Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość YASELLA

Łuszczenie skóry po Epiduo

Polecane posty

Gość YASELLA

Po dwóch dniach korzystania z Epiduo zauważyłam znaczące łuszczenie się skóry na brodzie szczególnie w tym zgięciu i wokół ust, pisało o tym w skutkach ubocznych które pojawiają się zwykle na początku. Więc odstawiłam Epiduo na jeden dzień, a potem znów wznowiłam smarowanie, wczoraj też nim nie posmarowałam twarzy. Łuszczenie przeszło na policzki, obficiej na kościach policzkowych, w kącikach nosa, między brwiami, a co najdziwniejsze zauważyłam schodzenie skóry nawet w jednym z kącików oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest normalne. Jeśli skóra łuszczy się mocno i g***townie, stosuj Epiduo kilka dni (3-4), potem w miarę przyzwyczajania i potrzeb (nieraz używanie 2 razy w tygodniu wystarcza dla złagodzenia trądziku( możesz spróbować częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łuszczenie się skóry po epiduo jest normalne, ja tak miałam potem jest lepiej, najlepiej smaruj sobie skórę jakimś kremem nawilżającym dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo to bardzo dobry lek aj anie miałam żadnych problemów z przesuszoną skórą, polecam Epiduo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowniez uzywalam Epiduo. mi dermatolog zalecila stosowanie go co drugą noc, czyli jedna noc uzywania, druga przerwy. wlasnie z powodu tego, ze skora moze byc podrazniona, łuszczyc sie. akurat ja nie mialam z tym zadnego problemu, wiec stosowalam codziennie i nie mialam zadnych skutkow ubocznych. jesli ty masz z tym problem- moze najpierw przyzwyczaj skore do tego leku. jedna noc kladz epiduo, druga noc jakis krem nawilzajacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana druga
Epiduo jest rewelacyjny mnie udało się pozbyć pryszczy w około 1,5 miesiąca i to bez żadnych skutków ubocznych. Bardzo się cieszę z wyboru jakiego dokonałam bo lekarz proponował mi jeszcze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti202
Również polecam bardzo dobry lek na trądzik, bardzo skuteczny. Pomógł nie tylko mi ale też wielu moim znajomym!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo g00wno działa, rok "leczenia" i niemal zero efektów. Dopiero leczenie wewnętrzne (ja brałam Izotek) zadziałało, i to bardzo szybko (owszem, efekty uboczne są, ale warto przecierpieć; przy smarowidłach też są). Teraz jak mam jakieś lekkie nawroty to stosuję żel Differin, i jest bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeninna2
Łuszczenie skóry po Epiduo to normalna sprawa to potem przechodzi a pryszcze na pewno znikną. Ja tak miałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasakiFuki
Wystarczy poczytać ulotkę i tam jest napisane że łuszczenie skóry po epiduo to normalny objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolerka002
dokładnie po 2 tygodniach przechodzi i trzeba smarować dalej ale jak wytrwacie to potem czeka nagroda w postaci czystej buźki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi09Mim
To jest wątek na temat Epiduo proszę tego pana stąd usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryJa99
Ludzie na prawdę nie mają za grosz kultury, tylko piszą co myślą:(( Ja jestem zainteresowana leczeniem ale interesuje mnie ile ono trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuracja epiduo z reguły trwa około dwóch miesięcy ale zapewne trzeba się liczyć z tym, że może to potrwać tak krócej jak i troszkę dłużej. Grunt to stosować się do zaleceń lekarza. Ja stosowałam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawową sprawą jest stosowanie takich leków tak jak lekarz przepisze. Jeśli masz problemy z epiduo to po prostu skonsultuj to ze swoim dermatologiem. Ja osobiście nie miałam żadnych problemów i jestem bardzo zadowolona, że mi go lekarz przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ludzie! Nie piszcie przypadkiem niczego o epiduo w temacie o epiduo toż to SPAM! ?Hahahha brawo TY, kimkolwiek jesteś. Co się zaś tyczy tematu, to tak bywa, i to nic nadzwyczajnego a epiduo jako lek na trądzik polecam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo Ty widzę potrafisz dwa razy pod rząd wkleić ten sam szablon... Ale do rzeczy. Stosowałam różne specyfiki z różnym skutkiem. W końcu skonsultowałam się z lekarzem w sprawie, jak tu widzę strasznie tępionego, epiduo. Stosuję i muszę powiedzieć, że to był jak strzał w dziesiątkę. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leczyłam się epiduo i się wyleczyłam. Również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używałam tego leku. Epiduo to strzał w dziesiątkę! Nie mogłam wybrać lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo nie mogłam się zdecydować na konkretny preparat, który stosować na trądzik. Nie chciałam po prostu kolejny raz się sparzyć... W końcu wybrałam epiduo i nie żałuję decyzji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie tylko mi pomógł lek epiduo. jestem zachwycona jego działaniem i polecam wszystkim z problemami związanymi z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam epiduo i złego słowa nie mogę na ten lek powiedzieć. Bardzo mi pomógł oraz spełnił moje oczekiwania w 100 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z działania leku na trądzik epiduo i wszystkim serdecznie polecam. Dzięki niej uzyskałam wymarzone efekty na mojej buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednikiem, również stosowałam epiduo i rozprawił się z moim trądzikiem bardzo skutecznie. Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam wszystkim mającym wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak lek na trądzik to tylko epiduo! Stosowałam go jakiś rok czasu temu i do tej pory nie ma żadnego nawrotu a efekty jak były tak dalej są zdumiewające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam ten lek epiduo na trądzik i muszę przyznać, że jest rewelacyjny :) Efekty dość szybko widać a trądzik nie powraca. Ja osobiście mam pozytywną opinie i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspomniany lek o nazwie epiduo stosowała moja przyjaciółka i gdy teraz na nią patrze to jest nie do poznania dosłownie cud. Miała okropnie wysypaną twarz i mnóstwo czerwonych plamek a teraz czyściutka , bez zaczerwienień oraz bez wysypki buzia. Naprawdę lek godny polecenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!! won ze spamem epigóooowna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam

Po tym spamie mam wrażenie, że kupienie tego leku było złą decyzją... Kupiłam, bo lekarz kazał, po 2 stosowaniach skóra schodziła tak, że zrobił mi ranę na świeżo zagojonym miejscu (wyglądało jak oparzenie). Rana do krwi... zrobiłam tydzień przerwy, użyłam raz, i znów mam cały ryj czerwony ze schodzącą skórą. 

Nie jestem uczulona na żaden ze składników (mam na myśli adapalen i nadtlenek benzoilu), używałam kiedyś Differin (ma w składzie adapalen) oraz Benzacne (ten najmocniejszy, z nadtlenkiem benzoilu), po tygodniach stosowania nie zastał mnie efekt taki jak po 2 dniach używania Epiduo...

Ja rozumiem, że ktoś może chcieć reklamować swój produkt, ale taki spam w kwesti do leków powinien trafić do sądu, albo przynajmniej urząd który się temu przyjrzy.

Preferuję już mieć pryszcza niż ranę którą zafundował mi Epiduo. A do reklamodawcy mogę powiedzieć tylko - wstydź się za spam, mam nadzieję, że ludzie zorientują się, że to zwykły spam i uzyska to odwrotny efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×