj babcinego sposobu na sok z cytryny bądź ocet, koniecznie jabłkowy. Ja je zawsze stosuje, gdy pojawia się łupież, likwiduje łuskę i łagodzi świąd. Poczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha! I przerzuć się na szampony z łagodnymi detergentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu zaraziłam się wszawicą i do tego dostałam łupieżu... Moja skóra głowy zrobiła się straszna. Stosowałam później szampon http://wszawica-sora.pl/ i na szczęście szybko pozbyłam się tego okropnego problemu... Już teraz mam mocne, lśniące włosy i łupież nie pojawił się ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie łupież pojawił się wraz z pierwszymi promykami słońca.... A może to było tuż po tym, jak przestałam nosić czapkę i postanowiłam o siebie wiosennie zadbać? W każdym razie u mnie przy regularnym używaniu Head&Shoulders, czyli po dwóch tygodniach, przy myciu co trzy dni, problem łupieżu zlikwidował się sam i mam nadzieję tak już pozostanie. Używanie tego szamponu to sama przyjemność - jest gęsty, treściwy i nie wycieka między palcami. Zapach jest mocno pobudzający do działania, więc na pewno zostanie kosmetykiem, z którym zaprzyjaźnię się dla zdrowia (wszak łupież to pewnego rodzaju choroba), jak i dla przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pomogło by oj****ie sie na łyso ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz łokiec łysy a tam łupiezu nie ma obetnij sie na łyso moze pomoze ... kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla992
Ja stosuję szampon Dandrene http://lupiez.milejdi.pl jakoś inne szampony nie pomagały mi mimo wydawanych pieniędzy nie było rezultatów w końcu wkurzyłam się i zaczęłam szukać jakiejś alternatywy i tak właśnie znalazłam Dandrene i to właśnie on mi pomógł pozbyć się uprzykrzającego mi życie łupieżu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, łupież powodowany jest przez grzyby. Nie wiem co stosowałeś, ale poczytaj może tu coś Ci wpadnie https://forcode.pl/jak-pozbyc-sie-lupiezu.html Łupieżu można się pozbyć, lecz trzeba dużo pracy żeby nie powrócił. To co piszesz, że mogą wypadać włosy to prawda, ale nie martw się, jeżeli tego nie lekceważysz to jest dobrze. Pamiętaj tylko żeby nie drapać się to bardzo pogarsza stan i może podprowadzić do ran, zakażeń itd. Nie poddawaj się i spróbuj różne metody, bo na każdego coś innego działa. :) powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety może dopaść każdego, mnie po używaniu zbyt wielu kosmetyków do stylizacji włosów i niedokładnym ich zmywaniu, a przynajmniej tak sądzę. Dlatego teraz bardzo dokładnie i delikatnie myję głowę szamponem pirolam, by pozbyć się łupież, a przy tym odżywić skórę głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ile dostajesz za tak żałosną reklamę tego szajsu? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×