Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ancia74

makijaż permanentny Cococabana w Bielsku

Polecane posty

Gość ancia74

Witam, miałam robiony makijaż permanentny w Cococabana w Bielsku-białej u Pani Sylwii Pasoń i odradzam wszystkim którzy się zastanawiają nad wizytą w tym salonie. Gdy kupiłam groupon byłam szczęśliwa, że uda mi się zrobić ładne kreski górne za nieduże pieniądze ale się zdziwiłam, za głupią igłę Pani kazała mi płacić 100 zł. Miałam 2 korekty bo Pani zrobiła mi nierówne kreski, ale to oczywiście ja musiałam ponosić koszty jej niedokładności. Pani Sylwia obiecuje, że zadzwoni i nigdy nie dotrzymuje słowa, traktuje klientki jak konieczne zło, umówiłam się do niej na 3 korektę bo jedną kreskę mam dalej za długą i co.... czekam już 3 tygodnie na telefon z wolnymi terminami, a telefonów odemnie nie odbiera. W dodatku żadnych certyfiakatów ukończenia jakichkolwiek nauk w tej dziedzinie, a o rachunku można zapomnieć. Miała być to miła usługa a został mi po niej tylko żal, niesmak i nierówne kreski. Ja zawsze byłam miła dla tej Pani a ona tylko mi mówiła jak jej się nie opłaca robić tego makijażu, że to tylko reklama a ona jest na minusie - dziwne bo widzę, że już puszcza 4 groupon z makijażem permanetnym.... Lepiej wybrać profesjonalny salon i dopłacić 50 zł więcej. Np w Szczyrku Panie robią makijaż kreski górnej i dolnej za 700 zł i za nic więcej się nie płaci a korekty są w cenie niezależnie od ilości - żałuję że nie wybrałam solonu obok mnie bo za kreskę samą górną zapłaciłabym 400 zł z korektami, znieczuleniem i miłą obsługą. NIE POLECAM COCOCABANY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez słyszałam, że kupowanie grupona na takie usługi nie jest dobrym pomysłem...wiele moich koleżanek tez się nacieło na tę niską cene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia21
Widać po opiniach co to salon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZADOWOLONA!!!
Witam Panie. Właściwie to dosyć proste, wyżalić się publicznie na temat swoich niespełnionych oczekiwań i zepsuć komuś opinie. Jak widać w tym celu był założony temat. Smutne. Ja też jestem klientką Pani Sylwii. Na początku zrobiłam górną kreskę, potem dolną. Planuję też usta. SZCZERZE polecam. Ja jestem bardzo BARDZO zadowolona. KRESECZKI SĄ PIĘKNE I RÓWNE! Podziwiam fachowość i dokładność gdyż jest to zabieg wymagający ogromnej precyzji. Czytając tą negatywną wypowiedz, zdziwiłam się. Przecież idąc na zabieg, wszystkie detale/ te dotyczące płatności również/ ustalamy z góry. Podpiszę się imieniem i nazwiskiem, aby nie udawać nikogo, oraz zrobię zdjęcie swoich pięknych kresek-prześle je później. Pozdrawia Zyta Rogowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
Witam, jeszcze raz bardzo, ładne masz kreski Zyta, cieszę się, że jesteś zadowolona, ja mam dłuższe kreski wychodzące dalej dlatego ich zrobienie było na pewno trudniejsze, widocznie Panią Sylwię to przerosło zwłaszcza, że na korekcie pierwszej było kowerowanie ich (wstrzyknięcie jasnego tuszu na miejsce czarnego). Jeśli bym usłyszała od Pani kosmetyczki że może być efekt nierównych kresek, bądź jedna wyżej druga niżej to bym się nie zdecydowała na wychodzące kreski poza oko. Jeśli Pni Sylwia zabrała się za to to powinna to zrobić dobrze, a nie później doliczać mi dodatkowe koszta. Zwłaszcza, że jej za to płaciłam i nie robiłam afery. Jednak miarka się przebrała gdy Pani kosmetyczka nie odbierała telefonów a jak już to zrobiła - mówiła, że oddzwoni a ja czekałam jak głupia raz tydzień a kolejnym razem 2 miesiące aż do dziś. Mam zasadne żale i choć raz bym chciała usłyszeć od tej Pani słowo przepraszam, jednak w naszym polskim społeczeństwie przyznać się do błędu to jak stracić dumę - niestety. Byłam na korekcie w innym salonie i niestety musiałam zapłacić dodatkowe 150 zł ( w promocji) Więc kupon z groupona zamiast kosztować mnie 130 zł wyniósł 450 zł. A i tak usłyszała bym od Pani Sylwii że to jak za darmo - po raz kolejny. