Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani kisia

ma ktoras z was sztucznego zęba???

Polecane posty

Gość pani kisia

ja mam 19 lat i mam sztuczną dwójkę u góry, nie jakiś tam drogi implant zwykły sztuczny ząb za 300zł, problem w tym ze mam go juz drugi rok a zauwazyłam ze troche mi zciemniał odznaczajac sie przytym od pozostałych i podczas mycia krwawi:/ zastanawiam sie czy niedługo mi nie wyleci??:( miała ktoras z was tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kisia
szkoda ze nikt sie nie wypowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matia
Moja mama ma sztucznego zęba ;) Ale jej nic nie szczerniało i nawet już nie wiem który to, wiem że jest u góry i jest to któryś z tych czterech przednich zębów bo nie widać że jest sztuczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kisia
:( a mi ciemnieje troche... pewnie Twoja Mama ma implanta, dlatego Jej sie tak długo trzyma i nie zmienia koloru, moj to nadodatek zaczyna krwawic przy myciu a zwlaszcza krwawi przy porannym myciu zębów, boje sie ze bede miala z nim problemy bo czuje ze długo tak nie pociagnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kisia
a jak długo Twoja mama juz go ma? ciekawi mnie jeszcze ile placila za jego wstawienie:) jesli mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JAK WYGLADA YTAKI SZCZTUCZNY
ZĄB? na czym on sie trzyma?mam rozumiec ze na miejsce usunietego zeba wstawia sie drugi szcztuczny ząb? ale na czym on sie trzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma porcelanowe (chyba) i czarnieje przy dziąsłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi
i ręce opadają - jak sztuczny ząb może krwawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kisia
NOGI miałam na mysli dziąslo;) co do pytania na czym sie ten zab trzyma, otoz on jest na takiej jak to nazywaja stomatolodzi "śrubce" to zwykły sztuczny zab za 300 zl:/ wtedy nie mialam pieniedzy na cos lepszego a chcialam szybko bo to przeciez jedynka:( dodam ze wypadla mi poleczeniu kanalowym brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kisia
dwójka*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdsvsd
a ta srubka na ktorej trzyma sie sztuczny ząb to jest przymocowana jakoś do dziąsła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani kisia
szczerze mowiac to dokladnie nie wiem, byłam w szoku jak tłumaczyła mi dentystka na jakiej to dziala zasadzie.. chciałam tylko miec zęba:( ale ona mi to chyba wkrecała do srodka...najpierw wyczysciła wszystko ze srodka( korzen....) i potem mi go jakos tam rękoma wkręcała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka ma ale mostek chyba (jak jest nalozone na drugiego zdrowego zeba obok to mostek?) i to jedynke i jej tez robil sie ciemniejszy i potem jej zmieniali na nowy (zwlaszcza przy dziasle sie robil ciemny) a teraz mysli o implancie tylko ze teraz to bedzie musiala zrobic chyba dwa, ta druga jedynke na ktora nalozyli jej mostek chyba tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nogi
jeżeli zostawiła ci ten zepsuty korzeń to możesz mieć stan zapalny zrób prześwietlenie i do dentysty, tylko wybierz lepszego, można robić wkręty kiedy korzeń jest zdrowy a nie po kanałowym leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie migdały
Masz ząb odbudowany na tzw ćwieku wkręconym w korzeń zęba. Kanał jest oczyszczony i wypełniony i w to jest wkręcony ćwiek. Ja mam tak odbudowaną piątkę i mam ją nie zapeszyć już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie migdały
i oczywiście w zdrowy kanał z nerwem nie wkręca się ćwieków, tylko po leczeniu kanałowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamwszystkiezeby
Ja dwa lata temu poddałam się zabiegowi wszepienia implantu górnej dwójki!!Ząbek wygląda bardzo naturalnie ;) Nie mam z nim żadnego problemu!Koloru nie zmienił!Sam zabieg wszepienie też wspominam całkiem dobrze bo był przeprowadzony dość szybko i bezboleśnie w Unident Union Dental Spa przez dr Kołosowskiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentysta samouk

Wkrecam chinskie zęby za 100 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×