Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Permanentna

Makijaż permanentny brwi metodą piórkową- warto???

Polecane posty

Gość Permanentna

Dziewczyny miała któraś z Was makijaż permanentny brwi metodą piórkową? Bo się właśnie nad nim zastanawiam. Podobno efekt jest całkiem naturalny, nie tak jak przy zwykłym parmanentnym gdzie brwi wyglądają mniej więcej jak u starszej babci- krechy perfidnie malowane po skórze. Napiszcie jakie macie doświadczenia. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki makijaż i robiłam jakiś czas temu i wygląda pięknie!Polecam ale raczej tak jak pani kosmetyczka mówiła że najładniej wygląda jak są już naturalne włoski.Ja robiłam u Pani Marty Czerkawskiej Powargo w Szczecinie.I specjalnie tu przyjechałam z Gorzowa.Ale też się dowiedziałam z kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efekt makijażu permanentnego nigdy nie jest bardzo naturalny, szczególnie jeśli chodzi o brwi. Po prostu widać, że są namalonwane i już. W kwestii ust i oczu to jeszcze jest spoko. Jak dobrze jest makijaż wykonany to naprawdę wygląda to naturalnie. Jeśli chcesz być pewna, że zrobią Ci permanentny dobrze to wybierz się do Instytutu Urody New Look w Warszawie, doświadczone linergistki tam pracują. Sama mam makijaż permanentny na oczach. Górną i dolną powiekę :-) I wiem, że jak tylko zacznie mi się wypłukiwać to będę ją poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sg
Witam, na stronie www.szwedogroup.eu można poczytać więcej o metodzie piórkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_R
Ja robiłam właśnie metodą piórkową w Magic Visage w Warszawie, u Pani Estery Rej. Jestem bardzo zadowolona z efektu! Przede wszystkim wyszło super naturalnie, a tego się najbardziej obawiałam. Poza tym takiej precyzji się nie spodziewałam. Jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
Polecasz to miejsce, prześlesz namiary na ten salon Magic Visage? Szukam sprawdzonego miejsca na zrobienie brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy do tej metody piórkowej muszą być swoje brwi? Proszę o odpowiedż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_R
Salon Magic Visage masz na Mokotowskiej 52A/4. Zadzwoń i umów się na makijaż próbny, wtedy wszystkiego się dowiesz i sama przekonasz czy dany efekt Ci odpowiada :-) Tu masz telefon do Pani Estery 606-483-267. Pozdrawiam! A co do pytania odnośnie tego czy trzeba mieć swoje brwi do tej metody- to wydaje mi się, że nie. Jednak na pewno bardziej naturalny efekt będzie jeśli się choć trochę tych brwi posiada. Najlepiej jednak spytać o zdanie linergistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
dzięki za te namiary do Magic Visage, umówię się na wizytę konsultacyjną i dam znać jak było czy się ostatecznie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zrobienie makijażu permanentnego brwi to bardzo dobry pomysł, jeżeli zależy nam na tym by nasze brwi wyglądały o każdej porze dnia i nocy, coś więcej na jego temat możemy dowiedzieć się tutaj: http://www.biotekpolska.pl/makijaz-permanentny/brwi/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem zwolenniczka makijazu permanentnego, chociaz przyznam szczerze, ze kiedys myslalam o kresce. Jesli chodzi o brwi to ja wole wstac ran kilka minut wczesniej i zrobic sama makijaz, nie zajmuje to dlugo, a efekt trzyma sie caly dzien, dodatkowo dzieki zestawowi eyebrow styling kit z golden rose wszystko co potrzebne mam zamkniete w jednym pudeleczku z lusterkiem, dwa cienie, pesetka i wosk do nadania ksztaltu-bomba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surtynka
to też zależy o wielu czynników, ja miałam bardzo rzadkie i nierówne brwi więc u mnie nawet kredka nie pomogła, poza tym mam bardzo tłustą cerę więc po kilku godzinach od nałożenia makijażu po prostu spływa mi on z twarzy, dlatego akurat dla mnie makijaż permanentny brwi sprawdza się idealnie, dzięki brwiom i rzęsom które też regularnie uzupełniam nie muszę już robić na codzień takiego cieżkiego makijażu jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elejkaaa
U mnie makijaż permanentny brwi okazał się zbawienny. Moje naturalne były bardzo jasne i rzadkie i nie oszukujmy się nie wyglądało to estetycznie a przez to było moim kompleksem przez wiele lat. W końcu zdecydowałam się na makijaż na stałe :) Znajoma poleciła mi zabieg na produktach z bio pigments i nie żałuje - nic mnie nie uczuliło a kolory są wyraziste i podobno bardzo trwałe. Co sądzicie o produktach tej marki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surimka