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja również miałam robione brwi w cococabana u pani sylwii :( niestety fatalnie wyglądam, mam krzywe, nierówne, różnego koloru, za ciemne (jestem 6 tyg po zabiegu, blondynką a brwi mam czarne -miały być dużo jaśniejsze) brwi i dużo mikro blizn .w salonie w którym obecnie mi poprawia pani edyta brwi czekają mnie jeszcze minimum 2 bolesne zabiegi!!! dziś ściągała mi pigmentację, a za jakieś 4 tyg bedzie je na nowo kształkowała. powiedziała mi również iż to co zrobiła pani sylwia jest karygodne i że mogłabym się z nią sądzić o odszkodowanie!!! nie wspomnę już o zwrocie pieniążków!!!!! a pani sylwia nie odbiera i nie odpisuje na smsy. dziewczyny które mają podobny problem z panią sylwią, proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolejna zadowolona
Witam,czytam i nie wierze ponieważ ja też jestem klientką Pani Sylwii i uważam że jest rewelacyjna,ja robiłam kreski rok temu,usta jakieś pół roku temu,do tego moja mama robiła grubsze kreski,siostra też kreski,a dwie koleżanki brwi i każda jest bardzo zadowolona.Ancia74 nie wiem jak Ty szacujesz czyjąś pracę ale 130zł za groupon,gdzie groupon bierze połowę to bardzo niewiele,chyba nie masz pojęcia ile się płaci za makijaż permanentny.Poza tym jak Zyta wspomniała koszty ustala się z góry,kupony promocyjne często obejmują tylko pierwszą wizytę za darmo nikt nie będzie pracował.Ja jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
No Kolejna zadowolona bardzo się cieszę, że wszystkie ci znane osoby robią sobie makijaż u Pani Sylwii i są zadowolone, choć śmiem przypuszczać, że pisze to sama Pani Sylwia. Chcę poruszyć temat grouponu za 130 zł otóż jeśli się puszcza taką ofertę do sprzedaży - 70 czy tam -80 % taniej to chyba taka cena powinna być, zresztą to nie ja zamieściłam taką ofertę sprzedaży tylko salon cococabana i jest to oszustwo gdy po wykonaniu usługi informuje się dopiero klientkę, że potrzebna jest druga usługa - konieczna i oczywiście płatna. Ja nie robiłam problemu gdy się dowiedziałam, że musi być korekta ( o której przy rezerwacji nikt mnie nie informował) dopiero problem pojawił się wtedy gdy kreski po korekcie były źle zrobione - nierówne. Jest to wtedy źle zrobiona usługą która powinna być poprawiona bez żadnych dodatkowych kosztów - innymi słowy reklamacja. Jeśli Pani Kolejna Zadowolona nie zna mojej sprawy to niech nie broni salonu Cococabana i Pani Sylwii bo nie jest na moim miejscu. Poza tym zamieściłam ten temat na Kafeterii dla osób które szukają jakichś opinii o tym salonie, bo gdy sama przed zakupem grouponu szperałam po necie w poszukiwaniu informacji to nic nie znalazłam niestety zaryzykowałam i żałuję. Przyszłe klientki po przeczytaniu tego tematu będą mogły same zdecydować czy wybrać się do salonu czy nie a ten post mam nadzieję że im w tym pomoże. Po to są opinie by je czytać i samemu decydować co będzie dla nas dobre. Pozdrawiam wszystkie Panie zadowolone i nie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrfjkvbh
Makijaż permanentny nie jest zmywalnym ołówkiem. Dlatego zawsze radziłabym się zastanowic - dlaczego jest tak tanio? Dobry sprzęt, pigmenty, wykwalifikowana linergistka z doświadczeniem - to wszytko kosztuje. Za jakośc się płaci. W gruncie rzeczy wychodzi to taniej niż robienie makijażu byle gdzie i późniejsze poprawki. Jak ktoś ma klientów na kreski za 800 zł to nie zrobi ich za 100, po prostu mu się to nie opłaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
