Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

makijaż permanenty

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny robiłyście sobie kiedyś makijaż permanentny? przymierzam się do pokreślenia oczu, bo codziennie rano mam zabawe z malowaniem..... poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam permanentną kreskę na górnej powiece. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam kreskę na górnej powiece, robiłam dwa lata temu do tego przedłużam rzęsy i mam cały makijaż z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiłam, z efektu jestem mega zadowolona! to moja pierwsza wizyta w Idealiście na Chodkiewicza i już wiem że wrócę do tego miejsca, bo atmosfera jest cudna, opiekują się tobą jak księżniczką :) fajnie się tak od czasu do czasu poczuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie ;) u mnie mam zrobiony makijaż permanentny - kreski. Sporo czasu rano mi to zaoszczędziło ;) teraz są rózne metody w tym zakresie, myślę, że warto podpytać w jakimś salonie, który ma dobre opinie w tym temacie. Ja byłam tutaj - www.strefa-piekna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam w http://www.vital-medica.pl/. Zdecydowanie mogę polecic, swietnie mi się trzyma a nie wydalam duzo. Za moim przykładem poszlo kilka koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natasza77
Ja robiłam kreskę górną u Pani Świeckiej w Extrawaganzie. Daleko masz do Warszawy? Jeśli nie to zachęcam do skorzystania z jej usług. Pewnie wiesz, że jak pójdziesz do taniej amatorki to będziesz wyglądała strasznie. Zawsze trzeba uważać gdzie się umawia na tego typu zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zaoszczędzić trochę czasu przy porannym makijażu. Swoją kreskę robiłam w MIU - http://www.miu.com.pl/ Mogę polecić bo sama się długo wahałam nad tym zabiegiem, a wstępne konsultacje wiele mi wyjaśniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×