Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xantia28

Łuszcząca skóra twarzy przy nosie

Polecane posty

Gość xantia28

nawilżać czy natłuszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchlasachrajka
chyba lepiej nawilzac, bo jak natluscisz to potem skutek moze byc odwrotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantia28
tylko czym, bo zwkłe kremy nawilżające nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja radzę sobie z tym
Smarując się na noc zwykłą maścią retinolową (ok 2 zł). Po 2 3 nocach zazwyczaj przechodzi i do tego na dzień smaruję się zwykłym kremem nawilżającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tak
a ja prponuje PANTENOL w piance, jest super! na wszelkie podraznienia, sysuszenia skory! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyciskaj pryszczy wokol nosa to ci przejdzie.Zrob delikatny peeling twarzy,maseczke nawilzajaca i delikatny kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantia28
ale ja nie wyciskam żadnych pryszczy, bo ich nie mam, zreszta skóra łuszczy mi sie tez na czole, przy linii włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantia28
peeling robie raz na tydzien (mam cere wrazliwa), ale niestety nie pomaga on na łuszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałóż na suche partie grubo
kremu nivea-zwykłego w niebieskim opakowaniu i zostaw na noc. Mi zawsze pomaga. Nie ma nic lepszego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosze12121

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostatnio odkryłam świetny
krem,Dermacol. Kuposz go w aptece za ok 7 zł. Miałam bardzo duze problemy z suchą i schodząco skórą,aż mnie piekła mimo że uzywałam wieeele różnych kremów nawilżających. Pani w aptece poleciła mi ten krem i już zawsze będę go kupować. Jest tłusty,wiec stosuje go na noc ale juz po pierwszej aplikacji,moja skóra przestała piec i nie łuszczyła się a przez dzien juz nie musze stosować żadnego kremu bo moja buzka jest super nawilżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od lat na taka przesuszona skórę stosuje dermosan, kosztuje chyba 7 zł za 40ml, jest skuteczny i wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ostatnio odkryłam świetn
oczywiście chodziło mi o Dermosan,pomyliłam z nazwą podkładu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie pisałysmy o tym samym kremie ;) ja tez stosuje tłusta wersję na noc, półtłusta czasem na dzień. Tłusty stosuję też na usta i dłonie. Krem jest naprawdę bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermosan jest tez do
opalania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-polykaj witamine a+e daje ona swietne efekty,odnawia naskorek dziala przeciw rodnikowo,skora staje sie elastyczna i jedrna, witamina a pomaga leczyc lojotok skory,tradzik pospolity oparzenia odmrozenia,brodawki skorne ,jej brak powoduje przesuszenei skory -moze rowniez witamine a +e wylac z kapsulki polaczyc z krememm nawilzajacym bardzo dobry jest zwykly nivea wszystko zmieszac i nalozyc na twarz co w rodzaju maseczki poczekac az sie wchlonie efekty widac od razu, witaminy a i e to witaminy mlodosci codzienne ich branie daje zaskakujace skutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama córeczki
ponosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat Łuszcząca skóra twarzy
a wiesz co to jest>>?? mam to samo byłem u lkearza , to jest łojotokowe zapalenie skóry, przewlekłe idz da ci taka masc i po 2 dniach przejdzie ele po jakims czasie np miesiącu lub dwóch znów bedzie tak wiec znów nasmaruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantia28
ja mam właśnie łzs :O ale nigdy nie pojawiał sie w tym miejscu, tylko na policzkach.... a czym smarujesz to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantia28
byłam u dermatologa, zalecił przemywac mi te zmienione miejsca szamponem przeciwłupiezowym, a chciałam aby przepisał mi jakis krem np metronidazol :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badri
Proponuje tez kosmetyki do skory atopowej. Swietnie nawilzaja gleboko, a przy okazji troche natluszczaja. Jest wiele firm, cen, i wlasciwosci. Ja osobiscie jestem zadowolona z kremu libose. Dobrze tez dzialala na mnie seria oilatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba123
blekitnooka ja od lat na taka przesuszona skórę stosuje dermosan, kosztuje chyba 7 zł za 40ml, jest skuteczny i wydajny mam taki sam problem ze skórą jak Ty. Łuszczy mi się na nosie,czole i policzkach, a po nałożeniu podkładu jest jeszcze gorzej ( o zgrozo!!) Dermatolog nie widząc mej twarzy (mama była na konsultacji) polecił tą maść - krem. Mi właściwie nic nie pomaga ... Nie wiem co mam robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenx
moja kobieta jest genialna (albo doswiadczona): kupila mi krem lipidowy IWOSTIN Lipidia, mozna dosstac w aptece. Zadzialalo skutecznie juz po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest tak: łuszczy mi się skóra na czole, w brwiach, na nosie obok nosa i na brodzie też. I coś co może wydać się dziwne ale mam skórę tłustą. Nie działają peelingi, kremy tłuste i te bez tłuszczu też nie działają. Toniki, żele, mleczka... nic nie dają. A jak nałożę podkład to nie wiem czy mi lepiej z nim czy bez niego bo wtedy skóra mi płatami schodzi. BŁAGAM POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela lat 16 i 3/4
Kąp się codziennie i nawadniaj skórę. Mydła używaj tylko w płynie, bo kostka wysusza. Na noc ja się smaruję wazeliną na twarzy oi na całym ciele, albo kremem masło kakaowe, lub jakieś inne tłuściochy. Musisz się natłuszczać tłustymi kremami, ja tak robię a szampon rozwadniam bo inaczej mam łupież i strasznie mnie skóra swędzi. Nie każde szampony się nadają do takiej skóry. Wyprubój przeciwłupieżowe ale i te rozcięczaj. Ja tak robię. Odżywkę do tego też stosuj na włosy. Zawsze po kąpieli się balsamuj, ja używam nivea do suchej skóry taki w granatowej butelce. I ciągle się kremuj tłustymi kremami. Mówię to co ja robię a od urodzenia mam suchą skórę która jest napięta i mi się łuszczy gdy nie smaruję. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataaaaaa
nie wiem czy mowimy o tym samym. u mnie z kolei luszczy sie tylko fragment pod oczami kolo nosa z lewej strony, z prawej mniej i dodatkowo kolo lata mocniej atakuje czyli na brwiach i na styku z wlosami. na to kolo nosa stosuje piling ktory pomaga ale skora po nim jest bardzo zaczerwieniona i na drugi dzien jest znowu to samo. czy myslicie ze np ten polecany krem dermosan pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia14416
Ja ostatnio zaczęłam używać na łuszczącą się skórę twarzy (nos, czoło i trochę policzki) Clotrimazolum to jest taki krem działający grzybobójczo, ale właśnie na łuszczącą skórę też pomaga. Ja go kupowałam w aptece (nie pamiętam ile kosztował) ale polecam.! Trzeba nim smarować 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jochanbob
łuszcząca skóra na twarzy to może być objaw grzybicy ogólnoustrojowej i to jest bardziej złożony problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogna1967
Ja stosuję maść z apteki novabaza. Rewelacja!. Wystarczy 2 dni i na długo spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×