A jeszcze jedno jeśli dla salonu cococabana puszczanie tego grouponu jest takie nie opłacalne to czemu kupon był puszczany 4 razy??? A gdy się kupuje kupon na grouponie to powinny być zawarte w opisie dodatkowe koszty - jasno na białym. Widzisz Pani kolejna zadowolona ja przed zakupem grouponu nie siedziałam tak w temacie jak ty i nie zastanawiałam się czy to się opłaca Pani Sylwii czy nie to ona sama powinna obliczyć koszta jakie musi ponieść i dopiero wystawiać taką ofertę ale najwidoczniej jej się to opłaca skoro wcześniej puszczała 3 groupony również w tak niskiej cenie czy to cię nie zastanawia???? A gdy wykonuje taką usługę i narzeka jak ona na tym mało zarabia i jak się jej to nie opłaca to sory ale jest to chyba mało profesjonalne. Chyba chciała wzbudzić litość i jej się to udało bo zostawiłam jej spory napiwek. Pragnę jednak zaznaczyć, że moim głównym celem zamieszczenia tego postu nie była krytyka zatajenia dodatkowych kosztów (czyli 1 korekta) tylko źle wykonany makijaż - ponoszenie za to dodatkowych kosztów w celu usunięcia nierównych kresek, które zresztą dalej były nie równe i nie profesjonalne podejście do klienta - nie odbieranie telefonów, nie oddzwanianie i narzekanie na zarobek. Takie rzeczy w profesjonalnym salonie się nie dzieją nawet nie dostałam żadnego pisma do podpisania co w innych salonach jest koniecznością ( pytania dot. stanu zdrowia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l/ha na ml na m2
ja zawsze patrze w ten sposob - puszcza tyle gruponow, bo nie ma klientow ;) generalnie oplacalne jest to ze wzgledu na reklame. nie ze wzgledu na zarobek, bo robi sie to po kosztach albo doplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż trudno mi w to uwierzyć że tyle jest osób zadowolonych po permanentnym u Pani Sylwii, znam już obecnie dwie lingierystki które notorycznie po niej poprawiają spapraną robotę!!! Dziewczyny przemyślcie to, płacicie mniej u Pani Sylwii, a za poprawienie tego co spiep***** duuuużo więcej, ja za moją korektę (ściągnięcie permanentnego, zrobienie ponownie i ostateczną korektę) musiałam wyłożyć 1000zł!!! Wszystko bym dała za to, aby nigdy nie trafić do Pani Sylwii!!! A jeszcze jedno Dziewczyny żądajcie pokazanie zapakowanej NOWEJ IGŁY u Pani Sywlii, którą specjalnie dla was otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika917
A znacie jakiś dobry salon, który możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za ostrzeżenia gdyż właśnie chciałam sobie zamówić przez groupona makijaż permanentny oka (znowu jest puszczony) a tu zonk bo takie komentarze negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika917
a powiedz mi ile mniej więcej w tym salonie wychodzi kreska na górnej powiece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie wiem :) tu jej strona www.studiolaperla.pl daj znać jakie ma ceny :)... wiem tyle że moje koleżanki są zadowolone z Pani Magdy (nawet sama Pani Sylwia z Cococabana była jej klientką) Pani Magda ma ogromne doświadczenie (szkoli z makijażu permanentnego) ma super drogi, dobrysprzęt. Oglądała moje brwi :(... Jak tylko będę miała poprawione moje brwi, to idę do niej na kreski i usta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze że właśnie w weekend powiedział mi mój mąż że jest znów na grouponie oferta Sylwii :( :( :( masakra, dziewczyny powodzenia tym które kupią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika917
