Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wiwi52

Makijaż permanentny Kraków

Polecane posty

Czy ktoś mógły mi polecić salon w Krakowie gdzie dobrze robią makijaż permanentny . Mam duże ubytki na brwiach i chciałabym to uzupełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesteś zainteresowany jakim makijażem ? Ja miałam robione w Salonie Odrodzenie kreski i brwi. Jestem bardzo zadowolona. Koleżanka mi ich poleciała a dodatkowo poczytałam sobie opinie o nich. Polecam Ci makijaz permanentny bo to wielka wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwi52
Chciałabym zrobić makijaż permanentny na brwi bo mam duże ubytki. Czy mogłabym dostać adres tego salonu .Serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zgłosić się do P. Deviron, zadzwoń i umów się na termin – 530 530 256. Pani wykonuje makijaż w kilku salonach w Krakowie ale możesz też umówić się w domu. Pracę dostępne są na facebooku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka1275
A nie myślałaś raczej o dobrych kosmetykach do stylizacji brwi? Moim zdaniem to lepsza opcja. Są nawet specjalne szablony do brwi ułatwiające uzyskanie odpowiedniego kształtu: puderek.com.pl/do-brwi/885-ardell-brow-perfection-stencils-szablony-do-brwi.html . Moim zdaniem prezentuje się to znacznie lepiej niż makijaż permanentny. No ale wiadomo, wszystko to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem po sobie, że czasem takie kosmetyki to za mało :( nie znaczy to, ze nie warto próbować, po prostu różnie bywa... u mnie skończyło sie na tym, ze robiony był właśnie makijaż permanentny brwi (w Gliwicach) metodą piórkową, w sumie b. naturalnie to wygląda, podrzucam info, gdzie sporo wyjaśniają jak taki zabieg przebiega - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/makijaz-permanentny/makijaz-permanentny-brwi.html (właśnie u nich miałm robione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwi52
Dziękuję za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoteq
Ja tez z czystym sumieniem polecam Patrycje Deviron. Szukalam kogos kto uratuje moje brwi- Troche czytalam opinii w internecie (ale jest tutaj tyle szeptanego marketingu, ze ciezko wylowic cos prawdziwego) Ale zdecydowalam sie dopiero jak polecila mi "zywa osoba":P a brwi miala bardzo ladne i to juz po jakims czasie po zabiegu- ani nie wybarwione ani nie wygladaja sztucznie. ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozenalewandowska01
Ja mogę polecić gabinet komsmetologii i medycyny estetycznej na Krowoderskich Zuchów. Robiłam tam makijaż permanentny brwi i jestem zadowolona z efektów - brwi wyglądają bardzo naturalnie, są estetycznie zrobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mryczka
Ja tak jak inni polecę ci Patrycję Deviron, świetna jest naprawdę :D zrobiła mi makijaż permanentny brwi i jestem naprawdę przeszczęsliwa. https://www.miu.com.pl/ tutaj masz jej stronę, możesz zobaczyć efekty pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Zgadzam się z moimi przedmówczyniami, Pani Patrycja Deviron jest najlepsza! Bardzo profesjonalnie wykonuje makijaż, ma super ceny jak na krakowski rynek i super podejście, zdarzyło mi się nawet robić makijaż w niedzielę 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Podpisuję się pod pozostałym i opiniami- Pani Patrycja zrobi Ci to najlepiej 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Zgadzam się, Patrycja najlepsza :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Zrobiłam sobie brwi w gabinecie na Ruczaju i muszę przyznać,że nie spodziewałam się aż takiego efektu, Pani Małgorzata robi cuda, kolor kształt pełen profesjonalizm. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

MIU tylko i wyłącznie. Pani Patrycja jest cudotwórczynią! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Nie pamietam nazwiska ale chyba Patrycja sie dziewczyna nazywala, ma salon na limanowskiego. Robilam rok temu u niej brwi i super wygladaly bo naturlanie a nie chamska krecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quszla91
Dnia 19.06.2019 o 08:32, Gość Gosia napisał:

Nie pamietam nazwiska ale chyba Patrycja sie dziewczyna nazywala, ma salon na limanowskiego. Robilam rok temu u niej brwi i super wygladaly bo naturlanie a nie chamska krecha.

Ta Pani to wlasnie MIU Patrycja Deviron Makijaż permanentny :) Ja robilam u niej permanent ust i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Pani Patrycja z Miu. Bardzo sobie ją cenie za profesjonalizm, wiedzę a także miłą atmosferę w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×