ja też robiłam sobie makijaż permanentny brwi w salonie Magic Visage, metodę jako wybrała mi dziewczyna to woskowa, powiedziała, że będzie najelpiej pasować do mojej urody i tak było, wszystko idealnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez robiłam włoskowe u Różańskiej w Kupcu ona specjalizuje się w naturalności. Te brwi teraz to taka wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunieczka
ja robiłąms obie brwi metodą włoskową w Magic Visage, jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralinaaa1
Robiłam metodą woskową w Magic Visage. Pani Estera wie co robi i zawsze wychodzę zadowolona z efektu końcowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciocia robiła sobie brwi metodą piórkową i jest bardzo zadowolona. Zabieg robiła w Brukseli bo tam mieszka więc nie mogę doradzić konkretnego miejsca, ale sam sam zabieg jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamalkaa
ja polecam salon Magic Visage w Warszwie dziewczyna robi przecudny permanetny, naprawdę polecam, każdemu kto szuka sprawdzonego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jaki czas trzeba brwi poprawiac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjanka
zawsze jest to kwestia indywidualna mi Estera z Magic Visage kazała wrócić po miesiącu, żeby sprawdzić, czy wpuszczony pod skórę pigment dobrze się rozłożył, czy trzeba go dołożyć lub coś poprawić, ale to też jest kwestia indywidualna ponieważ każda z Nas ma inny typ skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do metody piórkowej to nie wiem :) ja mam brwi zrobione metodą włosową (robiłam u Dominiki z jest pięknie na wilczej w Warszawie) i jest powiem ci że jestem zadowolona z efektu. Jest naturalne, brwi mają wreszcie konkretny kształt i kolor i co najważniejsze: nie trzeba się martwić o ich malowanie każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguaanaa25
Chętnie dowiem się więcej o tej metodzie. Chciałam pójść do studia Pani Katarzyny Kukli http://brwi-idealne.pl/ właśnie na microblading brwi, bo wydaje mi się, że może mi to odpowiadać, ale jeszcze się waham. Pani Kasia to profesjonalistka, nie boję się zabiegu, jednak nie wiem jeszcze, jak to będzie wyglądać ;) . Może mnie mąż nie pozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rozważałam między metodą piórkową a metodą włosową i ostatecznie zdecydowałam się na tę drugą :) popatrzyłam sobie na zdjęcia efektów po i jakoś bardziej mi się podobała. Ale jedno jest pewne, wybierz się do dobrej linergistki a bez względu na metodę zrobi Ci ładne brwi :) Ja akurat też byłam w Jest Pięknie u Dominiki w Warszawie i jestem bardzo zadowolona z efektu :) wszystko profesjonalnie zrobione więc rezlutat jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na Poronińskiej w Szczecinie www.beautician.studio, widziałam kilka makijaży tam zrobionych wszystkie super, dokładne, estetyczne, dopasowane do urody. Ja robiłam właśnie piórkową metodą i jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczekkmuka
ja też chodziłam do Dominiki Kossakowskiej i również ją polecam. Najlepsza linergistka w mieście! Na początku chciałam zrobić brwi metodą piórkową ale Dominiki zasugerowała, że dużo lepszym rozwiązaniem będzie metoda włosowa. Zdecydowałam się i nie żałuję bo efekt jest wyrazisty a przy tym bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra ma pięknie zrobiony makijaż permanentny brwi metodą piórkową przez p.Katarzynę Kukla z Poznania.Ja też chciałabym zrobić sobie takie brwi ,bo moje naturalne są bardzo rzadkie.Pani Katarzyna wykonuje makijaż perfekcyjnie, ale zastanawiam się czy pójść na zabieg teraz porą letnią kiedy jest dużo słońca i makijaż jest narażony na działanie promieni słonecznych. Pracuję na wolnym powietrzu , a podczas gojenia przez dwa tygodnie nie powinno się makijażu nasłoneczniać.Czy macie jakieś doświadczenia w tym względzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.W Poznaniu podobno najlepsza jest Katarzyna Kukla.Specjalizuje się w brwiach i microbladingu. Widziałam makijaż permanentny przez nią robiony i faktycznie trudno się zorientować ,że jest sztuczny. Myślę , że dla osób, które nie chcą się malować albo nie potrafią się malować to jest dobre rozwiązanie.Rozważam zrobienie sobie microbladingu u p.Katarzyna Kukla. Już zaczęłam nawet zbierać pieniądze.Przyjmuje przy ul.Gwarna 13 ,a jej prace można znaleźć na brwi-idealne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyłączyć się do opinii, wcześniej już napisanych.Jestem szczęśliwą posiadaczką brwi permanentnych metodą piórkową i na pytanie czy warto to zrobić odpowiem ,tak,tak,tak..., ale ważne jest u kogo.Ja robiłam właśnie u Pani Katarzyna Kukla z Poznania na ulicy ul.Gwarna13. I jestem mega zadowolona, bo efekt jest zupełnie naturalnych brwi. Zadnego przerysowania , wyglądają w całości jak prawdziwe. Polecam , bo efekt jest wart wydanych pieniędzy. Brwi-idealne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×