Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TO TRÓJKĄTNA TWARZ

MA KTOŚ Z WAS ALBO MIAL KIEDYKOLWIEK UCZUCIE FLEGMY W PRZEŁYKU??

Polecane posty

Gość TO TRÓJKĄTNA TWARZ

czy to refluks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
kup sobie syrop na flegme np. flegamine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melaniiee
eee nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka z Zielonej Dolinki
to nie żaden refluks. Refluks to jest cofanie się treści żołądkowej do przełyku, a flegma to nie treśc żołądkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyyttyh
tez to mam cos mi stoi tam w gardle:O a palicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam
Ja od trzech tygodni mam to samo.Czuje flegme w gardle, nie moge tego przelknac, po prostu mi to stoi caly czas wprzelyku.Nic mnie nie boli, przeziebiona tez nie jestem.Kurde moze to jakas alergia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takie coś w przełyku,przez poł roku,niewiadomo skad,i okazało się ze to grzybica(kandydoza) ciężkie cholerstwo!!!!! Zjedż coś bardzo słodkiego i sprawdz czy ci sie nasila ta flegma!!! jak tak to to grzybica ukladu pokarmowego!!!mialam sama,tragedia,niezycze nikomu tego bo strasznie ciezko jest to wyleczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam
rudzielcowa- ale slyszalam ze, przy grzybicy charakterystycznym objawem jest brzydki zapach. A u mnie pojawilo sie to nagle i nie ma zapachu, po prostu taki kisiel stojacy w gardle.Zatoki, nos mam czyste tylko ten glut mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej idz do laryngologa jesli nic nie stwierdzi to skosultuj to z psychiatra moze to byc na tle nerwowym. Globus daje uczucie , ze jest cos w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja nie pale
co to jest ten globus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to mam
globus to mozg.Tez slyszalam ze, nerwica moze tak sie objawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUHAHHAHAHA
chyba jestescie chore?nerwica moze sie tak objawiac\/i niby z nerwów wytwarza sie flegna w przelyku?a to dobre..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj malo wiesz...
wpisz w google klucha w gardle, to bardzo czesty objaw nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuuuunkuuuuuu pieczee
tez to mam teraz :( ale to chyba przez przeziebienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFDFD
co wy gadaCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten globus histericus
to uczucie "kluski" w gardle, a nie spływająca flegma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO TRÓJKATNA TWARZ
no to mi9 własnie nie splywa flegma tylko czuje ją jakby w gardle...choc sie starma odhcrzakac to nie ma szans ...to uczucie jest najgorsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno
chodzmy na wino!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGFGF
HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cucu
globus cos tam to prawda jak byłam u lekarza popwiedział mi to że moze to byc spowodowane stresem itp wiec nie ma z czego tu się smiac:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakajakajak
DO RUDZIELCOWEJ jak sie wyleczyłaś z tej grzybicy???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniania
ja tak mam od tygodnia, nagle poczułam jak mi puchnie gardło i nie mogłam przełknąć śliny.myślałam, że się duszę.z dnia na dzien było coraz gorzej a w tą sobotę całą noc nie spałam i miałam wrażenie doszności, cały czas plułam śliną, bo nie mogłam jej przełknąć. dzień później byłam u lekarza i stwierdził zapalenie krtanii.a wczoraj byłam u laryngologa i okazało się, że to globus histerikus, a z gardłem wszystko ok. Biorę tabletki uspakajające i jak zaczynają działać to pomagają. rozluźniam się i jakoś latwiej mi się przełyka.zastanawiam się czy nie iść do jakiegoś psychologa.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gardłownik
Ja mam coś takiego od 3 dni. Raz w nocy się obudziłem i strasznie bolało mnie gardło. Napiłem się wody i jakoś dalej poszedłem spać. Dopiero od wczoraj mam tak... Przełykam ślinę gardło mnie boli i też własnie czuję coś w gardle jak by "kluskę" Najgorzej jest kiedy coś jem nie ważne co ale kiedy połykam mam uczucie jak bym połykał coś wielkiego. Nie ma mowy o nerwicy jak piszecie. Mam 16 lat i się nie denerwuję. Mam wakacje, zdałem do technikum czego chcieć więcej. ? Wiec nie wiem co to jest proszę o pomoc jak się tego czegoś pozbyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titofek
witam.ja mam takie cos od trzech dni-uczucie kluski w przelyku nasila sie przy przelykaniu sliny a o jedzeniu to juz nie wspomne,prubowalem to wykrztusic albo przelknac ale nic z tego.bylem u lekarza laryngologa i powiedzial ze to krtan jest spalona od refluksu i temu takie mam odczucia ale wydaje mi sie ze on chyba nie postawil dobrej dziagnozy bo z dnia na dzien jest wiekrza moja kluska.obawiam sie ze moze to byc jakies owrzodzenie przelyku albo cos takiego...jak to powiedzialem lekarzowi pierwszego kontaktu to sie zasmial (jak by chcial powiedziec panie idz pan do domu )i powiedzial ze nie widzi potrzeby kontaktu z gastrologiem i co tu robic jak lekarz nawet skierowania nie wypisze...pozdrawiam wszystkich i jesli ktos cos wie o klusce w przelyku to prosze napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine27
Witam!!! Tak czytam co piszecie i troche mnie to smieszy , lecze się na nerwice juz od 3 lat tzw klucha w gardle to najczestsze objawy nerwicy nawet moze flegma wytwarzac sie przez to , ktos moze wymiotowac przez cały czas pomysli ze to coś z zołądkiem a to moze byc nerwica.Radze najpierw wybrac się do lekarza a nie "gdybac" to najlepszy sposób to moze byc tarzczyca , nerwica itd...... lekarz to może stwierdzic . Tez się tak meczyłam myslałam ze szału dostane wiecznie coś w gardle czułam więc wybrałam się do lekarza miałam usg wszystkie badanie wyniki idealne więc okazało się że to nerwica musiałam isc so psychiatry potem do psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titofek
ja bylem u lekarza i juz wiem to jest refluks w zaostrzonym stadium po prostu kwasy zaczynaja wypalac przelyk i robia sie malutkie wrzody i to jest ta moja kluska w gardle a nie nerwica!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titofek
proponuje zasiegnac opini gastrologa bo zadka odmiana refluksu cechuje sie tyn ze zgagi sie nie czuje a ona wypala przelyk i z tego jest ta kulka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryst1111
witam wszystkich z flegma w gardle ja rownierz to mam juz od dlugiego czasu co chwile na lekach zaden nie dziala az wkoncu lekarz zrobil mi wymas z gardla czekam na wyniki zobaczymy co to za swinstwo siedzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój_pseudonim
Ja też to mam, pale papierosy więc może to od tego. Jestem na 99% pewien że to głównie od nerwicy. Miałem kilka silnych ataków paniki, ale już jest lepiej. Apropos postu kolegi z technikum, nerwica jest bardzo dziwna. Ja mam życie jak w bajce, niczym sie nie denerwuje, zrobiłem inż, zarabiam dużo kasy, wyjeżdżam na zajebiste wakacje, a mimo to mój głupi organizm sie denerwuje nie wiem czym :S Nie czaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brytni48
oo-powiem wam jeszcze jedno--zrobilam badania na Tarczyce i wcale jej nie mam.pluca w porzadku-zatoki rowniez-wiec co moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×