Dziękuje za informacje i stronę, jest tam cennik, muszę jeszcze troszkę dozbierać pieniędzy i myślę że przed świętami na pewno się do Pani Magdy wybiorę ;) weszłam na to forum, bo właśnie chciałam kupić grupona, cena mnie przyciągła, ale dobrze, że założyłyście ten wątek i już wiem, że nie warto iść na 'tanioche' :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaw40
Witam! Mam termin na makijaż ust na październik, i teraz sama nie wiem co robić. Dwa negatywne e-maile to trochę za mało, waham się. Może więcej opinii jeszcze się pojawi? Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omd777
Ja kupiłam w kwietniu grupona i do dziś nie mogę się umówić. Ciągle tylko sekretarka aut. a jak dzwonie bezpośrednio do salonu to podaję nr. i obiecują oddzwonić i nic...Teraz grupon mi przepadnie i te 3 stówy też i chyba dlatego wystawiają te oferty ...płacisz..ta jakaś Sylwia ignoruje telefony ..grupon przepada a ona ma 3 stówy za free Zapłaciłam 299zł a nie 130zł.więc chyba nie popuszczę....pracuję jako księgowa więc inspektora skarbowego zapytam jak mozna sprawdzić ile osób naciągnęła i ilu osobom kupony przepadły..(jakaś kontrola skarbowa to załatwi a przyda sie jeszcze zgłoszenie do izby handlowej lub rzemieślniczej ) ale juz dzis wiem że wystarczy 6 osób do pozwu zbiorowego! PS A to zdjecie powyżej to raczej z galerii salonu jest a nie zadowolonej klientki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancia74
Witaj, omd777 wystarczy, że się skontaktujesz z groupon'em i przedstawisz im sytuację, będą musieli ci oddać te pieniądze, może wtedy nie wystawią więcej kuponów tej Sylwii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej omd777, proszę o kontakt, ja właśnie załatwiam sprawę zwrotu pieniążków od p Sylwii i odszkodowania.. przydałaby mi się twoja pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omd777
Ancia74 Grupon telefonów tez nie odbiera i komunikuja żeby słać na maila a na odpowiedź tez będe czekać min. 14 dni- a to "juz po ptokach" chyba dołącze do istniejacej grupy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omd777
Ale szok... dodzwoniłam się do grupona na usługi i co ???? Jestem pierwszą osobą która ma jakieś zastrzeżenia do p. Sylwi!!!! Ani do telefonów, ani do jakości usług, ani co do obsługi nikt ale to nikt jeszcze nie zgłosił im zastrzeżeń!!!!! Jestem pierwsza na dodatek przed usługą...Ale oni też nie mogą się do niej dodzwonić:):):) Pani z grupona pytała tylko czy jeśli załatwią mi tę usługę u Niej to czy obiektywnie opiszę usługę...ależ tak... tylko nie wiem czy ja już chcę żeby ta pani robiła na mnie jakieś doświadczenia!!! Zobaczymy!!!! Informuje tylko WAs dziewczyny że pani Sylwia ma "występy gościnne" w innych salonach więc pytajcie Kto??? wam robi makijaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że ma tzw "gościnne występy" w salonach. tam gdzie właśnie poprawiam właścicielka zrezygnowałam z jej "gościnnych występów" ponieważ ani jedna klienta nie wróciła na konieczną poprawę, a kilka zgłaszało zastrzeżenia co do wyglądu, no i standardowo był problem z kontaktem. ja niestety nie mogłam zgłaszać negatywu do groupona, bo nie miałam zakupionej usługi, tylko była bezpośrednio w cococabanie (nie było to związane z grouponem) a tak jak mówiłam znam obecnie kilka lingerystek które poprawiają bardo często klientki po pani sylwii. ja jej osobiście nie polecam!! żałuję strasznie że mi robiła brwi, bo wyglądam strasznie. a nim po poprawkach uzyskam doskonały wygląd to muszę czekać i czeka, no i tracę kasę.... a miałam być taka piękna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem prawie pewna że "zadowolone" klientki to sama pani Sylwia lub jej koleżanki. Ja byłam na kreskach u P. Sylwi ( nie kupione na gruponie) zapłaciłam normalną cenę i co? po 2 tygodniach kresek nie było widac, więc poszłam na konieczną korektę na którą czekałam aż 2 miesiące bo pani syliwia albo nie odbierała albo nie miała czasu, ale łaskawie po 2 miesiącach z łaską zrobiła mi korekte, lecz co z tego jak minęło 9 miesiący i moje kreski wyglądają gorzej niż u znajomej która ma już 4 lata, moje kreski są NIEWIDOCZNE, blado szaro niebieskie tragedia. niestety zaraz po pierwszym zabiegu namówiłam kuzyknę ( biję się w pierś do dzisiaj) kuzynka od pół roku czeka na termin korekty gdyż tak jak i moje jej kreski znikjnęły!! W innym salonie powiedziano mi że to był najtańszy pigment i za korektę muszę zapłacic jak za caqłkiem nowe kreski. dziewczyny uważajcie i przemyślcie wizyte u pani Sylwi szkoda pieniędzy a efekt tragiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia pason
witam drogie Panie pracuje w zawodzie długi czas mam wiele klientek ok.4 Panie dziennie nie mogę narzekać na brak pracy .wszystkie kobiety traktuje z szacunkiem i jesli mialabym jakiekolwiek uwagi co do wykonanego zabiegu napewno bym wzieła to na swoje barki i poprawila co trzeba.niestety nikt nie dzwoni ani nie przychodzi z reklamacja.obelgi na mój temat sa wyssane z palca gdyz chyba kogos bardzo boli ze mam az tyle zadowolonych klientek...nie bede tego komentowała .powiem tylko tyle ze jest mi bardzo smutno z racji tego iz ktos pisze takie rzeczy a nikt nie przyjdzie jesli jest nie zadowolony i nie porozmawia ze mna gdyz wszystko mozna poprawic .ja rownież poprawiam wiele makijaży po innych Paniach ale ich nie neguje nie oczerniam ponieważ nie jestem osobą która ma w sobie zawiść .Z wszystkimi ludzmi dogaduje sie i zawsze staram sie wysłuchać klientkę i wspólnie uzgodnić co bedziemy robić gdyz wcześniej wszystko jest rysowane.kolory pigmentu również ustalam z klientką a wiec chciałam sprostować, iż nigdy nie miałam pani której zrobiłam czarne brwi(czarne robie niekiedy kobieta o czarnej lub mocno śniadej cerze),o sprawie z kreskami pierwsze słysze nikt sie ze mna nawet nie próbuje skontaktować na rzekomą korektę gdzie znikły kreski wiec bardzo proszę drogie Panie zastanówcie sie czy oby napewno byłyście moimi klientkami gdyz jak pisałam powyzej nie miałam ani jednego telefonu z jakąkolwiek reklamacją ...chciałam rownież powiedzieć że jesli ktoś płaci u mnie 100% ceny ma wszystko w cenie nie trzeba nic dopłacać i jeśli jest potrzeba poprawy napewno nie ma z tym problemu..pozdrawiam bardzo ciepło wszystkie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia pason
ps.pigmenty którymi wykonuje makijaż to pigmenty firmy swiss color bardzo wysoka jakosc oraz trwałoścć ..droga Pani bong niestety muszę pania zmartwic iz zadowolone klientki to nie ja ani zadne z moich koleżanek gdyz mamy wazniejsze sprawy w zyciu niz oczernianie ludzi których praca jest pasja nie przymusem ..przykre to troszke że pewnie nawet nie chce mnie Pani poznać i jest Pani moja niezadowolona klientka ..tylko szkoda że wirtualna..pozdrawiam.(ku sprostowaniu nie pisze sobie pozytywów gdyz dowiedziałam sie o tym pare dni temu a więc fizycznie nie byłam w stanie pisac czegokolwiek mało tego przez kolezanke pani anci którĄ to pani ancia namawiała na wypisywanie negatywnych komentarzy. BRAK MI SŁÓW JACY LUDZIE POTRAFIA BYĆ NIEMILI ... ZATEM PANI ANCIU POZDRAWIAM PANI KOLEZANKI I NEGATYWNE KOMENTARZE JESTEM SZCZE ŚLIWA ZE WSZYSTKO SIE WYJASNIŁO I JUZ WIEM ZE BRAK TELEFONÓW TUDZIEŻ WIZYT Z REKLAMACĄ JEST POPARTY FAKTEM IZ WSZYSTKO JEST FARSĄ ...GORACO POZDRAWIAM I ŻYCZE MNIEJ NEGATYWNYCH EMOCJI DO LUDZI KTÓRZY SA ZYCZLIWI I NIE CHCA NIKOGO ZNISZCZYĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×